TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"


Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"

Сообщений 1 страница 20 из 65

1

Latvijas un pasaules skatītāju iemīļotā aktrise Viktorija Rufo atgriežas televīzijas ekrānos, lai parādītu, kāda var būt sievietes mīlestība! Izbaudiet dziļas jūtu kaislības un piedzīvojiet spēcīgas emocijas no pirmās iemīlēšanās līdz mātes mīlestībai kopā ar jaunā seriāla "Mīlestības uzvara" varoņiem. Jaunais seriāls "Mīlestības uzvara" un leģendārā Viktorija Rufo priecēs skatītājus no 1. marta ik darba dienu 16:00 TV3!

http://www.tvnet.lv/izklaide/tv_radio/3 … bas_uzvara

0

2

Paldies,ka izveidoji forumu un ieliki papildus informāciju!

0

3

Es vakar rakos netā, lai atrastu info, kad sāks rādīt Triunfo un nekā, lai gan šis raksts jau bija :D :D Vienmēr zināju, ka nemāku neko netā meklēt :D :D

0

4

Varoņi:

Viktorija (Victoria Ruffo)
Viņa ir skaista, spēcīga, drosmīga un uzņēmīga sieviete! Viktorijas neatlaidība ir izveidojusi viņu par to, kas ir šodien - ļoti veiksmīga dāma. Viņa sevi veidojusi, daudz mācoties un piespiežot sevi stāties pretim grūtībām. Un rezultāts ir panākts - viņa ir sasniegusi visu, par ko sapņojusi, vien izņemot laimi. Savā jaunībā Viktorija pazaudēja meitiņu un glabājusi šo dzīves lappusi noslēpumā no savas ģimenes. Piedzīvotās sāpes un ciešanas padarījušas viņu stingru, cietsirdīgu un augstprātīgu. Pašas nevērība pret ģimeni noved pie tā, ka vīrs ir neuzticīgs, bet pret bērniem izturas ar īpašu vērību, vēloties kontrolēt abu dzīves.

Bernarda (Daniela Romo)
Bernarda ir simpātiska un eleganta, šķiet, arī laipna un ļoti sirsnīga sieviete. Bet patiesība ir cita - viņa ir reliģiska fanāte, kura jūtas tiesīga sodīt grēcīgos, lai gan pati reiz noslepkavojusi cilvēku. Viņa izliekas sirgstam ar sirds kaiti, lai vieglāk varētu manipulēt ar dēlu Huanu, kurš domā, ka māte ir svētā. Bernarda jau kopš mazotnes dēlu virzījusi kļūt par priesteri, tā cerot izpirkt savas dvēseles mieru, lai gan pagātnes grēki nekad nav devuši mieru un turpina mocīt joprojām.

Marija (Maite Perroni)
Skaista, šarmanta un ļoti jauka jauna sieviete, kuru Dievs apveltījis ar labu sirdi. Viņas dvēseli sāpina vien vecāki – Marija domā, ka tie viņu bērnībā pametuši. Tagad Marija dzīvo kopā ar draudzenēm Nati un Lindu, kuras mīl kā miesīgās māsas. Marija apbrīno savu priekšnieci Viktoriju, nemaz nenojaušot, ka tā ir viņas mamma. Tādēļ jo grūti Marijai pieņemt Viktorijas nevērīgo un skarbo attieksmi pret viņu. Jaunā sieviete iemīl Maksimiliano, tiek sāpināta, kad atklājas patiesība par viņa dzīvi, un tādēļ patur noslēpumā faktu, ka gaida no viņa bērnu.

Maksimiliano jeb Makss (William Levy)
Jauneklis ir Osvaldo dēls, kurš strādā savas pamātes Vikrotijas modes namā. Viņš ir radošs un atbildīgs, atraktīvs un elegants vīrietis, kurš nevar sūdzēties par sieviešu uzmanības trūkumu. Tādēļ Maksimiliano ir pārsteigts, kad no Marijas saņem atraidījumu, bet ar to viss nebeidzas – viņš patiesi iemīl Mariju. Liktenis nav lēmis laimi – viņa līgava Himena pieprasa laulības, jo gaidot bērnu no viņa (patiesībā viņš nav bērna tēvs).

Huans Pablo (Diego Olivera)
Priesteris, kura aicinājums ir kalpot Dievam, viņš aizstāv vājos un neaizsargātos, nepaguris strādā sabiedrības labā. Huans savos jaunības gados, kad vēl nebija pilnīgi drošs par vēlmi kalpot Dievam, ļāvās vienas nakts sakaram ar Viktoriju. Viņš tā arī neuzzinātu par to, ka abiem ir meita, ja vien Viktorija to divdesmit gadus vēlāk neatklātu. Huans apsolās būt neatlaidīgs un atrast abu meitu.

Osvaldo Sandovāls (Osvaldo Ríos)
Šarmants vīrietis, lielisks aktieris, kurš līdz sirds dziļumiem mīl Viktoriju. Abiem ar Viktoriju ir meita Fernarda no pirmās laulības, pašam ir arī dēls Maksimiliano no pirmās laulības. Osvaldo ir kāds noslēpums, kuru nevienam nav atklājis – viņa pirmā sieva patiesībā nav mirusi, bet gan sēž cietumā par mīļākā nogalināšanu. Kad Viktorija aizvien vairāk un vairāk atstāj novārtā laulāto attiecības, laiku veltot biznesam, Osvaldo kļūst neuzticīgs, ļaujoties sakaram ar Marijas draudzeni Lindu. Sieva, to uzzinot, protams, pieprasa šķiršanos, bet viss izvēršas traģiski – meita Fernanda cieš negadījumā, kura dēļ kļūst paralizēta, un viņai nepieciešama tēva palīdzība un atbalsts. Tas laulības šķiršanos neatvieglo un padara to pat neiespējamu.

Himena (Dominika Paleta)
Jaunā sieviete ir Viktorijas modes nama topmodele līdz brīdim, kad tur ierodas Marija un ieņem šo vietu. Himena ir iedomīga, manipulēt kāra, greizsirdīga un privātīpašnieciska. Viņu ar Maksimiliano saista ne visai stabilas attiecības un vīrietis vēlas šķirties, bet tad iejaucas Viktorija un piedāvā risinājumu – nedaudz padzīvot atsevišķi, tādēļ Himena dodas ceļojumā. Viņa piedzīvo dēku ar Gilermo un paliek stāvoklī, bet tad zaudē bērniņu un, nespējot to pārdzīvot, pamazām zaudē veselo saprātu.

wwwtv3.lv

0

5

Sižets:

Viktorija (Viktorija Rufo) ir viena no slavenākajām dizainerēm Meksikā. Viņa dzīvo krāšņā savrupmājā kopā ar savu ģimeni - vīru, slavenu aktieri Osvaldo, abu meitu Fernandu un Osvalda dēlu Maksimiliano no viņa pirmās laulības. Cilvēki no malas šo sievieti varētu saukt par patiesi laimīgu un veiksmīgu, bet viņas panākumi nav nākušies viegli. Tieši viņas pagātne un dzīves stāsts ir seriāla Mīlestības uzvara pamatā - tajā ir ne mazums noslēpumu, piedzīvota aizliegta mīla, kaislības un traģēdija.

Viktorija savas darba gaitas uzsāka kā mājkalpotāja reliģiskas fanātes Bernardas un viņas dēla – topošā priestera Huana Pablo – mājās. Tur jaunieši satikās, abu starpā uzvirmoja mīlestība un kādā naktī viņi ļāvās dzimušajai kaislei. Pēc neilga laika Viktorija saprata, ka gaida Huana Pablo bērnu, bet viņš jau bija devies atpakaļ uz priesteru skolu, un šis noslēpums palika neatklāts. Saimniece Bernarda bija nesaudzīga pret Viktoriju un sievieti mazuļa gaidībās patrieca no darba, tā viņa pilnīgā vientulībā pasaulē laida savu meitiņu. Trīs gadus vēlāk Viktoriija cieta nelaimes gadījumā, kura dēļ nonāca slimnīcā, bet mazā meitiņa Marija pazuda un nokļuva bērnu namā. Kopš tā laika Viktorija nav rimusies meklēt savu meitu, bet diemžēl bezcerīgi...
Pēc divdesmit gadiem

Divdesmit gadus pēc traģiskajiem notikumiem kāda jauna un šarmanta sieviete Marija ierodas Viktorijas modes namā un tiek pieņemta darbā par modeli. Pavisam īsā laika posmā daiļajai sievietei izdodas kļūt par topmodeli. Līdz ar Marijas panākumiem līdzi nāk modes nama īpašnieces Viktorijas raizes – viņai ir aizdomas, ka Marija flirtē ar viņas vīru Osvaldo un kļūst greizsirdīga. Viktorija šo jūtu iespaidā pazemo un nicina Mariju.

Tikmēr liktenis izspēlē joku – Viktorijas audžu dēls Maksimiliano mēģina savaldzināt Mariju, neatklājot savu identitāti. Pavisam drīz viņš saprot, ka Marija ir piemīlīga un jauka meitene un iemīl viņu. Drīz pēc attiecību uzsākšanas Marija atklāj, ka ir mātes cerībās. Pirms to pastāstīt Maksimiliano, viņš pirmais nāk klajā ar atzīšanos – visu šo draudzības laiku viņš bijis saderināts ar Himenu un pienācis laiks viņu apprecēt, jo līgava gaidot viņa bērnu. Marija ir satriekta un jūtas nodota, tādēļ, viņam neatklāj savu noslēpumu.

Kad Viktorijai gaismā nāk ziņas par Marijas un viņas audžu dēla attiecībām, tiek pieļauta dzīves lielākā kļūda, apsūdzot Mariju naudas tīkošanā un atlaižot viņu. Jāsaka, ka liktenim patīk rotaļāties – Viktorija pret Mariju izturas tikpat nejauki kā pret viņu izturējās Bernarda pirms divdesmit gadiem. Un, pašai to nezinot, Viktorija uz ielas izmet savu miesīgo meitu...

wwwtv3.lv

0

6

Aktieru sastāvs:

Maite Perroni - Maria Desamparada
William Levy - Maximiliano "Max" Sandoval Gutierrez
Victoria Ruffo - Victoria Gutierrez de Sandoval
Osvaldo Rios - Osvaldo Gutierrez de Sandoval
Diego Olivera - Padre Juan Pablo Iturbide
Eduardo Santamarina - Octavio Iturbide
Dominika Paleta - Ximena de Alba
Daniela Romo - Bernarda Montejo Vda de Iturbide
Guillermo García Cantú - Guillermo "Alvaro" Quintana
Erika Buenfil - Antonieta Orozco
Pablo Montero - Cruz Robles
Manuel 'Flaco' Ibanez - Napoleon Bravo "Don Napo"
Salvador Pineda - Rodolfo Padilla
Susana Diazayas - Natividad "Nathy"
Dorismar - Linda Sortini
Cuauhtemoc Blanco - Juan Jose Martinez "Juanjo"
Carmen Salinas - Doña Milagros Robes de Martinez
Marco Mendez - Fabian Duarte
Livia Brito - Fernanda "Fer" Sandoval Gutierrez
Mauricio Garcia Muela - Federico Padilla
Miguel Pizarro - Pipino Pichoni
Maricruz Najera - Tomasa
Andrea Garcia - Ofelia Garcia
Ursula Pratts - Roxana de Alba
Pilar Pellicer - Eva
Archi LanFranco - Pedro
Alicia Rodriquez - Sor Clementina
Ricardo Kleinbaum - Oscar
Mariana Rios - Maria Magdalena
Arturo Carmona - Gonzalo
Gustavo Rojo - Padre Jeronimo
Juan Carlos Franzoni - Fausto Candela
Radmes de Jesus - Domingo
Thelma Dorantes - Sor Rocio
Raquel Morell - Norma
Roio Sobrado - Alma
Manola Diaz - Maya
Ana Isabel Torre
Gaby Mellado - Gaby
Sergio Acosta - El Alacran
Vicente Fernandez Jr
Raphael James Dizon
Lenny de la Rosa - Joaquin
Paulina de Labra - Lorena
Gustavo Negrete
Elena Carrasco - Patricia
Adriana Rojo - Madre Superiora
Alfredo Alfonso - Gregorio
Evelyn Solares - Testigo, (accident by Maria)
Jose Luis Rojas - Dueno del bar
Silvia Castanon
Priscila Lepe
Flora Fernandez - Dona Carmen
Bodikito and Fernanda Franco - Vecina de Milagros y Carmen
Mariana Rivera El VI - Vecina de dona Milagros

0

7

Kurš plāno skatīties? :D

0

8

Wow, tas nu gan... operatīvi! :O Apbrīnoju tv3! :D Eh, man nespīd... :( Tā jau būtu dikti forši :) gribētos kādu telenoveli pa LV kanāliem paskatīties :D

0

9

Paloma написал(а):

Wow, tas nu gan... operatīvi! :O Apbrīnoju tv3!

Kāpēc? apbrīno un kas operatīvi? :D

0

10

Nu ka tik jaunu telenoveli šie nogrābuši un rādīs LV! :D ņemot vērā, kāds retums pie mums pēdējā laikā bija telenoveles.. :P

0

11

Jau iepriekš rakstīju, ka man liekas, ka tādēļ, ka tā kā telenovelei ļoti zemi reitingi, tad tā ir lēta. Tāpēc arī to rādīs :D Jo pretējā gadījumā būtu izvēlējušies kaut ko citu.
Principā kāds retums bija - 1-2 telenoveles , tāds arī palika - 1 :D

0

12

aNgeL написал(а):

Jau iepriekš rakstīju, ka man liekas, ka tādēļ, ka tā kā telenovelei ļoti zemi reitingi, tad tā ir lēta. Tāpēc arī to rādīs

hihi, nu skaidrs :D bet nu, vismaz LV labus aktierus redzēs! :D

0

13

Tas jāaa.... Ja ne Sortilegio, tad vismaz šeit arī Viljams  :love: Nu un tā smukā dziesma  :love:

0

14

Varbūt tomēr kādu sēriju tomēr paskatīšos,cerams,ka mans pirmais ne pārāk labais iespaids par šo seriālu būs maldīgs, un tomēr tas iepatiksies,jo te tomēr piedalās populāri aktieri,kā piemēram Viktorija Rufo.

0

15

Par sevi pat nezinu ko teikt..Ja gadīsies būt pie televizora tajā laikā, tad varbūt kādreiz paskatīšos. Vispār esmu 24 sērijas redzējusi (īstenībā ne sērijas, bet Marijas un Maksa ainas, jo pārējo vienkārši pārtinu, jo man principā nav interesanti skatīties to, ko jau esmu labākā versijā redzējusi Tiesībās mīlēt. nu un, protams, man interesantas Marijas un Viktorijas attiecības, jo jau arī Tiesībās mīlēt galvenais, kas man patika, bija šīs mātes - meitas attiecības).
Bet, protams, tajā pat laikā rādīt šo telenoveli nav vissliktākā izvēle, it īpaši salīdzinot ar to, kādas pēdējās telenoveles rādītas (mans personiskais viedoklis un ENDU neskaitot). Tā ka, pirmkārt, patīkami, ka kaut ko rādīs un rādīs kaut ko ar patīkamiem aktieriem un no Televisas :) Jācer, ka arī LNT kaut ko izdomās parādīt.. Man jau liekas, ka 2 lielākās iespējas ir Sortilegio un El Clon - ne jau tāpēc, ka man šīs noveles patika, bet tādēļ, ka pirmā ir Karlas Estradas un kā jau minēju tad viņas visas noveles tika rādītas, un El Clon tomēr pārdots daudzām valstīm un ar labiem reitingiem. Nezinu gan, cik maksā :D

0

16

Cerēsim,ka pēc O.C. beigām,LNT atkal rādīs kādu Latīņamerikas seriālu,un patiesi būtu lieliski,ja tas būtu Sortilegio.

0

17

Nu, es noteikti paskatīšos. :)  Un, man jau negribas ticēt, ka viņš tik slikts.  :blush: Un, man pat liekas, ka tā nedomāšu, jo neesmu redzējusi orģinālu. :)  Varbūt, tapēc skatīšos, jo citādi jau man ļoti nepatīk rīmeksi, bet ta kā neesmu skatījusies Tiesības mīlēt, tad šis fakts, ka tas ir rīmeks mani laikam šoreiz netraucēs. :)
Un, protams, gribas paskatīties Vilijama dēļ.! :love:
Terēze, man liekas, ka LNT radīs visas OC sezonas, kas viņiem ir.  Tad tas būs ilgi, lai gan es arī ļoti ceru, ka tomēr parādīsies kādu telenoveli. Un, ja tas būtu Sortilegio...ak, tā būtu svētlaime! :love:

0

18

Nu nav jau..nav tik slikts :D Un vienmēr jau tā katram ir gaumes lieta. Un ja Tu neesi redzējusi oriģinālu, tad īstenībā nav nekādu problēmu. Bet ja ir ar ko salīdzināt, tad gan. Anyway - prieks, ka skatīsies! Es gan jau arī pievienošos, tāpat agrāk vai vēlāk to būtu atsākusi skatīties, jo tomēr galvenā pāra ainas redzēt gribas :)

0

19

Arī es paskatīšos šo telenoveli, reklāmā  izskatās skaisti un modes skate krāšņa. Es vēl biju bērns, kad rādīja Tiesības Mīlēt- šis seriāls man patika. 8-)

0

20

Starp citu, jā! Tas kas šajā telenovelē arī man ļoti patīk, tad tad tas ir tā, kā nofilmētas modes skates - jūtamas 21. gs. tehnoloģijas, stils :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"