TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 22. sērija


PLL: 22. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

For Whom the Bell Tolls (Air date: 21.03.2011.)

Now that Aria, Emily, Hanna and Spencer are in possession of the information that Alison left them, the girls decide that it's time to finally put an end to "A" and the mystery surrounding their friend. But without certain proof that their hunch is right, how can the girls catch "A" in his/her own game? And with little more than a video and hazy memories of the night that Alison disappeared, the Liars may have to turn to an unlikely source of information to help them put a stop to "A" once and for all – or so they think.

0

2

0

3

nu esmu jau noskatījusies, un nu ir tā, ka lūk to saucu par lielsiku sezonas noslēgumu , tik daudz kas neatrisināts, un vienkārši neciešu ka neizinu, kas notiek tālāk , un, manuprāt, tieši tāda sajūta ir vajadzīga.
vienīgi , kas man nu jau kādu laiku neliek mieru ir tā putra, kas lēnām sāk veidoties, ne tāpēc ka man nepatiktu, nē nepavisam, bet gan tāpēc , ka es neesmu pārliecināta, ka viņi to visu tā loģiski spēs izskatidrot, cerams tam visam nebūs kāds ultra stulbais izskaidrojams, un es ceru ka vis tur atrisināsies, nevis kautkas , kas viņuprāt iespējams nebūs tik svagīgs paliks karājamies galā. patreiz es tikai varu domāt un domāt par atrisinājumu ,arī saistot ar grāmatas atrisinājumu , bet nu nekas tā lidz galam nerada jēgu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 22. sērija