TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"


Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"

Сообщений 21 страница 40 из 65

21

Cerēsim,ka tiešām nebūs slikti,kaut arī seriālā ir arī vecās,labās Latīņamerikāņu seriāliem raksturīgās klišejas,tomēr no tām ir grūti izvairīties un jāpieņem,jo tām ir liela nozīme seriāla darbībā.Zinu,ka daudzus skatītājus kaitina šādas sižeta līnijas,bet tajā pašā laikā nespēj seriālu bez tām iedomāties.

0

22

Īstenībā, tā ir viena lieta, ko es neesmu spējusi saprast pati par sevi - 2. reizi Tiesības mīlēt noskatījos laikam pirms 2 gadiem un kopš tā laika man tā ir kļuvusi par vienu no mīļākajām telenovelēm, lai gan sižetā ir šīs līnijas, kas kaitina. Nu jā..pirmkārt, jau tas, kas man šajā telenovelē liekas vislabākais, bija Lusianas un Kristīnas sižets, bet tomēr arī Kristīna un Viktors Manuels man liekas viens no labākajiem telenoveļu pāriem, lai gan viņu attiecību stāstā tiešām ir ļoti daudz šo lietu, kuru dēļ parasti gribas pārtraukt skatīties. Laikam šīs telenoveles spēks ir kaut kas daudz vairāk par sižetu.

0

23

Nevar nepiekrist. Tiesībās mīlēt bija kas īpašs, vēl tagad paskatoties video, kuri redzēti vairākkārt un vienalga ir interesanti. Tajā patiesi ir kas īpašs, ko nevar izskaidrot.
Tieši tāpēc šis rīmeiks neguva cerētos panākumus, jo ar oriģinālu nevar salīdzināt.

0

24

Īstenībā nedaudz pārsteidz, ka tik bieži uzdrīkstas taisīt rīmeikus panākumiem bagātām telenovelēm. Vēl saprotams, ka taisīja tām, kas vecākas - Bodas del odio (Amor real), Tu o nadie (Sortilegio. Lai gan pat šeit ļoti salīdzināja) u.c. Bet nu Tiesības mīlēt tomēr jauna telenovele. Ok, tā jau arī ir rīmeiks, bet tomēr pietiekami svaigs, lai nebūtu jātaisa vēl jauns rīmeiks. Tomēr sacensties ar ļoti veiksmīgu telenoveli ir milzīgs risks. tad jau labāk izvēlētos kaut ko mazāk veiksmīgu un izdarītu labāku. Un vēl labāk, ja vispār veidotu kaut ko jaunu. No rīmeikiem ir jēga tad, kad nav redzēts oriģināls.
Bet nu..pašai jātiek talāk par 24. sēriju un jāredz savām acīm, kas tur un kā ar Triunfo del amor. Jo tomēr katram cilvēkam ir sava gaume un to neizlemj kaut kādi reitingi vai citu skatītāju atzinumi.

0

25

Tikko pa TV3 nejauši uzskrēju virsū reklāmai. Ja godīgi man smiekli uznāca. Tas viss skanēja tik..nezinu..ziepjiski, pat nepiesaistoši. Vismaz es domāju, ka varēja izdomāt tādu reklāmas tekstu, lai neskanētu pēc tradicionālas, banālas noveles. (Manuprāt). Vismaz noskatoties šādu reklāmu, tiktu piesaistīti , man liekas, tikai tie skatītāji, kuriem telenoveles patīk vienkārši kā žanrs un gatavi skatīties visas pēc kārtas. (Vienīgais, kas glābj šo reklāmu ir pazīstamo aktieru sejas).

0

26

Televīzijas reti prot izveidot intriģējošo seriāla pašreklāmu,vislielāko izgāšanos šajā ziņā piedzīvoja LNT 2008.gadā izveidotais ''Kaislību'' pieteikums,ka tas it kā ir stāsts par Kamilas un Santjago ''neiespējamo mīlu''.

0

27

Nemaz to pat neatceros. Bet nu jā - uzreiz redzams, ka Latvijas televīzijās strādājošie īpaši neorientējas telenovelēs, tādēļ zinošāks cilvēks uzreiz spēj ieraudzīt kļūdas. Lai gan attiecībā uz Kaislībām - man liekas tur uzreiz skaidrs, ka tas ir Kamillas un Rikardo stāsts, it īpaši jau tādēļ, ka parādās Fernando Kolungas seja, kura Latvijā nav sveša.

0

28

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

29

Paldies par bildēm!

0

30

Ludzu! :shine:

0

31

Cik apmēram šim seriālam ir sēriju?

0

32

Telenoveli vēl nepabeidza filmēt, tādēļ konkrētu sēriju skaitu grūti pateikt. Beigs filmēt maijā, attiecīgi sēriju būs ap 200.

Bet īstenībā drausmīgi. Viens ir skatīties datorā 200 sēriju garu telenoveli, bet pa TV 5 sērijas nedēļā.. Ļoti ilgi rādīs.

0

33

Viens ir skatīties datorā 200 sēriju garu telenoveli, bet pa TV 5 sērijas nedēļā.. Ļoti ilgi rādīs.

nu.. ne obligāti. viņi var noņemt seriālu no ētera vai rādīt agri no ritā/naktī :D kā parasti :D

meitenes, vai seriālu rādīs ar krievu subtitriem? es īsti neatceros.. bet man liekas, ka Tv3 jau kādu laiku rāda telenoveles bez subtitriem. =/

Отредактировано Oleksaster (24.02.2011 22:03)

0

34

Oleksaster написал(а):

nu.. ne obligāti. viņi var noņemt seriālu no ētera vai rādīt agri no ritā/naktī :D kā parasti

Nē, nu jāa.. bet ja noņems vai pārliks citā laikā tas nenozīmē, ka tā vietā rādīs citu. Īstenībā pat, kad beigsies, neviens negarantē citu telenoveli. Vienkārši man vienmēr paticis uzzināt, ko rādīs pēc konkrētas telenoveles :D Bet kā tā principā man jau vienalga 200 vai 500 sērijas, ja tāpat TV tikpat kā neskatos (tādēļ arī uz Tavu jautājumu par subtitriem nevaru atbildēt)

0

35

Skaidrs ))
Es neskatīšos.. redzēju dažas sērijas.. totālais stulbums. Pat Max-saulīte neglābj situāciju =/
Ja noņems tad noteikti kādu laiku vispār neko nerādīs zemo reitingu dēļ ))
Un esmu pārliecināta, ka Mīlestības uzvarai būs problēmas ar tiem ))

0

36

Nu nezinu...Ja cilvēki fanoja par Nopirkto mīlu vai Nabaga miljonāri, tad Milestības uzvara tomēr ir labāka (manuprāt). Tā ka - būs tādi, kuriem patiks. Vienmēr atrodas. Jo katramk jau sava gaume un katram sava vērtējuma skala par to, kas labs un kas slikts.
Tam gan piekrītu - Viljams šeit arī nav, tik teiksim tā, iespaidīgs, kā man licies Sortilegio vai kā man patika Pasion.. Bet nu negribu diskutēt par to - nepatīk man viņu kritizēt :D  :love:

0

37

Es ar' Viljamu dievinu, tāpēc viņš saulīte un punkts :D

Nezinu gan.. Nopirkta Mīla un Nabaga Miljonāre bija jaunumi.. Mīlestības uzvara - "Privilēģijas" rimeiks. Cik atceros versija ar Noriegu un Roho bija īsta "bomba"! Man liekas to seriālu vēl neaizmirsa. Un ar visu cieņu... Viktorijai līdz Lusianai kā līdz Ķīnām... Un citi ar' ļoti stipri zaude "Privilēģijas" aktieriem. ^^

0

38

Nu runājot par salīdzinājumu ar Tiesībām mīlēt, tad, protams! jau iepriekš teicu, ka Milestības uzvara ļoti zaudē tam. Bet nu ne visi redzējuši Tiesības mīlēt..un tā kā Mīlestības uzvara ir vienīgā telenovele Latvijas kanālos, tad tas varbūt arī būs viens no piesaistes punktiem. Tad jau redzēsim, kā būs.
Un par Viktoriju un Lusianu..Man tur nekas pat nav jāsaka. Lusiana ir  viena no manām mīļākajām telenoveļu varonēm, un tieši tas man šajā rīmeikā nepatīk visvairāk - ka šī varone šeit ir (savādāka, protams.) un ka viņu atveido cita aktrise.
Nu žēl, ka rādīs no visām tieši šo telenoveli, bet nu..neko darīt. Priecāšos par tiem, kuri skatīties un kuriem patiks :)

0

39

Tiesības mīlēt ir no tiem 90 gados rādītājiem Latīņamerikāņu seriāliem,ko skatītāji bija it sevišķi iemīlējuši un vēl arī tagad nav aizmirsuši,tādēļ šo versiju noteikti vērtēs kritiski,izņēmums būs jaunākās paaudzes skatītājas,kuras jūsmo par katru seriālu.Turklāt,ja LNT pēc O.C. 4.sezonas beigām atsāks rādīt Latīņamerikāņu seriālus,tad noteikti dos priekšroku tam seriālam,lai kurš tas arī nebūtu.

0

40

No 29. marta TV3 rādīs divas sērijas dienā! (16:00 un 17:00)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"