TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi corazon insiste...en Lola Volcán (Telemundo, 2011)


Mi corazon insiste...en Lola Volcán (Telemundo, 2011)

Сообщений 1 страница 20 из 58

1

[реклама вместо картинки]

Mana sirds uzstāj...uz Lolu Volkan
Oriģināls: Yo amo a Paquita Gallego (1998)
Pirmizrāde: 25.05.2011.
Sēriju skaits: 132
Dziesma: Jencarlos Canela - Mi corazon insiste
Fotogalerija
Sižets:
The telenovela Mi Corazón insiste... en Lola Volcán is about the love between Lola and Andrés, who face lots of obstacles and social barriers to overcome. Andrés’s family is strongly against the couple and the two have to escape to Las Vegas to secretly get married. They have never though the contradiction to the society and tradition may cause more drama in their life.
Young Lola escapes at night to have a tattoo as a salamander to symbolize her love. In the meantime His father causes him go back to the military school where he can control his rebellious son. On the top of it, he makes Lola get accused of a crime and get in the jail for five years to end this love affair. Lola learns to survive as if being shipwrecked in jungles alone. When Lola gets free, she starts a new twist in her life as a person who is considered dead.
Her Aunt Chabela dies, her mother is in a deep depression followed by hospitalization to the psychiatric clinics and her beloved Andrés is going to marry Débora who hates Lola making intrigues and willing to sell her soul to devil pursuing her goals. Alone, Lola takes proposal from her family friend. Andrés tries endeavors to restore the relations with Lola but the couple seems to be separated unless contradict the whole world. She marries four times but all her husbands are so different, being neither adequate nor reliable. Lola’s Aunt, Chabela, plays a crucial role in this love affair.
Aktieru sastāvs:

Jencarlos Canela - Andrés Santacruz
Carmen Villalobos - Lola (Dolores) Volcán
Ana Layevska - Débora Noriega
Mauricio Hénao - Daniel Santacruz
Angelica Maria - Chabela Volcán
Katie Barberi - Victoria de Noriega
Fabian Rios - Ángel Meléndez
Carolina Tejera - Diana Mirabal
Roberto Mateos - Tiberio Guzmán / Carlos González
Carlos Torres - Rodrigo Díaz
Elluz Peraza - Laura Palacios de Santacruz
Jeannette Lehr - Etelvina
Rubén Morales - Ramón Noriega
Rossana San Juan - Soledad Volcán
Carlos Ferro - Ricardo
Arap Bethke - Alejandro
Liannet Borrego - Verónica
Cynthia Olavarria - Sofia Palacios
Gerardo Murguía - Marcelo Santacruz
Duvier Poviones - Mike Mendez
Paloma Márquez - Adelita Linares
Roberto Huicochea - Pepe Linares
Alejandro Suárez - Diógenes Rugeles
Eduardo Caprile - Manuel Carrera
Lino Martone - Fulgencio López

0

2



Jencarlos Canela - Mi corazon insiste

0

3

Ana Layevska atveidos ļaundari!

0

4

aNgeL написал(а):

Ana Layevska atveidos ļaundari!

šķiet, ka pēc Elenas viņai tikai ļaunās lomas tiks dotas, kaut arī agrāk vnm bija pozitīvā.

Man ļoti patīk telenoveles nosaukums, tad jau redzēs kāda būs pati telenovele.

0

5

mmaarriiaa написал(а):

šķiet, ka pēc Elenas viņai tikai ļaunās lomas tiks dotas, kaut arī agrāk vnm bija pozitīvā.

Laikam tādēļ, ka viņai izdevās lieliska ļaundare :) Turklāt parasti aktieriem pašiem ļoti patīk tēlot ļaunos, jo viņi interesantāki :)

0

6

Ak, gribu, gribu, gribu šo seriālu!! :) Nav zināms, kad būs tas "pronto"? :)

0

7

oo, divreiz Paloma Marquez :D pareizi, pareizi...!!
Bet citādi bez Jencarlosa pēc vārdiem es tik vienu vēl zinu. Nu nekas, interesanti arī, kad jaunas sejas parādās :)
ek, tik ilgi vēl.. es jau naivi cerēju, ka aprīļa beigās varbūt :D

0

8

Es pēc vārdiem 8 pazīstamus vārdus ieraudzīju :D
Nu jāa..es arī nesaprotu priekš kam Aurorai tik daudz sēriju :D

0

9

aNgeL написал(а):

Es pēc vārdiem 8 pazīstamus vārdus ieraudzīju

hahaha, es nebrīnos :D to jau sen zinu, ka tu vairāk pēc vārdiem pazīsti - es tik pēc seriālu tēliem, labi ja :D

aNgeL написал(а):

Nu jāa..es arī nesaprotu priekš kam Aurorai tik daudz sēriju

īpaši, ja Auroras tur nemaz nebūs, kā es lasīju... :D

0

10

Atklāti sakot, man liekas, ka 7 no maniem 8 tu esi redzējusi. Varbūt ne pilnu telenoveli skatoties, bet nu nez..vismaz pēc sejas noteikti :D lai gan viens ir tas, kā man liekas un cits - kā ir patiesībā :D

0

11

nē, nu es nemaz nešaubos, ka esmu redzējusi, vnk man nav bijusi vajadzība skatīties un iegaumēt viņu vārdus :D

0

12

Mi Corazón Insiste es la historia de Lola Volcán (Carmen Villalobos) y Andrés Santacruz (Jencarlos Canela), dos impetuosos jóvenes de hoy quienes se aman con vehemencia y pasión. Muchos se opondrán a esta unión, entre ellos, el padre de Andrés, quien culpa a Lola por un crimen que no cometió y hace que pague con cárcel. A partir de ese momento, la vida de Lola cambia drásticamente y junto a Andrés, enfrentarán nuevas pruebas y obstáculos antes de poder disfrutar su amor. La hermosa pero manipuladora Débora Noriega (Ana Layevska) competirá fieramente en contra de Lola por el amor de Andrés y para lograrlo será capaz de vender su alma. En medio de todo este conflicto, aparece Chabela Volcán (Angélica María), la tía de Lola quien se convertirá en el eje central de esta historia de amor.

0

13

Man liekas, ka Jencarlos un Carmen izveidos lielisku telenoveļu pāri! Jau fotogrāfijās redzams, ka viņi ļoti sader un skaisti izskatās kopā.

0

14

awww, šī aina tiesām mīlīga :D

0

15

Mhmm...man arī ļoti šis promo patika. Tāds..rotaļīgs, piesaistošs. Seriālos tādas lietas jau ir bijušas, bet promo gan it kā nē, tādēļ interesanti..it īpaši, ja tas tikai priekš promo.

0

16

Vispār netaisījos skatīties šo telenoveli, bet šie promo tik piesaistoši!!! + pāris tik smuks  :love: (Ceru, ka telenovele būs tikpat forša kā šie promo)

0

17

0

18

mani kaut kā piesaista šie promo - man izskatās, ka viņi veidos tiešām labu pāri!! ^^

0

19

0

20

Pirmizrāde Telemundo kanālā paredzēta 23. maijā (pēc Auroras beigām).

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi corazon insiste...en Lola Volcán (Telemundo, 2011)