TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Gabriela Spanika (Gabriela Spanic)


Gabriela Spanika (Gabriela Spanic)

Сообщений 1 страница 20 из 85

1

Gabriela Spanika (Gabriela Spanic)
http://s4.uploads.ru/t/x4OVK.jpg
Īstais vārds: Gabriela Elena Spanic Ulterra
Dzimšanas gads: 1973. gada 10. decembris
Dzimšanas vieta: Ortisa, Guariko štats, Venecuēla
Šobrīd dzīvo: Maiami, ASV
Ģimenes stāvoklis: šķīrusies, bijušais vīrs aktieris Migels de Leons
Brāļi, māsas: dvīņumāsa Daniela, māsa Patrīcija un brālis Antonio.

Gabrielas tēvs un viņa vecāki ir dzimuši Horvātijā. Viņi izceļoja uz Venecuēlu 1947. gadā. Bērnībā Gabriela sapņoja kļūt par baletdejotāju, bet vēlāk nolēma kļūt par aktrisi. Viņas vecāki nebija pmierināti ar meitas izvēli, bet drīz saprata, ka nespēj apslāpēt viņas centienus. Jau pusaudzes gados viņa tika pie pavisam nelielām lomiņām telenovelēs un nemaz neskuma par to, ka šīs lomiņas bija bez teksta. Viņa saprata, ka tikai ideāls izskats var palīdzēt viņai piedalīties Latīņamerikas valstīs tik populārajos skaistumkonkursos, kuri pavērtu viņai ceļu uz galvenajām lomām telenovelēs. Tāpēc viņa sāka ievērot ļoti stingru diētu un nometa 25 kilogramus ļoti īsā laikā. Tagad viņas svars svārstās starp 57 – 60 kilogramiem un viņas augums ir 1,74 m. 1992. gadā viņa piedalījās Mis Venecuēlas skaistumkonkursā, pārstāvot Guariko štatu un ieguva titulu "Miss Venezuela International". Pēc ši titula iegūšanas viņa sāka strādāt par profesionālu modeli (1993. gadā). Gabriela studēja psiholoģiju vienu gadu, apvienojot to ar aktiermeistarības nodarbībām Luz Columba Teātra Izpētes Centrā Nelsona Ortegas vadībā. Vēlāk viņa pabeidza dažādus sevis pilnveidošanas kursus Profesionālo Komunikāciju Treniņu Centrā. Tāpat viņa apmeklēja kursus Hermaņa Institūtā priekš profesionālām modelēm.
1991. gadā Gabriela bija redzama vienā ainā Karlas lomā telenovelē “Rosanhelika”. Producentus ieinteresēja jaunā aktrise un viņa tika pie negatīvās Lindas Prado lomas telenovelē “Tumšā Klāra” (Morena Klara). Bet viņas pirmā vadošā loma bija Hilda telenoveļe “Kā tu... neviena” (Como Tu... Ninguna), kur viņas partneris bija Migels de Leons. Sākumai viņai Migels nepatika, bet drīz tas mainījās, abi ielīmējās un, novelei beidzoties, bija pāris. Gabriela pameta līgavaini, bet Migels šķīrās no sievas, lai varētu būt kopā. “Kā tu... neviena” kļuva par vienu no labākajām Venecuēlas telenovelēm un tika pārdota 80 valstīm. Pēc šis noveles Gabriela tēloja Amaratas lomu telenovelē “Viss tavas mīlas dēļ” (Todo Por Tu Amor) un pēc šīs noveles Gabriela un Migels apprecējās. Viņu kāzas notika 1997. gada 22. oktobrī un tās tika pārraidītas pa TV visā Latīņamerikā. Gabrielai piedāvāja filmēties Meksikā, tāpēc medusmēneša vietā jaunais pāris devās uz Meksiku, kur producents Karloss Romero, ar kuru Gabriela bija strādājusi pie telenoveles “Kā tu... neviena” uzaicināja viņu piedalīties jaunajā Televisas projektā – “Krāpniece” (La Usurpadora). Viņš toreiz teica: “Šo lomu spēlēs Gabriela, vai arī neviena!” Un vēlāk izrādījās, ka viņam ir taisnība. Pat superzvaigznei Talijai ši loma tika atteikta. “Krāpniecē” (pirms daudziem gadiem redzējām arī Latvijā) Gabriela atveidoja divas lomas – divas dvīņumāsas – ļauno Paolu Bračo un labo Paulīni Martinesu. Un Gabriela tika lieliski galā ar abiem šiem tik dažādajiem tēliem. Arī Migelam tika neliela loma ājā telenovelē – viņš atveidoja Duglasu Maldonādo. “Krāpniecei” bija lī`dz šim vislabākie reitingi Meksikas televīzijās un tā joprojām ir vispazīstamākā telenovele pasaulē. To pārdeva 120 valstīm un tā tika tulkota 25 pasaules valodās. Televisa noslēdza ar Gabrielu kontraktu uz trim gadiem un Gabriela piedalījās nākamajā Televisas projektā – viņa tēloja Mariju del Sjelo telenovelē “Tavas mīlestības dēļ” (Por Tu Amor) kopā ar Saulu Lisaso. Gabrielas māsa Daniela pārvācās dzīvot uz Meksiku pie Gabrielas un kļuva par modeli. Gabriela, Daniela, Migels un Gabrielas vecāki devās “Krāpnieces” popularizēšanas turnejā uz Indonēziju, Slovēniju, Brazīliju un Horvātiju, kur Gabriela iepazinās ar saviem attāliem radiniekiem. Kad Gabriela atgriezās Meksikā, viņa sāka filmēties trešajā telenovelē kopā ar Televisu – “Iebrucējā” (La Intrusa), kur viņa atkal atveidoja dvīņumāsas Virhīniju un Vanesu. Viņas partneris bija Artūro Peniče. Filmēšana tika pabeigta 19. oktobrī 2001. gadā. “Iebrucēja” sasniedza reitingu rekorda otro vietu, bet nespēja pārspēt “Krāpnieces” rekordu. Gabrielas kontrakst ar Televisu bija beidzies 2001. gada maijā, bet viņa joprojām nebija parakstījusi jaunu. Migels guva lielus panākumus ar telenoveli “Eņģeļa sejiņa” (Carita de Angel). Gabriela vēlējās paņemt pārtraukumu un padomāt par ģimenes pieaugumu. Bet nekas nesanāca. Viņa bija atbraukusi uz Kolumbija, lai piedalītos dažos projektos, un viņai piedāvāja galveno lomu telenovelē “Atriebība” (La Venganza), kas bija Kolumbijas un AVS telekanāla Telemundo kopprojekts. Gabriela piekrita un filmēšana sākās 2002. gada jūnijā. Gabrielas partneris bija Hosē Anhels Ļamass. Drīz pēc tam Gabriela un Migels paziņoja par šķiršanos, bet apliecināja, ka saglabā labas attiecības. Likās, ka Gabriela atradusi savu laimi ar Hosē Anhelu, ar kuru viņai sākās kaislīgs romāns. Viņi pat dzīvoja kopā, bet drīz paziņoja par šķiršanos. Pēc šīs telenoveles Gabriela mazliet atpūtās, bet jau 2004. gadā sāka filmēties telenovelē “Likteņa gūstekne” (Prisionera), kuru varam redzēt Latvijā, kopā ar Maurisio Islasu. Viņiem neizveidojās labas attiecības filmēšanas laukumā un filmēšanu draudēja pārtraukt pavisam, kad Maurisio arestēja un apsūdzēja dzimumsakaros ar nepilngadīgo (Henesisu Rodrigesu – Libertadas lomas atveidotāju). Maurisio aizstāja Gabriels Porras (nesen redzējām viņu telenovelē “Viktorija”) ar kuru Gabriela jutās daudz labāk un pat izteicās, ka labprāt būtu filmējusies kopā ar viņu jau no paša sākuma. Nākamā un līdz šim pēdējā gabrielas loma ir Valērijas “Mīlestības ielejā” (Tierra de Pasiones) kopā ar saulu Lisaso, kuru sobrīd rāda TV3.

0

2

Telenoveles:

“Mežonīgo pasaule” ("Mundo de Fieras") (Venevision, Venecuēla, 1991) “Rosanhelika” ("Rosangelica") (Venevision, Venecuēla, 1991) - Klāra
”Jaukā apsēstība” ("Divina Obsesion") (Marte TV, Venecuēla, 1992)
“Ievainotā vilcene” ("La loba herida") (Marte TV, Venecuēla, 1992)
”Tumšā Klāra” ("Morena Clara") (Venevision, Venecuēla, 1993)
”Marija Seleste” ("Maria Celeste") (Venevision, Venecuēla, 1994) - Selīna
”Kā tu… neviena” ("Como tu...Ninguna") (Venevision, Venecuēla, 1994) –Linda
“Triju sieviešu dziesma” ("Quirpa de Tres Mujeres") (Venevision, Venecuēla, 1996) - Emiliāna
”Viss tavas mīlestības dēļ” ("Todo por tu Amor") (Venevision, Venecuēla, 1997) - Amaranta
”Krāpniece” ("La Usurpadora") (Televisa, Meksika, 1998) Paulīna un Paola
”Vairāk par Krāpnici” ("Mas alla de La Usurpadora") – par “Krāpnieces” filmēšanu un panākumiem (Televisa, Meksika, 1998)
”Tavas mīlestības dēļ” ("Por Tu Amor") (Televisa, Meksika, 1999) – Marija del Sjelo
”Iebrucēja” ("La Intrusa") (Televisa, Meksika, 2000) Virhīnija and Vanesa
”Atriebība” ("La venganza") (Telemundo, RTI Columbia, Caracol, Kolumbija-ASV, 2002) Valentīna
”Gūstekne” ("Prisionera") (Telemundo, RTI Columbia, Kolumbija-ASV, 2004) - Gvadalupe
”Kaislību ieleja” ("Tierra de Pasiones") (Telemundo, RTI Columbia, Kolumbija-ASV) - Valērija
"Tu būsi mana" (Soy Tu Dueña) (Televisa, 2010) - Ivana Dorantes Rangel
"Emperatrise (Emperatriz) (TV Azteca, 2011) - Emperatriz Jurado
"Dvēseles otrā seja (La Otra Cara del Alma) (TV Azteca, 2012 - 2013) - Alma Hernández Quijano

0

3

the best !!! vot šī aktrise man patīk.... la mejor mujer !!! :D

0

4

Jā, viņa ir lieliska un ar raksturiņu!!! :D

0

5

ja, vinna ir vnk supper!
esat dzirdeejussas kaa vinna dzied?
man liekas ka labi! :laimigs:

0

6

Viņa dzied tādā zemā, interesantā balsī... :D

0

7

jap, esmu dzirdeejusi, kaa vinja dzied.. nju.. es jau pieradu pie vinjas balss, un dazas dziesmas tieshaam patiiik ;) un kaa aktrise.. iipashi Kraapnieceee wnk dievinu :) :) :)

0

8

Nu pēdējie jaunumi, ka viņas dvīņu māsa bija iegrimusi komā un bija tuvu nāvei, bet jau pamodās. Es runāju par Danielu Spaniku...

0

9

wow, wow , wow :O nezinaaju, ka Daniela bija komaa :O nabadziite  :wacko:  bet nju labi, ka pamodaas jau

Отредактировано aNgeL (22.07.2007 15:23)

0

10

Viņa ir mana visvisvivisvismīļākā aktrise!  :yahoo:  ^_^  ;)
Dievinu viņas balsi, aktrises dotības!  :heart:

Отредактировано GaBy (01.11.2007 21:46)

0

11

Šajā fotogrāfijā Gabija ie ļoti skaista. :ok:  Man viņa patika La Usurpadora, La Intrusa, La Prisionera un visvairāk - Por tu Amor :heart: . Venganzu es neskatījos - man tajā laikā bija mūzikas skola, bet Tierra de Pasiones man viņa nepatika, piedod...  :blush:

0

12

Uf, nu es jau pie iepazīšanās pateicu, ko domāju par Spaniku.. Tagad man viņa ir diezgan mīļa, tas ir, tāda kāda viņa kādreiz bija - viņas agrākā balss, agrākāis smalkais izskats, tēlošana... Nevis tagadējie buferi, nopīpētā (vismaz tāda izklausās) balss, pārspīlētā un nedabīgā tēlošana. Sorry, bet tā nu ir - Tierra de pasiones viņa bija vienkārši šausmīga... Krāpniecē gan man viņa patīk, arī daudzas bildes patīk - senākas. Bet ne tagadējā Spanika...

0

13

nu es laikam esmu atšķirīga šajā ziņā. Pievienojos - Por tu Amor man patika vislabāk. Man nepatika La Intrusa un La Usurpadora. Viena lielā mērā tāpēc, ka Arturo Peniče riebjas, bet otra - jo Pauline ar savu pārlieko labumu kaitināja, bet Paula - nu varēja tikai smieties. Prisionera riebās - Gabiju tur par it kā visai jaunu iztēloja, bet viņai tomēr jābūt jau sievietei pēc vecuma - mazliet besīja tā viņas varone un arī sižets. Ļoti patika La Venganza - nu dikti laba novele, interesanta. A Tierra - sākumā pat ļoti patika, bet beigās sižets visu nobojāja,  bet vispār pats Valērijas tēls, kādu Gabija radīja ar zināmu humora devu man ļoti patika.

Ev, a GaBy - esi redzējusi Decisiones to sēriju, kur Spanika kopā ar Arapu Betki tēlo? Man patika!

0

14

Ekskluzīvi - Gabija un viņas jaunā mīlestība Maiami...

[реклама вместо картинки]

0

15

Albalonga, diemžēl neesmu redzējusi.. ;(
Zināmā mērā mums ar Gaby tēloto varoni seriālā Tierra de pasiones [ar Valēriju] ir ļoti līdzīgi raksturi, tapēc arī laikam patika! ;) La Intrusa laikā man viņa šausmīgi iepatikās!  ^_^ Sāku vākt par viņu materiālus!

0

16

La Intrusa man kā seriāls nepatika un pēc Virdžīnijas nāves vispār beidzu skatīties. ;) La Venganzu diemžēl neesmu redzējusi, bet gribētos - šķiet, tur man viņa varētu patikt. ;)

0

17

Njā, es jau neatceros, kas bija La Venganza un arī Krāpnieci neatceros, jo biju baigi sīka, kad viņu rādīja. :D

Отредактировано GaBy (02.11.2007 21:21)

0

18

GaBy написал(а):

Albalonga, diemžēl neesmu redzējusi.. ;(

Video sadaļa man šķiet bija video.

0

19

Mmm, paldies, paskatīšos noteikti!  :ok:

0

20

Smuka kleita.  :give_heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Gabriela Spanika (Gabriela Spanic)