TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x17 - Know Thy Enemy


2x17 - Know Thy Enemy

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Episode airs: 07.04.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

HIDE IN PLAIN SIGHT — Elena and Alaric both lash out at John when Isobel’s unexpected arrival leaves Jenna devastated. Bonnie works with Damon and Jeremy to find the spell they’ll need to harness her ancestors’ power. A heartbroken Caroline doesn’t know what to do about Matt. Stefan and Damon realize they have a new secret weapon.

0

2

Promo:

0

3

extended promo:

0

4

1. postā pievienoju sērijas anotāciju + sērijas bildes:
http://www.vampire-diaries.net/gallery/ … ?album=126

0

5

Jauns preview  o.O  :confused:

0

6

Nu tad beidzot šonakt atsākas TVD :) Stāsta, ka šīs pēdējās sērijas būšot baigi piesātinātas un pagriezīšot visu citā virzienā. Vopšem mūs gaidot lielas pārmaiņas. Nu cerēsim, cerēsim, jo līdz šim man šai sezonā tik pāris sērijas ir patikušas.

0

7

Webclip:

0

8

Beidzot mans komentārs :D

Свернутый текст

Bij tā, ka nenāca naktī miegs un gribēju dzīvajā skatīties, bet, zinot to kā pēdējā laikā vilšanās bieži vien sanāk, palasīju pirms tam spoilerus. Uzzināju, ka nav nevienas pašas DE ainas un aizgāju gulēt, jo pēc 6iem bija jāceļas, lai uz skolu brauktu.
Anīvai, noskatījos, kad atbraucu mājās. Un nebij tik traki, diezgan laba sērija un bija slepenie DE momentiņi, jo īpaši tie skatieniņi. Aii 8-) tik jauki. Man laikam mīļākā vieta, kur Deimons atšuj Ketrīnu un pēc tam DE savā starpā sasmaidās, tik mīlīgi  :crazy:
Klauss bija nohipnotizējis Isobellu! wow  o.O To es negaidīju.
Un Alariks kā Klaus, wow, tās beigas, man tiešām bail sametās. Viņam tik perfekti tas sanāca. Wow, ļoti gaidu nākamo sēriju, mežonīgi.

Un vai jums nelikās, ka Stefans mazliet dīvaini uzvedās tur beigās? :suspicious: Tas tuvplāns, kur viņi ar Deimonu sadzer, tur kkādi dīvaini vaibi bija no viņa.

0

9

Daži jaukie DE interaction  8-)

0

10

Свернутый текст

Es jau vispār pārstāju saprast to, kurš šeit ir labs, kurš slikts, kurš nohipnotizēts utt. :D :D Problēma man bij tāda, ka es jau paspēju aizmirst visu, kas pēdējās sērijās bijis, tāpēc ne uzreiz iebraucu visā. Sērija diezgan interesanta..bet ar sarežģītu struktūru - atkal jau tas, ka nevar saprast, kurš varonis ir kāds. Žēl Izobelas.
Interesanti, ka Deimona superdrošā vieta bija ziepju trauks :D Interesanta doma, tikai izgāzās. Bet Deimons - awww..tik patīkami uz viņu skatīties un dzirdēt un vispār  :love:
un tagad Bonija vēl par superspēcīgu kļuvusi! Galīgi nedomāju, ka tā vieta atradīsies iekšā kādā ēkā. Likās, ka būs tradicionāli - ārā kaut kur.
Starp citu, jā, man arī likās, ka Stefanam bij tajā ainā tāds dīvains skatiens.. Nodevīgs.
Un beigas...wow..jāa.. spēcīgi!!!

0

11

Woupii, aNgeL, tu ar te atpakaļ :)

aNgeL написал(а):

Bet Deimons - awww..tik patīkami uz viņu skatīties un dzirdēt un vispār :love:

O, jā  :love: Mēs vakar pie Alby nomaratonējām interesantākās (un ar labākajiem DE momentiņiem) sērijas. Tik forši bija. Pēc pagājušās nakts mana mīlestība tikai pieauga attiecībā uz Deimonu un DE http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/ldamon.gif

0

12

cravey написал(а):

Woupii, aNgeL, tu ar te atpakaļ :)

Pārmaiņas pēc nenobremzēju un sēriju noskatījos jau tagad, nevis pēc mēneša :D :D

cravey написал(а):

Mēs vakar pie Alby nomaratonējām interesantākās (un ar labākajiem DE momentiņiem) sērijas. Tik forši bija. Pēc pagājušās nakts mana mīlestība tikai pieauga attiecībā uz Deimonu un DE

Tā tas varētu būt, ka otreiz vai n-to reizi skatoties tā mīlestība pret viņu tikai pieaug. Es sākumā Deimonu vispār īsti neizpratu, un tagad atkal skatoties, gan jau ar citām acīm skatītos :D  :love:

0

13

aNgeL написал(а):

nevis pēc mēneša

Nu tagad šitās pēdējās sērijas izskatās dikti interesantas, vismaz abas nākamās točna :) Tad jau var arī uzreiz skatīties :)

aNgeL написал(а):

un tagad atkal skatoties, gan jau ar citām acīm skatītos

Ehh, jā, Deimons ir sarežģīta personība, bet tieši tas viņu atšķir no pārējiem, padara dziļāku un pievilcīgāku skatītājiem  8-)

0

14

cravey написал(а):

Ehh, jā, Deimons ir sarežģīta personība, bet tieši tas viņu atšķir no pārējiem, padara dziļāku un pievilcīgāku skatītājiem

+ liels nopelns ir aŗī aktierim, kurš viņu atveido! Jo visi tie žesti, skatieni, balss.. aaahh..  :love:  :love:

Es tā bremzēju ne jau, ka neinteresanti..bet kaut kā nebija īstā brīža vai noskaņas. Vakar tāds bija, ka likās, ka būtu forši nakts vidū noskatīties :D Un sezonas beigām jau vienmēr kaut ko interesantāku sadomā.. viss kāpinās, kāpinās.. :)

0

15

Свернутый текст


Beidzot es ar noskatījos sēriju.. pirms tam īsti laiks nesanāca.. :) Nu ko...

Deimons kā vienmēr super... Šjā sērijā tieši tāds, kā pirmās sezonas beigās, lielais darba darītājs un vairāk via mazāk visu glābējs.. :)

Bonija man tiešām sāk patikt... laikam Džeremijs šo labi ietekmē...

Šai sērijā man patika Elena, tikai tai momentā pirms nolaupīšanas, nu kommon.. tevi visa vampīru pasaule grib un tu uzkavējies viena telpā.. :O Common.. :D:D:D

cravey написал(а):

Un vai jums nelikās, ka Stefans mazliet dīvaini uzvedās tur beigās?  Tas tuvplāns, kur viņi ar Deimonu sadzer, tur kkādi dīvaini vaibi bija no viņa.

Jap.. man jau likās, ka šis Deimonu grib noindēt un tajā dzērienā vībotne (vervain) iekšā ir..

Bet man patika tas, cik ātri Stefans uzķēra, ak tā ir Ketrīna.. :)

0

16

Свернутый текст
Siikaa написал(а):

Bet man patika tas, cik ātri Stefans uzķēra, ak tā ir Ketrīna..

Nu bet, tas jau būtu pazors, ja neuzķertu :D

0

17

Свернутый текст
cravey написал(а):

Nu bet, tas jau būtu pazors, ja neuzķertu

Vai tad būtu pirmā reize.... :D:D:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x17 - Know Thy Enemy