TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » JAPĀNA: Ne tikai valstij, bet pasaulei sāp! ZIEDOJUMI!


JAPĀNA: Ne tikai valstij, bet pasaulei sāp! ZIEDOJUMI!

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Domāju, ka sakarā ar pēdējiem notikumiem varētu atvērt tēmu, kur pārrunāt mums savā starpā pasaules traģiskos notikumus. Varbūt izsakot šeit savas cerības un vēlmes uz atveseļošanos, mēs kaut mikroskopiski, bet spēsim palīdzēt. Kā nekā domas ir spēks!

Tikko apollo lasīju, ka atrasti vēl 2000 cilvēku mirstīgās atliekas :( Lasu, un tas ir vnk drausmīgi, nespēju noticēt, ka nu jau vairāk kā 3 000 cilvēku vnk nav uz zemes virsas  :'( Un japāņi, kas tomēr savā kultūrā vienmēr ir centušies dzīvot harmonijā ar dabu, kopt to un pasargāt, ar visu savu lielo rūpniecību, un tagad kaut kas šitāds. Tas ir šausmīgi :(

Sūtu visas savas labākās domas japānīšiem!

edit no apollo:

Latvijas Sarkanais Krusts aicina ziedot zemestrīcē Japānā cietušajiem

Latvijas Sarkanais Krusts lūdz ziedot, pārskaitot līdzekļus uz ziedojumu kontu:
Saņēmējs: Latvijas Sarkanais Krusts
Banka: AS Swedbanka
Kods: HABALV22, Konta Nr. LV28HABA0140J04577004 (ar norādi Japāna)

Vai zvanot pa ziedojumu tālruņa numuru: 90006880
http://www.redcross.lv/aktualitates_a.p … mp;limit=0

Vēl vietas internetā, kur iespējams ziedot naudas līdzekļus:

0

2

Jā, pievienojos.

Te ir links, no kura ir citi linki ar lielākajām palīdzības organizācijām, kur var ziedot, lai palīdzētu Japānai. Un galvenais ir saprast, ka pat ja vari noziedot 5 dolārus, tā vienalga ir palīdzība un ja visi kaut piecus dolārus tad kopā sanāk daudz.

http://news.yahoo.com/s/yblog_newsroom/ … ow-to-help

Vari palikt anonāims, ja vēlies. Vari uzlikt automātiski, ka katru mēnesi ziedo 5 dolāru, vari tikai vienreiz, bet atceries, ka kādam nav ko ēst, nav māju, nav nekā. Bet tajā pat laikā nkad nepārcenties ziedojot. Ziedo tik cik vari.

0

3

Praktiski visi fandomi Live Journal veido fanfiku un fanārtu izsoles, lai palīdzētu Japānai. Respektīvi tas darbojas tā - fanfoma autori un mākslinieki ir izsoles objebti. Notiek izsole, kurš piesola ziedot Japānai vairāk, tas saņem autoru, dod viņam plota bunniju un autors uzraksta fiku pēc pasūtījuma. Tā ir lieliska iespēja palīdzēt Japānai un reizē arī saņemt kādu fiku no sava mīļākā fandoma autora un ar tādu sižetu, kā tev gribas. Vai arī piemēram time strap kādam jau eksistējošas mīļam fikam.

0

4

Man draudzene twitterī ielika linku uz saiti, kurā ne tikai tu izlasi, kā un kas.. bet ar bildēm pirms un pēc traģēdijas...

Skatoties bildes sajūtas baisas.... trūkst vārdu un liekas, ka tiešām ir iestājies pasaules gals.. :O

http://www.abc.net.au/news/events/japan … eafter.htm

0

5

njā, drausmīgi tā salīdzinoši tās bildes.

0

6

Te jau minētais Live Journal izsoļu komjunitijs help Japan. Tas ir multifandomu un komentos jālasa, ko piedāvā.

http://community.livejournal.com/help_japan/

0

7

Paldies meičas, es tieš gribēju meklēt, kur kādu naudiņu var noziedot :) Tā jau ir, to mazumiņu saliekot kopā, sanāk daudz :) Tie 5$ tik pat labi var kādam bez mājām palikušam cilvēkam ēdienu nopirkt.

0

8

No sirds žēl,ka Japānu piemeklēja tāda traģēdija,kas prasīja tik daudz dzīvību.Nelaime savus upurus nemēdz izvēlēties,tai ir vienalga,kas ir cietušie-bagātie vai nabagie,veiksmīgie vai dzīves pabērni,neviens nevar zināt,kas ar viņu var notikt rīt.

0

9

Terēze написал(а):

neviens nevar zināt,kas ar viņu var notikt rīt.

Tieši tā.

Es netā turpinu bildītes skatīties un asaras acīs. Smagi vienkārši emocionāli ļoti.

Šodien uz darbu uzvilku Led Zeppelin t-kreklu, kas nav darbam piemērots apģērbs, bet šodien atļāvos, lai vismaz kaut kas man liktu justies labāk.

0

10

albalonga написал(а):

Es netā turpinu bildītes skatīties un asaras acīs. Smagi vienkārši emocionāli ļoti.

Es ar ik pa laikam apollo čekoju :( Galvenais sāpīgi tapēc, ka nekas labāk nepaliek, bet vēļ ļaunāk, arvien jaunas cilvēku mirstīgās atliekas atrod, arvien jauni draudi par spēcīgiem pēcgrūdieniem un jauniem cunami  :'( Jo īpaši smagi, kad lasu, ka miruši ap 10 000, bet nevar atrast viņus, jo tās pilsētiņas klāj dubļi un drupas  :'( Fiziski smagi pilnīg, lai gan atrodos ui cik tālu no tās vietas.

Es šīs dienas sev esmu pasludinājusi par Japānas dienām - dzeru tēju japāņu stilā - no spešal krūzītēm bez osīm un no mazās tējkanniņas, ēdu (iemācījos) ar irbulīšiem, ēdu rīsus ar austrumu dārzeņiem, tikko nūdeles novārīju.

0

11

Yay! Beidzot arī LV iesaistās!

Latvijas Sarkanais Krusts aicina ziedot zemestrīcē Japānā cietušajiem

Latvijas Sarkanais Krusts lūdz ziedot, pārskaitot līdzekļus uz ziedojumu kontu:
Saņēmējs: Latvijas Sarkanais Krusts
Banka: AS Swedbanka
Kods: HABALV22, Konta Nr. LV28HABA0140J04577004 (ar norādi Japāna)
Vai zvanot pa ziedojumu tālruņa numuru: 90006880

Pagaidām Latvijas Sarkanais Krusts aicina ziedot naudu cietušo atbalstam. Ja tiks saņemta informācija par konkrētu speciālistu vai lietu nepieciešamību, tiks lūgts papildus sabiedrības atbalsts.

Avots un pilnais raksts: http://www.apollo.lv/portal/news/articles/232258

0

12

Ziedojumu numurs redzams arī pirmajā postā :)

0

13

cravey написал(а):

ēdu (iemācījos) ar irbulīšiem

urrā. Es ar vakar rīsus ar drāzeņiem un garnelēm sataisīju un ar irbulīšiem ēdu.

Jā, beidzot Latvija sāk reaģēt ar.

0

14

albalonga написал(а):

urrā. Es ar vakar rīsus ar drāzeņiem un garnelēm sataisīju un ar irbulīšiem ēdu.

Super, atbalstam kā mākam :) Jebkurš labais vibe ir noderīgs :)

albalonga написал(а):

Jā, beidzot Latvija sāk reaģēt ar.

Hi hi, esam maz, bet sirdis mums lielas, kā jau zināms no iepriekšējām pieredzēm ;)

0

15

cravey написал(а):

Yay! Beidzot arī LV iesaistās!

Es tieši ienācu forumā, lai ieliktu ziņu, ka var noziedot sarkanajam krustam.. :)

0

16

Notvītoju tel.nr. un ieliku arī feisbukā :)

0

17

Es Jums ieteiktu skatīties ziņas BBC vai CNN, jo tas, ko par situāciju Japānā raksta Latvijas resursi, ir pilnīgi sviests, un to man teica kursa biedrs, kurš šobrīd dzīvo Japānā. Es pati sekoju Japāņu ziņām un šobrīd skatos BBC.

Paldies par to, ka Jūsu forumam rūp, atšķirībā no Latvijas Valdības. ><

Paldies par telefona numuru, piezvanīšu viņiem!

0

18

Vēl viena iespēja ziedot - kopaletak.lv caur banku (Swedbank toč, par citām nezinu) ļoti ērti 1 Ls. Var arī ieiet organizācijas mājaslapā un no turienes jau lielāku summiņu :)
Es izmocījos pirmo reizi mūžā ar Paypal, bet izdevās 10 eur nosūtīt :)

Amira, man galīgi nav laika urbties cauri BBC un CNN, varbū vari īsumā apstāstīt, kur ir atšķirības starp LV un BBC ziņām, kā ir patiesībā, utt?

0

19

Es twitterī sekoju BBC breaking news. Lielas atšķirības nav ziņu saturā, vnk BBC visu ātrāk noziņo - LV resursos tas viss parādās ar novēlošanos.

0

20

Vēl iespējams ziedot www.labdaribasfaktors.lv ar paypal vai kredītkarti :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » JAPĀNA: Ne tikai valstij, bet pasaulei sāp! ZIEDOJUMI!