TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas


TDA: sarunas

Сообщений 41 страница 60 из 121

41

Mariposa написал(а):

Viens jautājums- Tiesības mīlēt šo lomu spelēja Sabīne Musje? :) Vai arī kļūdos?

Nē, tu nekļūdies :) Es jau arī kaut kur rakstīju, ka Linda ir vienīgā kas šeit man patīk vairāk nekā Tiesībās mīlēt :)

0

42

aNgeL написал(а):

Nē, tu nekļūdies  Es jau arī kaut kur rakstīju, ka Linda ir vienīgā kas šeit man patīk vairāk nekā Tiesībās mīlēt

Ak, tā! Cik stulbi būs gadījumā, ja viņi Lindai saglabās orģināla seriala beigas. Brr...man galīgi nepatika!

0

43

Mariposa написал(а):

Ak, tā! Cik stulbi būs gadījumā, ja viņi Lindai saglabās orģināla seriala beigas. Brr...man galīgi nepatika!

Nē. Viņai ir citas beigas. (Lai gan neatceros - kā oriģinālā beidzās!???)

0

44

Linda man seriālā nepatīk , jo viņa ir ambicioza, mīl tikai naudu, nevis vīriešus, lasīju informāciju, ka viņa mirs. Arī Osvaldo Sandovāls mirs seriālā.

0

45

Es skatos šo seriālu, un man visvairāk patīk, Makša un Marijas mīlas ainas, patīk Fernanda ar savu velmi neklausīt vecākus, un tikties ar savu draudziņu.

0

46

nita написал(а):

Linda man seriālā nepatīk , jo viņa ir ambicioza, mīl tikai naudu, nevis vīriešus, lasīju informāciju, ka viņa mirs.

Свернутый текст

Šī gan ir taisnība. Linda mirs un jau pirms 100. sērijas.

nita написал(а):

Arī Osvaldo Sandovāls mirs seriālā.

Свернутый текст

Īstenībā tas nav fakts. Tā bija ziņa, lai piesaistītu skatītājus vai tamlīdzīgi, un kāreiz vakardienas sērijā Meksikā paziņoja, ka Osvaldo miris. Bet īstenībā viņam priekšā vēl ir iesaistīšanās mīlas trijsturī: Osvaldo - Viktorija - Sesara Evoras varonis. (Starp citu šis mīlas trijstūris jau bija redzēts telenovelē Apskauj mani cieši pirmajās sērijās)

0

47

nita написал(а):

lasīju informāciju, ka viņa mirs.

Aww..žēl, es tā cerēju, ka varbūt kādu reizi viņa iemīlēs Huanko un sapratis, ka nauda šai dzīvē nav galvenā. Bet, laikam Lindai tas īsti nepiestāvētu. Lai nu kā žēl, ka tā. :disappointed:

0

48

Mariposa написал(а):

Aww..žēl, es tā cerēju, ka varbūt kādu reizi viņa iemīlēs Huanko un sapratis, ka nauda šai dzīvē nav galvenā. Bet, laikam Lindai tas īsti nepiestāvētu. Lai nu kā žēl, ka tā. :disappointed:

Huanho ir paredzēts palikt kopā ar citu varoni.
Bet Lindas slepkavību pasūtīs Gilliermo.

0

49

Kurā gadā ir dzimusi Maite Peroni?

0

50

nita написал(а):

Kurā gadā ir dzimusi Maite Peroni?

1983. gada 9. martā.

0

51

Šodien ieslēdzu tv3 un klausos, ka Vilsons vairs neierunā Mīlestības uzvaru, man par to prieks, jo viņam nesanāca.
Tagad ierunā Gundars Silakaktiņš, man viņš kā aktieris ļoti patīk, un ierunā jau nu viņš daudz labāk par Vilsonu. mani vienmēr ir simpatizējis viņa balss tembrs un izruna.

0

52

Interesanti...būs jāmēģina atcerēties rīt un paklausīties :)

0

53

Šķiet piektdien biju iemetusi aci pussērijā, un tagad arī pie tējas nolēmu atsākt paskatīties no tās sērijas, uz kuras biju apstājusies (tb īso versiju, kur tikai Marija un Makss) un mans secinājums, ka salīdzinoši ar sākumu telenovele kļuva labāka. Dialogi labāki. Un arī interesantas ainas piektdienas redzētajā pussērijā bija, tā ka viss varbūt nav tik traki kā likās :)
Nu un Viljams ir Viljams  :love:  (Ja piever acis uz to, ka viņš Mariju Desamparadu uzrunā tāpat kā Mariju Hosē "Mi cielo". )

0

54

Jūsu saraksti bija interesanti lasīt :D :D :D

Esmu centusies vairākas reizes iesākt skatīties Triunfo del amor, bet man visu laiku nāk paralēles ar Tiesības mīlēt. Tā kā to uzskatu par vienu no labākajām novelēm vispār, tad šis man izskatās pēc ne tik veiksmīga pakaļdarinājuma!
Par ierunātājiem piekrītu - latvieši dažreiz šauj pār strīpu, taču TDA tas ir ar uzviju :D :D Piekrītu arī par Marijas iesaukas (Pamestā) tulkošanu! Kas tā vispār par modi (arī pašā seriālā) saukt cilvēku tā? Labi, ja būtu runa par pusaudžiem, kam patīk likt palamas klāt, taču pieauguši cilvēki - redz, kur Marija Pamestā nāk!  :canthearyou:
Vienīgais prieciņš - Pablo Montero  :love:
Man gan liekas, ka pastāv iespēja, ka TV3 vienā brīdī to nocels no dienas kārtības! Žetons TV3, ja viņi parādīs līdz galam, jo gribu zināt, kā tas viss beigsies!
Es gan ar visiem četriem par to, ka Viktors Manuels un Kristina bija feināki :P

0

55

magone написал(а):

s gan ar visiem četriem par to, ka Viktors Manuels un Kristina bija feināki :P

Jāa  :love:  es pat nemaz nevaru paskaidrot kāpēc, bet man šis pāris viens no mīļākajiem! :)

magone написал(а):

Man gan liekas, ka pastāv iespēja, ka TV3 vienā brīdī to nocels no dienas kārtības! Žetons TV3, ja viņi parādīs līdz galam, jo gribu zināt, kā tas viss beigsies!

Nezinu...Ņemot vērā, ka pat sāka rādīt 2 sērijas dienā, tad varbūt arī parādīs līdz beigām. Vienīgais atkal vēlāk rādīs pa vienai sērijai, jo šādos tempos ātri panāks meksikāņus.

0

56

Vakar paskatījos vienu sēriju,bija lietas,kas patika un bija,kas arī nepatika.Piemēram savā ziņā patika pārpratums ar Mariju Magdalēnu,jo tas liecina,ka Viktorija un Huans Pablo savu meitu mīlētu,lai kas arī viņa nebūtu,ka viņi spētu atzīt,ka viņa tik nožēlojamā un apkaunojošā situācijā nonāca nelaimīgas apstākļu sakritības dēļ,ka viņiem nebūtu tiesību meitu nosodīt.Tad vēl Fernandas sapnis,kurā Kruss dziedāja serenādi,liecināja,ka viņš Fernandai patīk daudz vairāk,kā pati gribētu atzīt.Vēl arī patika Marijas un Maksa ainas bērnu namā,Marijas atzīšanās par to,kādas bērnībā iztēlojusies savas kāzas,tad vēl arī tas,kā Marija neļāva sevi Himēnai pazemot,kā paziņoja,ka nejūtās neērti,ka viņu dēvējot par pamesto.

0

57

magone написал(а):

Es gan ar visiem četriem par to, ka Viktors Manuels un Kristina bija feināki :P

Tas nu ir viennozīmīgi. Tas ir mans viens no vimīļākajiem telenoveļu pāriem. Protams abas telenoveles ir nesalīdzināmas.
El privilegio de amar ir viena no visu laiku labākajām :)

0

58

mmaarriiaa написал(а):

El privilegio de amar ir viena no visu laiku labākajām :)

Jāa.. un Triunfo de amor mani visu laiku iedvesmo atkal skatīties Tiesības mīlēt :D Lai gan salīdzinoši nesen skatījos :D
Bet nu tiem kuri neredzēja Tiesības mīlēt iespējams šī telenovele patīk arī tādēļ, ka nav ar ko salīdzināt. Mēs salīdzinām un tādēļ uzreiz arī triunfo acīs zemāk noslīd. Kā jau vienmēr ar rīmeikiem. Grūti nosaukt rīmeiku, kas būtu labāks par oriģinālu (nerunājot par vecākajām telenovelēm un to rīmeikiem). Vienkārši laikam kaut kā tā pagājis rīmeiku laiks.. Kad vecākajām taisīja rīmeikus, tad tie kļuva ļoti slaveni - piem. Amor real, tas pats Tiesības mīlēt utt. - jo gan jau arī jaunāku tehnoloģiju dēļ utt utt.. bet tagad vienkārši nav jēgas šiem vidējiem rīmeikiem taisīt jaunus - jo ko vēl jaunu tajos var parādīt? Tieši otrādi visu laiku pierādās, ka šie centieni izgāžas un tad taču labāk meklētu jaunus sižetus. Vai tad trūkst tādu? kaut vai lai klejo netā un lasa fan-fikus :D

0

59

aNgeL написал(а):

Tieši otrādi visu laiku pierādās, ka šie centieni izgāžas un tad taču labāk meklētu jaunus sižetus. Vai tad trūkst tādu? kaut vai lai klejo netā un lasa fan-fikus :D

Tieši tā. Vaitad tiešām smadzenes nestrādā,lai izdomātu jaunu sižetu, jo var taču izdomāt tik daudz.

0

60

Taisnība,ļoti reti kurā Latīņamerikas seriālā nav sastopamas tādas sižeta līnijas,kādas nebūtu bijušas jau citos seriālos,uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt tos seriālus,kuros būtu iztikts bez klišejām.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas