TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas


TDA: sarunas

Сообщений 61 страница 80 из 121

61

Vakardien Kruza un Fernandas ainas bija uzjautrinošas! :D  :D  Viņa domā, ka kompliments viņai domāts, bet šis tik runā par ķēvi. ( Kas jau noteikti slēpti tomēr bija viņa domāta! :love: ) Patīk tādas ainas.
Dažreiz sanāk paskatīties, tad arī kaut ko uzrakstu! :)
Villiams tik jauks šajā sērijā! :love:  :love:  Vispār ik reizi, kad parāda viņa smaidu var izkūst! :D  :love:

0

62

Nu, kā Makss divreiz var sajaukt Himenu ar Mariju Pamesto?  :disappointed:  Nu, ok, šoreiz gan it kā alkahola ietekmē viņš to nesaprata, bet toreiz kad skūpstija viņu?! :P 
Es nezinu, man Linda simpatizē, viņā tāda bērnišķīgi rotaļīga kopā ar Osvaldo!  :love:  :)

0

63

Mariposa написал(а):

Nu, kā Makss divreiz var sajaukt Himenu ar Mariju Pamesto?

Vai ne? :D Pat ja no pirmā skatiena sajauc, tad tomēr vēlāk no pieskārieniem, balss vai jebkā cita tacu var atšķirt.

0

64

Man nepatika Himēnas rīcība, ar šķerēm sagriežot kleitu, kura domata Marijai uznāciena laikā. Pipīno tads kolorīts tēls! Lindai patīk kā Osvaldo izdabā viņas velmēm, kamer Huanho riskēja ar savu dzīvību, degošajā fabrikā glābjot savu darbabiedru. Jebkura sieviete gribētu būt Lindas vietā, kuru apmīļo, izklaidē bagāts slavens vīrietis! Un Osvaldo laimīgs- pērk vinai visu, ko viņa grib. :love:

0

65

Man patīk mūzika, kas skan Makša un Marijas mīlas ainu laikā un vēl visa mūzika, kas caurvij seriālu.

0

66

Aizmirsu ierakstīt šeit, bet man ļoti aizkustināja Viktorijas un Marijas Magdalēnas aina, kad abas uzzināja patiesību. Tas, ka Viktorija vienalga, pat ja viņa nebija viņas meita, bija gatava vest viņu uz savām mājām un mīlēt kā meitu. Bet, bija saprotams, arī Marijas Magdalēnas lēmums aizbraukt, jo viņa noteikti jūstos lieka, kad Viktorija atrastu savu īsto meitu. Bet, jā, bet to jau mēs vairs neuzzināsim. Vnk skaista aina bija! :love:  :'(  :)

0

67

Tagad var labāk saprast kāpēc bija vajadzīgs šis pārpratums ar Mariju Magdalēnu-lai viņa varētu sakārtot savu dzīvi,jo ir taču skaidrs,ka bez Viktorijas palīdzības tas nebūtu izdevies.

0

68

Man riktīgi uz nerviem krīt Himena! Vnk nevaru izturēt viņas ainas, man nekad nav patikušas tādas nervozas, histēriskas ļaundares, kuras visā vienmēr vaino citus. Man labāk, patīk tādas stipras ļaunās varones, kuram piemīt īpašs šarms. ( Te var pieminēt Deboru no Te Voy a Enseñar a Querer, Mārsiju no Tierra de Pasiones ..īstenibā katrā Katerinas varonē bija īpaša odziņa, kaut vai atceroties Sesīliju no DEE! :love:  Un, ir vēl lieliskas ļaunās varones, bet tās histēriskās mani vnk kaitina! :D )
Vēl, man ļoti iepatikās Alonso, viņš tāds foršs un man pat patīk viņa un Marijas Pamestās ainas, tā dziesma "Abrazame" ..mm.. :love:  :love:  Skaisti. :love: 
Tā riktīgi es šo seriālu neskatos, bet kad ir ieslēgts tv, tad iemetu aci bišku.  :)

0

69

Jā, Himena arī man krīt uz nerviem, kad paskatos seriālu, toties Makss ļoti pārdzīvoja par it kā savu bērnu, lai gan tas patiesībā ir Himenas un Giljermo bērns. :mad:

0

70

Mariposa написал(а):

Vēl, man ļoti iepatikās Alonso, viņš tāds foršs un man pat patīk viņa un Marijas Pamestās ainas, tā dziesma "Abrazame" ..mm.. :love:  :love:  Skaisti. :love:

Pēdējās dienās nejausi iemetu aci, nu labi man māsa skatās un tad es arī. Man ar nežēlīgi patīk Marija ar Alonso..Alonso vispār ir tik dievīgs  :love:  Es nezinu man liekas, ka es Marijas vietā tomēr izvēlētos Alonso.
Šodienas Makša un bērna ainas ar bija tik skaistas  :love:

0

71

Inetux написал(а):

Es nezinu man liekas, ka es Marijas vietā tomēr izvēlētos Alonso.

Jā, bet Marija mīl Maksi, tapēc īsti godīgi izvēlēties Alonso nebūtu , ne pašai prekš sevis, ne pret Alonso. Bet, pilnībā piekrītu, ka Alonso ir dievīgs! :love:  :)  Nez, vai viņam paredzēta kāda cita? Jo viņš noteikti ir pelnījis mīlēt un būt mīlēt! :love:  :)

0

72

Mariposa написал(а):

Jā, bet Marija mīl Maksi, tapēc īsti godīgi izvēlēties Alonso nebūtu , ne pašai prekš sevis, ne pret Alonso. Bet, pilnībā piekrītu, ka Alonso ir dievīgs! :love:  :)  Nez, vai viņam paredzēta kāda cita? Jo viņš noteikti ir pelnījis mīlēt un būt mīlēt!

Alonso diemžēl būs nāvējoši slims un nomirs. Tik netaisnīgi.

Inetux написал(а):

es Marijas vietā tomēr izvēlētos Alonso.
Šodienas Makša un bērna ainas ar bija tik skaistas

Man Alonso ļoti patīk - tāds nereāli super jauks un izpalīdzīgs, nesavtīgs cilvēks - es personīgi arī izvēlētos viņu :)

Отредактировано mmaarriiaa (22.06.2011 17:15)

0

73

Man Alonso aizvien vairāk iepatīkas, tik skumjš gan viņa liktenis! :'(  Viņš ir tik fantastisks tēls, ka būtu pelnījis īstu laimi.  :)
Īsti nepatika Maksa rīciba, kad Alonso palika slikti. Labi saprotams, ka viņš greisirdīgs, bet vakardienas sērijā viņš tiešām izturējas egoistiski, sakot, ka Alonso tikai izliekas un tml...
Hmmm....ak, vakar atkal varēja pārsmieties. :D  Natiju gribēja izvarot, bet tā ierunātāja latviešu valodā tik smieklīgi runāja, ka nu kāda vairs runa par izvarošanu... ( Skorpions tajā maskā arī jau labāk neizskatijās. Lai gan, ja man naktī tās uzrastos, es ar nobītos! :D )
Arī Huanko balss tik maiga un pavisam neizklausās vīrišķīga! :D  :)

0

74

Mariposa написал(а):

Natiju gribēja izvarot, bet tā ierunātāja latviešu valodā tik smieklīgi runāja, ka nu kāda vairs runa par izvarošanu... ( Skorpions tajā maskā arī jau labāk neizskatijās. Lai gan, ja man naktī tās uzrastos, es ar nobītos! :D )
Arī Huanko balss tik maiga un pavisam neizklausās vīrišķīga! :D  :)

tik briesmīga situācija vairāk izskatījās komiska. Huanho man vispār nepatīk - par viņu varētu teikt - ņeženka.

0

75

Skorpions tomēr neatkāpsies no velmes iegūt Natiju. Viņa man patīk, jo ir sirsnīga un centīga studente. Šodien skatījos un Viktorija uzzināja, ka vinai ir audzējs krūtī, draud krūts vēzis, toties Makss ar Mariju mīlējās romantiskā gaisotnē, rožu lapas pa gultu un uz grīdas, sveces apkārt, bet viņu dēliņš guļ. Man arī žēl Alonso, jo viņš saprot, ka ir zaudējis Mariju. :'(

0

76

Paldies par komentāriem. Tos palasot vismaz ir kaut kādas nojausmu ēnas par notiekošo :)

0

77

nita написал(а):

toties Makss ar Mariju mīlējās romantiskā gaisotnē

Skaista aina.. :love: Un vēl tā mūzika fonā.. :love:

Mariposa написал(а):

Man Alonso aizvien vairāk iepatīkas, tik skumjš gan viņa liktenis!

Man viņš ļoti simpatizē, taču brīžiem tracina ar savu uzbāzību..

Ahhhh, Giljermo gan tik nejauks, par Leonelu vispār nerunājot.. :no:

0

78

No nākamnedēļas atkal rādīs divas sērijas dienā,sākums-16.00.

0

79

Terēze написал(а):

No nākamnedēļas atkal rādīs divas sērijas dienā,sākums-16.00.

Un atkal rodas jautājums - rādīs, tāpēc ka ir tiešām populāra telenovele skatītāju vidū Latvijā vai arī tāpēc lai visas gandrīz 200 sērijas ātrāk parādītu.

Отредактировано mmaarriiaa (02.08.2011 16:00)

0

80

Vēl ir iespējams arī trešais variants-mēģinājums atņemt skatītājus LNT,konkrētāk-Tu būsi mana skatītājus,jo taisni tā ir sagadījies,ka TV3 atsāks rādīt divas sērijas tieši 8.augustā,taisni tajā pašā dienā un stundā,kad LNT sāk rādīt Tu būsi mana.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas