TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas


TDA: sarunas

Сообщений 81 страница 100 из 121

81

Es biju tikai dzirdējusi no Līguča ka sāks rādīt 16:00, nezinot par datumu no kura, bet man uzreiz pirmā doma bija, ka "Tu būsi mana" konkurences dēļ :D Un tagad uzzinot datumu esmu vēl vairāk pārliecināta, ka tā arī ir.

0

82

Patiesībā šāda savstarpējā cīņa par skatītāju ''roku un sirdi'' ir uzjautrinoša,it sevišķi no TV3 puses,jo viņi taču nebūtu neko zaudējuši,ja turpinātu rādīt ierastajā laikā- 17.00.

0

83

Vai kāds zina, cik vēl sērija palikušas, ko rādīt?! :)

0

84

šodien bija 119. sērija, kopā 176... Tā ka, ja rādīs pa divām sērijām dienā, tad ~ pēc 1, 5 mēnešiem beigsies.

0

85

Woo, super 2 sērijas dienā! :love: Citādāk, nepaspēj paiet 5 minūtes, kā sērija jau beidzas! :D [man vnk nav laika izjūtas.. :D]

0

86

Veids, kādā Alonso atdeva Marijai un Maxam bērnu, bija lielisks.. :love: :love: Vienīgais, ko tobrīd nodomāju bija 'awwwwwwww'.. :love:
Ahhhh, Bernarda bija pelnījusi to pļauku un Osvaldo aizturēja Bernardas pretpļauku! ^^
Labs ir, skrienu tālāk skatīties, reklāma beidzas.. :D

0

87

GaBy написал(а):

Veids, kādā Alonso atdeva Marijai un Maxam bērnu, bija lielisks..   Vienīgais, ko tobrīd nodomāju bija 'awwwwwwww'..

MMm..žēl, ka es neredzēju šo aww!  :D  :disappointed:  Viss, pietika, lai es gribētu atsākt skatīties!  :D  :)

0

88

Mariposa написал(а):

Viss, pietika, lai es gribētu atsākt skatīties!

Es kkā esmu iemīlējusi TDA.. :D Nespēju nepiesēsties pie TV un nenoskatīties.. :D

0

89

Es neskatos šobrīd. Bet Alonso ir ļoti jauks un labsirdīgs, pat pārāk labestīgs.

0

90

Es arī seriālu neskatos,bet tikai regulāri lasu anotācijas Rīgas viļņos,kur tās ir diezgan detalizēti izklāstītas.Par Alonso tiešām ir radies ļoti patīkams iespaids.

0

91

Starpcitu, kas ir diezgan interesanti - TV 3+ drīzumā sāks rādīt Triunfo del amor 18:55

0

92

Ohoo!! TV3+?? Viņiem vairs rādīt nav ko, vai? :D Woww..neatceros, ka viņi būtu rādījuši telenoveles..

0

93

aNgeL написал(а):

Ohoo!! TV3+?? Viņiem vairs rādīt nav ko, vai? :D Woww..neatceros, ka viņi būtu rādījuši telenoveles..

Jā mani tas arī pat ļoti pārsteidza, jo latīņamerikāņu telenoveles viņi vēl nebija rādījuši, bet kaut kā dumji tie kas gribēja jau triunfo del amor skatījās pa tv3 un tagad tv3+ rādīs to pašu :D
Radīt nav ko? - tā izskatās.

0

94

mmaarriiaa написал(а):

Starpcitu, kas ir diezgan interesanti - TV 3+ drīzumā sāks rādīt Triunfo del amor 18:55

Es laikam vienīgā priecājos, bet nu jā, pārsteidzoši.. :D Vismaz sērijas no paša sākuma redzēšu! ^^

0

95

GaBy написал(а):

Es laikam vienīgā priecājos, bet nu jā, pārsteidzoši.. :D Vismaz sērijas no paša sākuma redzēšu! ^^

Prieks, ka Tev prieks :)

0

96

Awwww, šodien sērijas tik foršas! ^^
Vispirms jau Krusa bildināšana, tad viņu abu kāzas.. :love: Prieks, ka Fausto (kā vienmēr) atradās īstajā laikā un vietā un neļāva Padiljam nogalināt Ferru.. :)
Osvaldo tik ļoti rūpējas par Viktoriju, tāds vīrietis mūsdienās ir reti sastopams.. :love: Un tad Viktorijas operācija.. :( Bet viņas aina ar Mariju.. :love:
Hehe, smējos kā donja Milagrosa izskatījās tai tērpā ar savām draudzenēm.. :D

0

97

+ piemirsu pateikt, ka man prieks, ka Leonella pretojas alkoholam, lai cik grūti, tas viņai nāktos, ka viņa iedomājas par Maksu un anonīmo alkoholiķu biedrību un pagaidām tur sevi rokās! :)

0

98

Vakardienas ( cik nu daudz redzēju) Fernandas un Kruza ainas bija tik skaistas! :love:  :)  Prieks, ka Fernanda tā mainījusi. Un, tas, ka allaž Kruzs viņai atnes rozi ir tik romantiski!  :love:  :)

0

99

Jā, Krusa un Ferras ainas tik skaistas.. :love: Tā izjāde dabā un viņu smukā māja.. :love:
Leonellai gan ilgu laiku nevajadzēja, lai atkal ķertos pie pudeles.. :no: Un es jau tiešām domāju, ka viņa sāks mainīties.. Bet viņas uzvedība Osvaldo mājās, šāāāāusmas.. :huh: Pļauku no Viktorijas viņa bija pelnījusi!
Awwww, un Oskars bildināja Antonjetu, tik skaisti.. :love:
Ahhhh, Padilja tracina aizvien vairāk, ātrāk lai viņu kāds novāc! :insane:

0

100

Vāāāāā, malacis Osvaldo, šitā apstrādāt Padilju, viņš to bija pelnījis, lai gan viņš bija pelnījis, ka Osvaldo viņu nogalina!
Šausmas, Eriberto ir tik daudz cietis, nabadziņš.. :( Tik žēl.. Tiešām ļoti ceru, ka Eriberto stāsts mainīs Leonellas domu par vēlmi dzert!
Aw, prieks, ka Huans Pablo stājas pretī un tā draud mātei, lai pasargāru Fausto un Evu! :)
Owwwwww, kkas beidzot kustās uz priekšu! :) Bet nu Viktorija bišk nesmuki pateica, ka Marija 'tak ir bārene', kad Makss teica, ka vēlas lūgt meitenes roku viņu abu vecāku klātbūtnē!

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas