TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas


TDA: sarunas

Сообщений 1 страница 20 из 121

1

Nu, kurš skatījās 1. sēriju? (Jautājums nākotnei :D) Kādi iespaidi? Par sākuma gan jau nekādu dižo, pagātnes stāsts ir un paliek pagātnes stāsts.

0

2

Vai tad Viktorijas un Huana Pablo lomām jaunībā nevarēja atveidot citi, jaunāki aktieri?  :D  Citādi, izskatās, ka tēvs jaunāks par pašu dēlu. (Huanu Pablo :D ) Nezinu, varbūt, tas man tikai tāds viedoklis, bet man tas traucēja un izskatijās komiski. Nav jau vairs Viktorija nekāda jaunā, lai atveidotu jaunas meitenes. 
Intresanti, ka Viktorijas vīrs seriālā ir Osvaldo Rioss, kas tēloja viņas mīļoto Abrazame muy fuerte! :love:  Ta kā man abi kopā labāk patīk! Vismaz Pagaidam... :)
Es biju aizmirsusi, ka Osvaldo varonis aktieris, tapēc gandrīz noticēju tai aina ar to sievieti, a izrādās šie tik filmē seriālu. :D   ( Intresants seriāls, kur pedējā sērija galvenā varone saka, ka "labi, ka tava sieva tevi nesaprot, tapēc tu esi mans .." vai kaut kas tml tur bija! :D  :D )
Helēna un Viktorija abas vienā seriālā arī bija intresanti un pat forši, jo vismaz to es zinu, ka Helēna atveidoju šo pašu lomu Tiesības mīlēt. :)
Pagaidam es īsti   nezinu, ko lai saka, jo šī jau tikai pirmā sērija. ( Bet, man patīk Daniela Romo šai telenovelē, īstenībā man vienmēr patikusi Danielas Romo atveidotie tēli. :) Viņas mīļākā loma man vienmēr paliks Letīsija Las vias del amor! :love:  Tālu jau nav arī Sortilegio Viktorija! :love:  :) )
Modes skates man patika! Spoži un krāsaini viss!  :love:  :)  Salidzināt man arī nav ar ko, un varbūt pat labi, ka tā.  :)
Gaidīšu vien Villiama parādīšanos, jo ja būtu citi aktieri, tad diez vai skatītos šo telenoveli. ( Nezinu, cik ilgi skatīšos, bet pašlaik kamēr laika ir, paskatīšos šo seriālu.)

0

3

Es noskatījos pirmo sēriju pa TV3 un man patika, tikai tēlot jaunībā Huanu Pablo ar Viktoriju vajadzēju ielikt jaunus aktierus, nevis četrdesmitgadniekus, naiva ainiņa, kurā Huans Pablo runājas ar Viktoriju. Patika Viktorijas teiktais: ,,Huan Paplo kas jums kaiš? Jus dedziet vienās ugunīs. Jums ir drudzis!'' Vai tad tiešam jaun kalpone varēja nezināt par mīlestību, un kāds izskatās vīrietis iekārē. Bernarda nudien ir egoistiska vella māte. :D  :shine:

0

4

Viktorijas vīrs tiešām ir ļoti pievilcīgs savos gados, patika kaislīgas ainiņas un aina- viņš mazgājas dušā. :love:

0

5

Pilnībā piekrītu,ka Viktoriju un Huanu Pablo jaunībā varēja tēlot citi aktieri,Viktoriju jaunības gados labāk varēja tēlot pati Maite.Tāpat piekrītu,ka Oktāvio lomai varēja izvēlēties citu-gados daudz vecāku aktieri,nebrīnīšos,ja reālajā dzīvē abi aktieri-Huana Pablo un Oktāvio lomu atveidotāji-izrādīsies vienaudži,jo viņi tiešām izskatījās pēc brāļiem,nevis tēva un dēla.Daniela Romo Oļiņieti,vai atvainojos!-Bernardu notēloja spīdoši,Daniela ir patiesi lieliska aktrise,viņas lomas vienmēr paliek atmiņā-Letīsija ''Mīlas ceļos'',Huana ''Rītausmā'' un protams arī Viktorija''Sortilegio''.Arī es domāju,ka Osvaldo, kamēr Viktorija triumfē savā modes skatē,guļ ar savu mīļāko,turklāt arī teksts par sievu,kura viņu nesaprot,vēl vairāk lika domāt,ka tas notiek ''īstenībā'',nevis,ka tā ir seksa imitācija seriāla uzņemšanas laukumā.Patika viss,kas bija saistīts ar modes skati.Par pārējo grūti spriest,pagaidām nespēju saprast,kāpēc tika rādīti ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki,kāda viņiem būs nozīme seriālā.Karmenas Salinasa Milagrosa ar savām ''dziednieces'' spējām atgādina Bebeni.

0

6

Mariposa написал(а):

Vai tad Viktorijas un Huana Pablo lomām jaunībā nevarēja atveidot citi, jaunāki aktieri?  :D  Citādi, izskatās, ka tēvs jaunāks par pašu dēlu. (Huanu Pablo :D ) Nezinu, varbūt, tas man tikai tāds viedoklis, bet man tas traucēja un izskatijās komiski. Nav jau vairs Viktorija nekāda jaunā, lai atveidotu jaunas meitenes.

hihi gluži manas domas. Mamma skatījās šito seriālu un es mācoties matemātiku iemetu aci. Nav it kā nevainas un to es saku kā netelenoveļu fane.
Bet droši varu teikt, ka neskatīšos, jo tajā laikā esmu viskaut kādas dejošanas vai koru ģēlās.

0

7

Man liekas, ka būtu neloģiski, ja Viktoriju jaunībā tēlotu pati Maite, jo tad būtu ļoti dīvaini, ka ieraugot Mariju Desamparadu, Viktorija nesaprastu, ka tā ir viņas meita.
Bet tā jau Televisai bieži ir - liek aktieriem tēlot varoņus, kas tālu no pašu vecuma.
Man arī ļoti patika, ka Helēna Roho parādījās. Mazliet vieglāk bija pieņemt, ka šeit viņas lomu atveidotu cita.
Modes skates šajā telenovelē, protams, izskatās iespaidīgāk nekā Tiesībās mīlēt. jaunas tehnoloģijas un tā..
Un ļoti, ļoti patīk Osvaldo profesija - aktieris. Tādējādi parāda kaut ko no aizkulisēm, un attiecīgi kā viesi parādās citi pazīstami aktieri, kuri atveido paši sevi. To pašu bija interesanti skatīties Tiesībās mīlēt, kad pēkšņi parādās, kāds iemīļots aktieris pats savā lomā.

Terēze написал(а):

Par pārējo grūti spriest,pagaidām nespēju saprast,kāpēc tika rādīti ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki,kāda viņiem būs nozīme seriālā

Viņi būs Marijas Desamparadas kaimiņi. Un viens no viņiem iemīlējies Marijas draudzenē. Tiesībās mīlēt arī tā bija..netaceros vairs kurš aktieris tur tēloja glābēju, bet viņš bija iemīlējies Lorenzā, bet savukārt trešā meiteņu draudzene iemīlējusies viņā.. Ja vien es neko nejaucu, jo par cita plāna varoņiem īpaši atmiņā nepaliek daudz.

0

8

Arī citos seriālos ir tā bijis,ka māti jaunībā tēlo viņas seriāla meita,piemēram-seriālā Milagrosa Gresija Kolmenaresa tēloja netikai titullomu,bet arī savu māti jaunībā,kad pēc daudziem gadiem abas sastapās(Milagrosa tika uzreiz pēc dzimšanas nolaupīta)neviens,itin neviens,kurš viņas māti pazina kopš pašas jaunības(!) neredzēja,ka viņa ir Marijas kopija,arī pati Marija nesaskatīja Milagrosā ne mazāko līdzību ar sevi jaunībā,tādēļ ļoti ticams,ka arī tagad Viktorija Marijā nesaredzētu savu kopiju.

0

9

Nemaz nebrīnītos, ja tā tas arī būtu. Bet skatītājam kaut ko tādu saprast ir ļoti grūti, man liekas. Var padomāt, ka neatceries kā pats izskatījies jaunībā :D Bet nav jaunums, ka daudzi telenoveļu varoņi ir apveltīti ar īpašu aklumu.

0

10

Kā jums patika 2. sērija?
Mani aizkustināja Viktorijas un Marijas apskāviens, viņas abas nenojauš ka ir māte un meita, Maksimiliano kā Džeimss Bonds ātri piekāva zagļus un atdeva tantiņai somiņu, pēc tam nepatika Viktorijas rīcība pret Mariju, redzot viņu kopā Osvaldo.

0

11

Patiesībā tā aina,kurā Maksimiliāno kāvās ar abiem zagļiem,bija pārāk komiska,jo abi gribēja bēgt pa vienu pusi,nevis katrs uz savu pusi,kā arī Maksimiliāno ''apstrādāja'' vienu,otrs pa to laiku varēja aizmukt,bet,ja jau gribēja Maksu parādīt kā varonīgu taisnības cīnītāju,tad lai tā nu būtu...Viktorija nevienam nedod atlaides,pat Maksam nē,ja neproties laikus ierasties darbā,tad arī sēdi aiz slēgtām durvīm,turklāt vārda tiešā nozīmē!Marijai tik daudz nozīmēja satikt savu elku- Viktoriju,cik viņa bija laimīga,kad šim viņas kvēlākajam sapnim-apskaut un noskūpstīt Viktoriju,izdevās piepildīties,arī Viktorija jutās aizkustināta,ak ja vien viņa zinātu,ka tās bija mātes jūtas,kas viņai lika tā justies.Osvaldo patiesi atšķirībā no Giljermo ir tautā mīlēts aktieris,jo fanes restorānā uzmanību pievērsa vienīgi viņam,bet Giljermo nelikās redzot,viņa teiktais,ka nepatīk fanu izrādītā uzmanību,bija kā no sērijas par skābajām vīnogām.Marija bija tik laimīga,ka Antonjeta viņai palūdza nopirkt ziedus,bet Viktorijai pietika viņu ieraudzīt ''divdomīgā'' situācijā kopā ar Osvaldo,kā viņas atnestie ziedi vairs nebija vajadzīgi,kaut arī pušķis būtu iespaidīgāk,nekā tās pāris kallas,bet ne par to ir runa,runa par attieksmi.

0

12

Jā..piekrītu, ka Maksa varoņa parādīšanas aina diezgan komiska. Turklāt, cik atceros, tad tur bij arī viena kļūda ar to somiņu. Vienā ainā, šķiet, tā bija Maksam rokās, bet jau nākamajā viņš to pacēla no zemes, vai kaut kas tāds. Īsti neatceros.
Patika arī Marijas un Viktorijas apskāviens. Tiesībās mīlēt abu šo varoņu pirmā tikšanās noritēja pavisam citādāk. Bet tomēr tajā pat laikā kaut kā pārāk ātri uzreiz tāda sirsnība (protams, vēlāk tur būs citādāk.. bet nu pieņemsim, ka tā ir asinsbalss). Šajā sērijā jau satikās Marija ar Maksu?

0

13

Jā,Tu nekļūdies,tik tiešām ar to somiņu arī bija.Marija un Makss satikās un viens uz otru TĀ skatījās!

0

14

Jap, atceros, KĀ viņi viens uz otru skatījās. Galerijā ir dažas bildes. Īstenībā diezgan jocīga tā aina. Bet tā dziesma tik skaisti skanēja starp viņu skatieniem  :love:

0

15

Jā,tā aina savā ziņā bija par daudz demonstratīva,tas tiesa.Šodienas sēriju neskatījos,jo sapratu,ka šis seriāls mani neuzrunā.Es tiešām biju cerējusi,ka mans pirmais ne pārāk labais iespaids būs maldīgs,bet nekā,pat īsti nevaru pateikt, kas tieši seriālā nepatīk,bet nav tas,ko es gribētu redzēt.

0

16

Jā. Īstenībā žēl, ka telenoveli nespēj noturēt pat vairāki iemīļoti aktieri. Turklāt vēl vienīgo Latvijā šobrīd rādāmo telenoveli.

0

17

Iesāku skatīties tepat forumā ielikto 3.sēriju,lai saprastu,kas īsti mani nepatīk,un pietika ar pirmajām desmit minūtēm,lai saprastu,kas par vainu-par daudz lieka teatrālisma un patosa,kas traucē uztvert sižetu.

0

18

Paldies, ka atgādināji. Tikko noskatījos pēdējās 10 minūtes.
Nezinu - vai nu es tik sen neesmu pa TV redzējusi telenoveles, bet oriģinālvalodā skatoties izklausās labāk. It īpaši tā ugunsdzēsēja ģimenīte - latviski tas izklausījās tik komiski!!
Un kāpēc viņi iztulkoja visu Marijas vārdu "Marija pamestā"?! Labāk tā arī sauktu "Marija Desamparada", jo taču parasti, kad varonei vārds piem. Esperansa, tad tā arī sauc, nevis iztulko "Cerība".
Un patiešām teatrālisma iespaids radies. Nav brīnums, ka Latvijā daudzi kritizē telenoveles un neskatās.
Ak, vislaik tik skumji kritizēt seriālu, kurā mīļi aktieri.

0

19

5.

Nolēmu šodien paskatīties, kamēr bija man kaut kas starp pusdienām un vakariņām.
Mani mazliet uzjautrināja tas notikums teātrī - puszāle bija tukša, bet Osvaldo uzreiz uzaicināja Lindu apsēsties viņam blakus. Nu ok..varbūt viņi nezināja, ka puszāle būs tukša. Starp citu Linda man patīk vairāk nekā Tiesību mīlēt Lorenza. Laikam vienīgā varone, kura šeit man patīk labāk par oriģinālu.
Otra uzjautrinošā aina, kad Natija pateica Marijai, ka šī esot iemīlējusies, jo viņa domā par Maksu, runā.. Es galīgi neuzskatu, ka šos simptomus var 100% nosaukt par mīlestību.
(Skatos uz Viljamu un ilgojos pēc Sortilegio. Tomēr kā Alekss viņš gan izskatās daudz labāk, gan vispār ir šajā lomā daudz labāks. Un skatoties šo telenoveli ilgojos pēc Tiesībām mīlēt. Man daudz labāk patiktu, ja labāk atkārtotu Tiesības mīlēt.)

0

20

Es šodien neizjutu ne mazāko vēlēšanos skatīties,pietika ar pirmajām trijām sērijām,lai pārietu visu interese.Es arī vēlreiz noskatītos Tiesības mīlēt,kā arī joprojām loloju cerību,ka LNT pēc O.C. 4.sezonas beigām,parādīs Sortilegio.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas