TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas


TDA: sarunas

Сообщений 21 страница 40 из 121

21

Īstenībā man ir ļoti interesanti, cik daudzi šo telenoveli skatās. Vai pēc laika arī noņems, kā tas bija piem. ar Fuego en la sangre (neatceros latvisko nosaukumu) ?

0

22

TV3 mājas lapā nav izveidots Mīlestības uzvarai veltīts forums,tādēļ fanes nolēmušas par šo seriālu jūsmot...LNT mājas lapas Savējās svešinieces forumā,kā var spriest pēc komentāru rakstības stila un gramatikas kļūdām,tad tās ir mazgadīgas meitenes.Tiešām nebrīnīšos,ja izrādīsies,ka nepilngadīgas meitenes būs vienīgās šā seriāla fanes.Kas attiecās uz iespējamo Mīlestības uzvaras pārtraukšanu skatītāju trūkuma dēļ,tas patiesi varētu būt iespējams,ja LNT tieši šajā pašā raidlaikā arī izlemtu rādīt kādu Latīņamerikāņu seriālu,nebūšu pārsteigta,ka savā laikā Elisondo ģimenes noslēpumam un vēlāk arī Mīlestība.Aizspriedumi.Indija.,skatītājus savā laikā atņēma Kaislības un Mīlestības vārdā,kurus demonstrēja tajā pašā laikā.

0

23

Dažkārt jau, lai telenovele patiktu pietiek ar to, lai patiktu galveno lomu izpildītāji. Es nebrīnītos, ja daļa jūsmotu par seriālu Viljama un Maites dēļ, kas ir skaists pāris. Es pati esmu apņēmusies noskatīties visas viņu abu ainas šajā telenovelē pat, ja jau līdz šim esmu pamanījusi, ka tur tie dialogi nav īpaši izcili. Ko lai padara, ja patīk abi šie aktieri :D
Es priecājos, ja kādam patīk šī telenovele. Lai skatās un priecājas! Galu galā, ja ir patikusi Nopirktā mīla, tad Mīlestības uzvaru neuzskatu par sliktāku, kaut kādās kategorijās par labāku. Bet drausmīgi žēl, ka Latvijai tik reti dod iespēju paskatīties kaut ko tiešām vērtīgu.

0

24

Chau!
Atkal sen neesmu neko rakstījusi, taču man ir tāds jautājums. Kur jūs īsti skataties seriālus? Jo es, piemēram, gribu redzēt šim seriālam (Triunfo del amor) pēdējo sēriju (un ne tikai šim seriālam, arī Mi destino eres tu), bet youtube nav šiem seriāliem pēdējās sērijas, es skatījos, bet tur nekā normāla nav, tāpēc, lūdzu pasakiet, kur jūs viņus skataties??? Liels paldies jau iepriekš! :) ;)

0

25

Un man ir vēl kāds jautājums. Kā jūs varat ielikt tos attēlus kas jums ir parasti zem tekstiem, kurus jūs uzrakstat diskusijās??? Vēlreiz liels paldies jau iepriekš!!! :) ;)

0

26

Sveika! Triunfo del amor pēdējā sērija nav uzfilmēta vēl. Šo konkrēti seriālu pa TV3 skatāmies (kurš nu skatās), bet arī šeit forumā es sāku likt sērijas spāniski.

Mi destino eres tu pēdējās sērijas linku nosūtīju Tev uz privāto vēstuli.

0

27

liiguciss написал(а):

Kā jūs varat ielikt tos attēlus kas jums ir parasti zem tekstiem, kurus jūs uzrakstat diskusijās???

Tu runā par attēliem, kas man Sortilegio puzles veidā?

0

28

Eh, parasti gan es te tikai lasu, bet šoreiz izdomāju padalīties ar iespaidiem.
Man ne visai patīk skatīties. Vai esmu vienīgā, kam kaitina Vilsona, nekautrējos teikt, tizlais tonis kā viņš ir ierunājis?Un sieviete nav diez ko labāka. Arī man patīk Maite un Viljams, bet nu ceru, ka LNT pratīsies un sāks demonstrēt kādu telenoveli. Vismaz viņi baudāmi ierunā. Vispār liekas tā mazliet ''ķep ļep'' veidoti dialogi seriālā. Ja godīgi, skatos tikai tāpēc, ka pašlaik vienīgā, ko LV varam redzēt.

0

29

Sveika! Tiešām prieks, ka tomēr nolēmi iesaistīties :)
Arī cik esmu redzējusi, visu laiku domāju par to, ka LNT labāk ierunā. Īstenībā arī intonācijai ir liela nozīme varoņa veidošanā. Vismaz es paklausās kā ierunā Maksimiliano un saprotu, ka man daudz pozitīvāks iespaids par pašu varoni bija tad, kad dzirdēju oriģinālo aktiera balsi.
Tur tā visa burvība - gribi telenoveli, tad skaties to vienīgo kas ir :D Vismaz būtu 2. kaut kādu parādījuši, lai izvēle kaut kāda būtu.

0

30

Oho, esmu iefiltrējusies!:)

Nu tā intonācija... āh,vnk mani nogalina.Maksim tik feina balss, bet šitāds pa virsu... :D
Vēl vairāk mani kaitina tikai tā Milagrosas ( manuprāt, tā sauca varoni ar dēlu -ugunsdzēsēju?) ierunātā daļa.
Man īstenībā līdzīgs jautājums kā iepriekšējam cilvēciņam -kur var atrast seriālus ar VISāM sērijām. Pašlaik vienu skatos ( Mīlestības uzvarā vilsons tik ļoti atbaida, ka baudu citu seriālu) , taču nez kāpēc kāda sērija iztrūkst vai arī nepieejama...
I need help! :)

0

31

Džeina Eira написал(а):

Man īstenībā līdzīgs jautājums kā iepriekšējam cilvēciņam -kur var atrast seriālus ar VISāM sērijām. Pašlaik vienu skatos ( Mīlestības uzvarā vilsons tik ļoti atbaida, ka baudu citu seriālu) , taču nez kāpēc kāda sērija iztrūkst vai arī nepieejama...
I need help!

+

Ja vajadzīgas sērijas, tad vēlams personīgi vērsties pie kāda šeit forumā esošā, piem. pie manis, un es vēstulē nosūtīšu linkus, ja atradīšu. Vienkārši tā kā ražotājiem patīk bloķēt ielādes iespējas, piesardzības nolūkos ierakstītāji cenšas izplatīt telenoveles diskrēti.

Džeina Eira написал(а):

Maksim tik feina balss, bet šitāds pa virsu...

Ahh  :love:  Cik patīkami, ka vēl kāds, kurš spēj novērtēt Viljamu Levi  :flirt:

0

32

LNT gadījumā pēdējā laika telenoveles neierunā sieviete - gan vīriešu, gan sieviešu balsis, ja mana atmiņa mani neviļ. Man patika kad ierunāja Ķesteris. Bet kad viņš aizgāja no LNT pēc tam vairs neatceros vai viņa vietā ielika kādu citu.
Bet Vilsona balss - ak šausmas ne pavisam nav baudāmi. Man daudz labāk patīk oriģinālbalsis.

Džeina Eira написал(а):

taču nez kāpēc kāda sērija iztrūkst vai arī nepieejama...

Youtuba sērijas bieži bloķē televisa, forumā ir ieliktas ielādējamās sērijas, bet ja gribi skatīties bez lādēšanas tad vari apskatīties šeit http://www.dailymotion.com/relevance/search/TDA

Отредактировано mmaarriiaa (09.03.2011 20:41)

0

33

Džeina Eira написал(а):

Nu tā intonācija... āh,vnk mani nogalina.Maksim tik feina balss, bet šitāds pa virsu... :D

aNgeL написал(а):

Ahh  :love:  Cik patīkami, ka vēl kāds, kurš spēj novērtēt Viljamu Levi  :flirt:

Viljams sevi ir pierādījis kā patiesi labs un talantīgs aktieris :)

0

34

Paldies par informāciju! :)

aNgeL написал(а):

Ahh  :love:  Cik patīkami, ka vēl kāds, kurš spēj novērtēt Viljamu Levi  :flirt:

Ir jau pamats! :D

0

35

Baiba Rožkalna un Mārtiņš Vilsons tiešām ļoti slikti ir ierunājuši aizkadra balsis,neatceros,kad vēl kādi teksta ierunātāji būtu tā kaitinājuši,kā viņi.

0

36

Aizvakar redzēju daļu no sērijas, man patika tā aina, kad Makss palīdzēja Marijai strādāt, tur kaut ko pārdod vai ko tml..mīlīgi! :D  :love:
Bet, kā Mārtiņš Vilsons iztulkoja vārdu "OMG".. :D  :D  :D  ?! Ok, kas vēl tāds bija?  :rolleyes:
A, laikam tā filmas pirmizrāde, tā ļoti intresanti atveidota. Televisa klāt un kameras. ( Tiešām tā intresanti paraudzīties uz visu to.  :) )
Starp citu Tiesības mīlēt ko Andress Garsija tēloja? Laikam Helenas Rojo vīru? ( Arī tajā seriālā viņš visu laiku krāpa sievu? ) Un,  Sesars Evora bija mācītājs vai ne tā?  :)  ( Nu, vismaz pēc bildem spriežot man tā likās. :) )

0

37

Mariposa написал(а):

Starp citu Tiesības mīlēt ko Andress Garsija tēloja? Laikam Helenas Rojo vīru? ( Arī tajā seriālā viņš visu laiku krāpa sievu? ) Un,  Sesars Evora bija mācītājs vai ne tā?  :)  ( Nu, vismaz pēc bildem spriežot man tā likās. :)

Jā. Andress Garsija tēloja Osvaldo Riosa varoņa lomu. un arī tajā viņš krāpa sievu ar Lorensu. Un Evora, jā, bija mācītājs :)

0

38

Mariposa написал(а):

Bet, kā Mārtiņš Vilsons iztulkoja vārdu "OMG".. :D  :D  :D  ?

Es arī redzēju, tas kā viņš iztulkoja bija vnk omg. Bet dzirdot oriģinalvalodā īstenībā jau Viljams arī izrunāja šo vārdu tāpat kā Vilsons - un teica god.

Mariposa написал(а):

Aizvakar redzēju daļu no sērijas, man patika tā aina, kad Makss palīdzēja Marijai strādāt, tur kaut ko pārdod vai ko tml..mīlīgi! :D  :love:

Man šķiet tas bija vislabākais kadrs no visas sērijas, patiešām jauki.

0

39

mmaarriiaa написал(а):

Mariposa написал(а):

    Aizvakar redzēju daļu no sērijas, man patika tā aina, kad Makss palīdzēja Marijai strādāt, tur kaut ko pārdod vai ko tml..mīlīgi! :D  :love:

Man šķiet tas bija vislabākais kadrs no visas sērijas, patiešām jauki.

Man jau likās, ka tik tālu nav ticis, lai es nebūtu redzējusi, un pēc mmaarriiaas komentāra beidzot atausa atmiņā šī aina :D Jā, man arī ļoti patika! īpaši Makss šajā ainā

0

40

Sanāca šodien paskatities šo seriālu! :)
Ak, Huanko...tā bildinot Lindu tak ir bīstami, šī gandrīz aizrijas ar gredzenu! :D  :)
Ak, es nezinu, man īsteniba kaut kas liekas pat simpātisks Lindas tēlā. Tāda intresanta varone, lai gan ,protams,  žēl tas Huanko! :) ( Viens jautājums- Tiesības mīlēt šo lomu spelēja Sabīne Musje? :) Vai arī kļūdos?)
Ak, un Maksa un Marijas ainas pat ļoti skaistas un jaukas! :love:  Sastrēgums abu dēļ! :D  :love:
Un, skaista aina bija starp Mariju un Viktoriju, tas abu apskāviens! :love:  :)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas