TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Emperatriz (TV Azteca, 2011) » Emperatriz (TV Azteca 2011)


Emperatriz (TV Azteca 2011)

Сообщений 41 страница 57 из 57

41

aNgeL написал(а):

Tagad pēc bildēm sapratu, kas ir Bernie Paz

Super! :D Man jau viņi TDP laikā patika, kad Valērija viņu visu laiku atšuva, a šis neatstājās.. :D :love: Te jau pavisam cits stāsts, bet nu, tad jau redzēsim! ^^ :love:

0

42

Aha. Es pat mazliet atceros no viņu attiecībām TDP :D Attiecības viņiem tur bij foršas.. problēma bij tajā, ka tur jau bija Sauls Lisaso pirms viņa, tādēļ..grūti pieņemt, ka varone ar citu :D

0

43

aNgeL написал(а):

problēma bij tajā, ka tur jau bija Sauls Lisaso pirms viņa, tādēļ..grūti pieņemt, ka varone ar citu

Tā problēma pastāv gandrīz vienmēr, ka pierasts galvenos varoņu redzēt kopā un neiedomājami, ka viņi mēdz būt ar kādu citu! :D

0

44

0

45

0

46

Aw, pēdējā promo man Gaby ļoooti patīk.. :love:

0

47

0

48

0

49

Nezinu vai fan made vai oriģinālais, bet man viņi jau patīk.. :love:

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/emperatriz-1.jpg

0

50

Izskatās, ka varētu būt īsts. Lai nu kā - skaisti!  ^^

0

51

Bernijs Pazs šausmīgi atgādina vienu citu aktieri, bet nevaru saprast, kuru! :D  Bet, katrā ziņā skaists plakāts! :love:  Un, skaists pāris! Ja vismaz TDP nekā abiem nesanāca, tad vismaz tagad, šajā telenovelē! :)

0

52

0

53

Mariposa написал(а):

Un, skaists pāris! Ja vismaz TDP nekā abiem nesanāca, tad vismaz tagad, šajā telenovelē!

Cerams! :D

Ah, Gaby skaista sarkanā kleita un pieskaņota matu krāsai! ^^

0

54

Ja wikipēdijai var ticēt, tad seriālam būs 120 sēriju. :D

Bernie Paz varoni sauks Alehandro (:love:), bet Marimar Vegas varoni - Elisa.

0

55

GaBy написал(а):

Ja wikipēdijai var ticēt, tad seriālam būs 120 sēriju. :D

Standarts :) Tālākais gan jau būs atkarīgs no reitingiem - pagarinās vai nē.

0

56

GaBy написал(а):

Bernie Paz varoni sauks Alehandro

aaahhh  :love:  Vārds, kuram nevar pretoties :D   :love: Ļoti interesanti, vai viņu sauks saīsinājumā.. Aleho vai Alekss vai vēl kaut kā.

0

57

aNgeL написал(а):

Vārds, kuram nevar pretoties

Jā, prieks, ka tieši viņu sauks Alekss, nevis Omāru Fierro, vai vēl kādu.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Emperatriz (TV Azteca, 2011) » Emperatriz (TV Azteca 2011)