TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Pirmo reizi Latvijā koncertēs Ringo Stārs un viņa «All Starr Band»


Pirmo reizi Latvijā koncertēs Ringo Stārs un viņa «All Starr Band»

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/231954

Neko nezinu par biļešu cenam, bet noteikti iešu uz viņa konci. Nolāpīts - dzīvs bītls. vienkārsi wow. Es necerēju to piedzīvot. Ju tapat visu laiku dzīvoju ar lārliecību, ka nepiedzimu pareizā laikā un pareizā valstī. Es noteikti iešu un ņemsu sēdvietu, jo ta vieglāk un ērtak un turklāt vēl koncis vasara. Ja kāds grib man piebiedroties - rakstiet. Es jau noteikti centīsos biļeti nakamnedēļ nopirkt, jo man tapat jāiet slidošanas biļetem pakaļ, kuras pirku internetā. Dodiet ziņu un nopirkšu biļetes, ja kas. Bet nekavejiet. Nez, man liekas ka šādu iespeju laist garam nedrīkst. Tas it tā, ka man pilnīgi neticās. Nez. Es jau sāku trallināt We all live in the yellow submarine, yellow submarine, yellow submarine...

0

2

Lētākās biļetes ir 25 Ls, bet tādas normālas ir par 40 Ls. Es laikam ņemšu par 40. Vai kāds man pievienosies?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Pirmo reizi Latvijā koncertēs Ringo Stārs un viņa «All Starr Band»