TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"


Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"

Сообщений 41 страница 60 из 65

41

No 18. aprīļa telenovele sāksies plkst. 17:00. (Atkal rādīs pa vienai sērijai dienā)!

0

42

No 1. septembra telenovele sāksies plkst. 15:40!

0

43

Starp citu TV3 pēdējā sērija ir 172., lai gan kopā novelei ir 176. sērijas. Tā ka patiešām ir viskaut kas izgriezts 4 sēriju garumā.

0

44

Sākot no 17.janvāra 13:00 šo seriālu rādīs LNT kanālā.

0

45

Jāā...tikai Viljamu un Maiti tagad rādīs :D

0

46

Jā,izskatās,ka šis TV pāris LNT ir tik ļoti iekritis sirdī,ka nespējot pat sagaidīt Bīstamā eņģeļa beigas,viņi sāk otru seriālu ar Maiti un Viljamu galvenajās lomās. Bet tautā mēdz arī teikt,ka laba daudz nevajag.

0

47

Atkal rādīs šo seriālu. To pašu LNT darija ar ,,Pasion''. Kāds jau skatīsies Mīlestības uzvaru, kam patiks. :)

0

48

Bet starp citu LNT programmā šajā datumā neatradu..

0

49

Nevar būt,ka Rīgas Viļņos būtu publicēta nepatiesa informācija,jo es to,ka 17.janvārī 13:00 rādīs Meksikas seriāla Mīlestības uzvaras 1.sēriju,izlasīju tieši tur. Arī 18.janvāra programmā 13:00 ir atzīmēta Mīlestības uzvara.

0

50

tas nevar būt!jo ne TV3 ne LNT majaslapās nekas tāds nav rakstīts!

0

51

Tas tiešām ir savādi,jo kāpēc gan Rīgas Viļņiem būtu jāpublicē savā izdevumā fakti,kas neatbilst patiesībai?Vēl vairāk-ceturtdienas,17.janvāra programmā zem seriāla nosaukuma pat ir ievietots Mīlestības uzvaras publicitātes foto,kurā ir redzami Viktorija Rufo un Osvaldo Rioss.

0

52

Palasiiju komentaarus un jaa.Nezinu,esmu gan iemetusi acis tajaa Miilestiibas uzvaraa jau tolaik,kad to raadiija pa Tv3,bet nu jaasaka godiigi-nepatika man.
Man jau traki gribeetos redzeet Sortilegio un varbuut veelreiz Kaisliibas,bet ljoti maz ticams,ka shos seriaalus kaadreiz tieshaam paraadiis.Nu varbuut peec gadiem desmit,bet aatraak diezvai. :D

0

53

Jaa,nu Kaisliibaam,ja raadiitu taa buutu treshaa reize.:)

0

54

Es domāju, ka Sortilegio ir radusies iespēja tikt parādītam vēl lielāka, jo tagad Latvijas kanāli ir kārtīgi iepazīstinājuši skatītājus ar Viljamu Levi..Ir tik daudz iemeslu - producente, aktieri, kuru dēļ rādīt, ka es nezaudēju cerību..

0

55

Enjgjeliit,es jau arii dzilji sirdii uz to ljoti,ljoti,ljoti ceru!

0

56

No Tavas mutes-Dieva ausī,Eņģelīt!

0

57

Pilniigi piekriitu Tereezei!Tik tieshaam no tavas mutes Dieva ausii!

0

58

Tagad ir skaidrs,ka Rīgas Viļņos publicētā informācija par seriāla demonstrēšanu ir patiesa,jo es tikko LNT mājas lapā redzēju,ka tur ir izveidots Mīlestības uzvaras forums.

0

59

Jap,Tereezei taisniiba taa ir gan.:)
Es ar redzeeju.Tikai nekaadu iipasho prieku jau tas manii neraisa,jo es tomeer gribeetu redzeet Sortilegio vai veelreiz Kaisliibas.

0

60

Bet laikam jau jāpriecājas, ka tik daudz laika būs veltīts telenovelēm kanālā LNT.. Tik daudz Maites un Viljama :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » Jauns meksikāņu seriāls "Mīlestības uzvara"