TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Bloodlines sērija/VA spin-off


Richelle Mead - Bloodlines sērija/VA spin-off

Сообщений 41 страница 60 из 104

1

Bloodlines series
This spin-off series centers around Sydney the Alchemist, as well as Jill, Eddie, and Adrian.

BLOOD DOESN'T LIE.

Rose's story might have wrapped up in the Vampire Academy series, but there's still lots more to tell about the other characters from that world. This spin-off series centers around Sydney the Alchemist, a human teen who's part of a group to keep the existence of vampires secret from the world. Sydney's spent her entire life being taught that vampires and dhampirs are evil and unnatural, but all that's about to change when she's forced into hiding with Jill, Adrian, and Eddie...

Ielādes links pirmajām divām grāmatām:

http://richellemead.com/images/bloodlines-120.jpg

#1 - Bloodlines

Sydney is an alchemist, one of a group of humans who dabble in magic and serve to bridge the worlds of human and vampires. They protect vampire secrets - and human lives. When Sydney is torn from her bed in the middle of the night, at first she thinks she's still being punished for her complicated alliance with dhampir Rose Hathaway. But what unfolds is far worse. Jill Dragomir - the sister of Moroi Queen Lissa Dragomir - is in mortal danger, and the Moroi must send her into hiding. To avoid a civil war, Sydney is called upon to act as Jill's guardian and protector, posing as her roommate in the last place anyone would think to look for vampire royalty - a human boarding school in Palm Springs, California. But instead of finding safety at Amberwood Prep, Sydney discovers the drama is only just beginning...

1. grāmata sērijā tiks izdota 2011. gada 23. augustā

http://richellemead.com/images/TGL-120.jpg

#2 - The Golden Lily
Sydney Sage is an Alchemist, one of a group of humans who dabble in magic and serve to bridge the worlds of humans and vampires. They protect vampire secrets—and human lives.

Sydney would love to go to college, but instead, she’s been sent into hiding at a posh boarding school in Palm Springs, California–tasked with protecting Moroi princess Jill Dragomir from assassins who want to throw the Moroi court into civil war. Formerly in disgrace, Sydney is now praised for her loyalty and obedience, and held up as the model of an exemplary Alchemist.

But the closer she grows to Jill, Eddie, and especially Adrian, the more she finds herself questioning her age–old Alchemist beliefs, her idea of family, and the sense of what it means to truly belong. Her world becomes even more complicated when magical experiments show Sydney may hold the key to prevent becoming Strigoi—the fiercest vampires, the ones who don’t die. But it’s her fear of being just that—special, magical, powerful—that scares her more than anything. Equally daunting is her new romance with Brayden, a cute, brainy guy who seems to be her match in every way. Yet, as perfect as he seems, Sydney finds herself being drawn to someone else—someone forbidden to her.

When a shocking secret threatens to tear the vampire world apart, Sydney’s loyalties are suddenly tested more than ever before. She wonders how she's supposed to strike a balance between the principles and dogmas she's been taught, and what her instincts are now telling her.

Should she trust the Alchemists—or her heart?

2. grāmata "Bloodlines" sērijā iznāks 2012. gada 12. jūnijā.

http://www.richellemead.com/images/Indigo120.jpg

#3 - The Indigo Spell
In the aftermath of a forbidden moment that rocked Sydney to her core, she finds herself struggling to draw the line between her Alchemist teachings and what her heart is urging her to do. Then she meets alluring, rebellious Marcus Finch--a former Alchemist who escaped against all odds, and is now on the run. Marcus wants to teach Sydney the secrets he claims the Alchemists are hiding from her. But as he pushes her to rebel against the people who raised her, Sydney finds that breaking free is harder than she thought. There is an old and mysterious magic rooted deeply within her. And as she searches for an evil magic user targeting powerful young witches, she realizes that her only hope is to embrace her magical blood--or else she might be next.

3. grāmata "Bloodlines" sērijā iznāks 2013. gada 12. februārī.

#4 - The Fiery Heart

A scoop from Richelle Mead: "Bloodlines #4 is called The Fiery Heart.

This'll make a lot more sense when you read Indigo, which I'm starting to get super impatient for. Come on, February! Lots of big things happen in Indigo, and you romance fans are going to pass out. You know what also might make you pass out? This:

The Fiery Heart is going to be told from both Sydney and Adrian's points of view. That's right. If you've ever wanted to get inside the crazy world of Adrian Ivashkov's head, this is it. It'll still be in first person, but the POV will alternate chapters. I'm so excited about this, it's not even funny. Well, actually...since it's Adrian, it'll be hilarious. I think you guys'll love it[..]"

4. grāmata "Bloodlines" sērijā iznāks 2013. gada 19. novembrī.

http://www.bloodlinesseries.com/

0

41

Euuu, es sāku uztraukties! :( Dispatched 22. augustā, bet saņēmusi joprojām neesmu..... :( Kur ir mana grāmatiņa?  :'(

0

42

Hmmm, ta moš tev nāk pa zemes pastu?  :dontknow: Hmm, bet dīvaini, man šīs abas pēdējās pa gaisa pastu nāca. Bet moš viņi sūta gan gan. Ja tā, tad pa zemes pastu kādas 2 ar pus nedēļas nāk. Pārbaudi vēlreiz vai adrese ir pareiza, jo ja tev moš kas ir pamainījies, viņš automātiski ieliek to adresi, kas bija iepriekšējā pasūtījuma reizē. Ja vēl ne, nu tad raksti e-pastu.

0

43

Ar adresi viss kārtībā, es pasūtīju uz Pļavniekiem, nevis Mārupi...
Hm, nu labi, pagaidīšu vēl līdz nākamajai nedēļai - ja tad nebūs, tad sākšu trobelēt visus, ko vien var. :D (un vispār, nav godīgi, ka tu saņēmi jau tajā dienā, kad man tikai dispatched. :P )

0

44

Paloma написал(а):

Hm, nu labi, pagaidīšu vēl līdz nākamajai nedēļai - ja tad nebūs, tad sākšu trobelēt visus, ko vien var.

Man bija problēmas ar adreses nomaiņu un es sazinājos ar Bookdepository... es domāju, vari viņiem pajautāt, vai viņi nosūtīja pa gaisa vai zemes pastu, jo neesi vēl saņēmusi un satraucies.. :)

0

45

Paloma написал(а):

(un vispār, nav godīgi, ka tu saņēmi jau tajā dienā, kad man tikai dispatched. :P )

A kad tu pasūtīji? Es jau biju kkad janvārī pasūtījusi :D Moš jo ātrāk pasūta, jo ātrāk viņi izsūta  :flirt:

0

46

Ja tev neatnāk 14 darbadienu laikā, tad tu vari izvēlēties saņemt atpakaļ naudu vai lai viņi izsūta grāmatu vēlreiz par brīvu. Man vienreiz bija tieši tāda pati problēma, ka grāmata ilgi nenāca, tad beigās palūdzu, lai izsūta vēlreiz. Labākais, ka pēc kāda laika atnāca abas ar dienas starpību. :D

0

47

Viss kārtībā - man atnāca paziņojums no pasta vakar!!! :shine: Izskatās, ka pirmais kaut kur noklīdis, jo uz šī štampelis "Atkārtots. Lūdzam steidzami saņemt."  :dontknow:

Katrā ziņā - nākošnedēļ turēšu rokās savu grāmatiņu!!!!!!! :shine: Varbūt pat rīt pēc darba aizskriešu - man te 5 min līdz pastam. Vienīgi būs jāčakarējas ar jauno uzvārdu. :D

0

48

Ņu re :)

0

49

Nu tā, šodien pabeidzu lasīt.
Jā, nav varbūt TIK aizraujoši kā pirmā sērija, bet man vienalga bija ļoti interesanti lasīt. Arī bez lielas romantikas. Tās bija tieši tik, cik šobrīd iederas. Tas ir, kaut arī tā nebija tur tiešā veidā, savā ziņā tā tomēr bija, liekot man ik pa brīdim pakust. Man vienkārši šķiet tik ārkārtīgi skaisti, kad viens cilvēks otru maina uz labu - vienam nedaudz pārgalvības klāt, otram stabilitātes... Es vēl visu laiku atcerējos Rozas vārdus par to, ka Adrians atradīs kādu, kas viņu izmainīs utt. :love:  Nu un pēdējā nodaļa jau vispār daudzsološa! Vispār Rišelai ir talants varoņu tēlu veidošanā, tieši viņu attīstībā, kā stāsta gaitā viņi mainās... :) Par to vien esmu sajūsmā par viņu kā rakstnieci!

Par pēdējo teikumu... Es vīlos. :P Nopietni, pēc Tavas, cravey, sajūsmas, es biju gaidījusi kaut ko.... wow. Nu man tas teikums nelikās tāds WOW. Es nezinu, es kaut kā to nezutveru tik ļoti par VA turpinājumu. Nu, teiksim tā, man Rozas un Dimkas stāsts ir beidzies līdz ar Last sacrifice, un tagad es ar prieku sekoju līdzi citiem varoņiem tajā pašā jau tik tuvajā pasaulē. :) Kaut kā tāaaa...

Un vēl, man patīk Sidnijas attieksme pret vampīriem un pārdabisko, maģiju. Tāda... neierasta. Un patiesībā - loģiska. Nevis, kad parasti, uzzinot, ka pastāv vampīri, to tik mierīgi un vienkārši pieņem, it kā tas nekas nebūtu. Jā, man viņa patīk. :)

Un Adrians, protams, ir fantastisks! Smieties, dusmoties un kust no viņa - atkarībā no rīcības. :D

0

50

Nu jā, redz es esmu liela Dimkas fane līdz ar to es sajūsminājos par katru teikumu kur viņa vārds bija pieminēts :D Bet ieprieks grāmatā tas visur bija atkāpju veidā, a lasīt tiesi, ka viņš ierodas, tieši tajā brīdī dzīvajā - oi kā es te spiedzu pie sevīm :D

0

51

Pēdējās dienās piedomāju pie VA sērijām. Ahh, nevaru sagaidīt, kad varēšu Dimku atkal redzēt/lasīt LOL :D  :love: Dimka un Adrians tak nav tikušies pēc VA 6. grāmatas notikumiem  :crazyfun:

0

52

He, man atkal ir tā, ka vienkārši gribas to pasauli, tos tēlus... Nav tā, ka kaut ko konkrētu. Vnk tās atmosfēras kā tādas pietrūkst :)

0

53

Man arī Adrianu gribas un viņa superīgo Ivaškova humoriņu :D Atceros, kā līdz pat "Spirit Bound" viņš mani kaitināja, jo maisījās pa kājām Dimkam un Rozai, bet Spirit Bound es viņu iemīlēju - viņš bija tik milzīgs atbalsts Rozai, ka viņu nevarēja neiemīlēt un pēdējā grāmatā, lai gan es pinkšķēju aiz laimes par Dimkas un Rozas HEA, bet nevarēja neskumt par Adriana salauzto sirdi  :'(

0

54

Nesen saņēmu ziņu no bookdepository, ka jai izsūtījuši "Golden Lily". DIMKAAAA  :love:

0

55

Atsauksme par "Golden Lily": http://www.goodbooksandgoodwine.com/201 … eview.html

I swear to god I had flailing arms after finishing The Golden Lily by Richelle Mead, second in the Bloodlines series. Y’all my expectations have been met and surpassed. As you may recall, I was disappointed with Bloodlines because of the lack of kissing, but OMG, The Golden Lily TOTALLY MAKES UP FOR THAT! Plus, we get some legit character development and actual additions to the story with some reveals and answers. Basically, The Golden Lily was NOT one of those middle books that feels like a waste of time.

0

56

Jau iznāca??? Kāpēc man šķita, ka kkādos padsmitajos jūnijos? Bet - āāā, super! :love:
Tikai man kā parasti nekādu ziņu vēl... :( lai gan.. jāielien e-pastā, neesmu kādu dienu bijusi. :D
Un šī atsauksme tikai pastiprina manu vēlmi ātrāk to dabūt un izlasīt! Ak, kā es esmu noilgojusies pēc tās pasaules! :)

0

57

Āāaaa, manējā ir dispatched 7.jūnijā!!!  :crazyfun: Tā diena kļūst vēl ideālāka! :love: (ak jā, nodevu bakalauru 7. jūnijā, tādēļ cravey, es drīzumā uzprasīšos uz tām grāmatām, ko sarunājām aizņemties savstarpēji :D )

0

58

Paloma написал(а):

ak jā, nodevu bakalauru 7. jūnijā, tādēļ cravey, es drīzumā uzprasīšos uz tām grāmatām, ko sarunājām aizņemties savstarpēji

oki :D es savam bakalauram paņēmu pagarinājumu, ta kā man tagad līdz 21. jāiesniedz :D

0

59

cravey написал(а):

oki  es savam bakalauram paņēmu pagarinājumu, ta kā man tagad līdz 21. jāiesniedz

Ai, ai, ai, kā tad tā?

Es līdz tam datumam jau būšu aizstāvējusies, un Jāņus varēšu sagaidīt ar pavisam mierīgu sirdi :shine:

0

60

Paloma написал(а):

cravey написал(а):
oki  es savam bakalauram paņēmu pagarinājumu, ta kā man tagad līdz 21. jāiesniedz
Ai, ai, ai, kā tad tā?

Tiešām.. ai.. ai.. kā tad tā.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Bloodlines sērija/VA spin-off