TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas


TDA: sarunas

Сообщений 101 страница 120 из 121

101

Nākamnedēļ  Viktorija beidzot uzzinās, ka Marija ir viņas meita un nespes tam noticēt. :)

0

102

Man jau liekas, ka Marija un Makss dara nepareizi.. Alonso ir jāzin, kas viņam kaiš, galu galā runa ir par viņa dzīvību un to slēpt nav pareizi.. Jā, cēlsirdīgi viņi domā rīkoties, bet tomēr.. :no:
:dontknow:
Prieks, ka par spīti visam Osvaldo ir gatavs palīdzēt Leonellai tikt vaļā no viņas atkarības, lai gan tas maita Giljermo visu pēdējā brīdī izbojāja, grr. :angry:
Diez, Bernarda tiešām cenšas mainīties un viņas vārdi Marijai bija patiesi, vai tas ir kārtējais kkāds viņas plāns? :unsure:
Jēj, beidzot Padilja saņems, ko pelnījis, lai gan viņu ietupinās pati Bernarda, bet jēj.. ^^
TV3 kkā sajaukuši sērijas, jo pēc TDA patiesajiem datiem šodienas sērijas bija 142 un 143, nevis 137 un 138. :D

0

103

Bernarda ir ragana, un viņa grib panākt to, lai Marija nostājas pret Viktoriju, man šķiet, ka vina izliekas tāda labina pret Mariju. :no:

0

104

Nu Maksam vajadzēja to analīžu rezultātus parādīt uzreiz Alonso. Viņam ir jāzina, ka viņš drīz mirs, jā, rīcība ir cēla, bet tomēr... :(

0

105

nita написал(а):

Bernarda ir ragana, un viņa grib panākt to, lai Marija nostājas pret Viktoriju, man šķiet, ka vina izliekas tāda labina pret Mariju.

Jā, bet varbūt viņa tiešām ir gatava mainīties, saprotot, ka policija viņai ir uz pēdām! :) Redzēsim, kas notiks tālāk..

0

106

Man Marijas un Maksa 'strīds' neizskatījās gana pārliecinošs, lai tā dēļ atceltu saderināšanos.. Izskatījās kā visas iepriekšējās Maksa greizsirdības scēnas, pēc kurām abi salabst un dzīvo it kā nekas nebūtu bijis.. :no:
Njā, Natijas un Huanho kāzas diezgan iespaidīgas un tā visa foršā meksikāņu mūzika, super.. ^^
Ahhhhh, nu tad BEIDZOT Viktorija atrada savu meitu! Skaista bija tā aina ar to krucifiksu.. :) Toties tagad veselas 30 sērijas redzēsim kā Viktorija lūgs piedošanu Marijai.. :D
Jēj, mazais Osvaldito tomēr paliek pie Maksa.. ^^ Un kas gan Giljermo par tēvu, ka jau otro reizi ir gatavs iemainīt savu miesīgu dēlu? :no:

0

107

Viktorijai bija tāds šoks un emocijas nāca aumaļām! Aktrise prot spēcīgi notēlot šādas emocijas, ka arī aizkustināja mani. Tā izturētos jebkura māte, uzzinot, kas ir viņas meita un Viktorija apzinās, ka ir darījusi savai meitai pāri un Marija negribēs viņai piedot. Bet gan jau Marija vēlak piedos. :)

0

108

nita написал(а):

Aktrise prot spēcīgi notēlot šādas emocijas, ka arī aizkustināja mani.

Jām, es gandrīz vai raudāju līdzi.. Viktorija ir tēlojusi daudzas un dažādas lomas, kaut vai tāpēc vien ir vērts viņu apbrīnot, bet tik spēcīgi notēlot šo ainu.. :) Man gan raudāt lika viena cita aina, kas būs vēlāk (drīzāk jau nevis aina, bet vesela sērija.. :D)..

0

109

man jau liekas, ka Viktorija visu seriālu tikai raud, nu cik var :D

0

110

angelina написал(а):

man jau liekas, ka Viktorija visu seriālu tikai raud, nu cik var

Nu es nezinu vai Tu visu laiku staigātu ar laimīgu seju, zinot, ka Tev 20 gadus ir pazudusi meita un ka tu nezini vai viņa maz ir dzīva! :)

0

111

nu bet tomēr, nav interesanti skatīties, ja katrā sērijā ir gaudojoša Viktorija

0

112

angelina написал(а):

nav interesanti skatīties

Tev neviens šauteni netur pie galvas un neliek skatīties! :D

0

113

es izteicu savu viedokli.

0

114

Nu bet es jau neko nesaku! :)

0

115

Marija, neatzīst Viktoriju par sav māti, jūtas sāpināta, un Bernarda trakoja, kad uzzināja, ka Viktorija zina kas ir vinas meita. Viņa vairāka reizes iecirta pļauku Huanam Pablo, bet tas tikai raud un piesauc Dievu. Gribētos uzzināt, kas notiks nākamnedēļ Triunfo del Amor sērijās. :)

0

116

Ak, cik aizkustinošās ainas bija Marijai un Viktorijai, kad abas bija nolaupītas: kad abas turēja viena otra roku un Viktorija stāstija visas tās atmiņas...ak.. :'(  :)

0

117

Jā,tas bija aizkustinoši, bet Marija turpina nepiedot Viktorijai. Es viņas vietā būtu jau piedevusi, redzot, ka māte pārdzīvo. Un tai Bernardai nepietika nekaunības Viktoriju iepļaukāt. :confused:

0

118

Jā, bet tomēr sižetiski tik svarīgai piedošanai ir paredzēts kulminējošāks brīdis  :love: Tā ka no vienas puses labi, ka vēl nepiedeva. No otras gribas jau vairāk sēriju, kurās abas būtu salīgušas mieru..

0

119

Kurā sērijā Marija beidzot piedos Viktorijai?

0

120

nita написал(а):

Kurā sērijā Marija beidzot piedos Viktorijai?

Spriežot pēc anotācijām 169. sērijā, kura paredzēta 8. septembrī. Tā ka vēl diezgan ilgi...

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » TDA: sarunas