TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x20 - The Last Day


2x20 - The Last Day

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Episode airs: 28.04.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

NEVER IS A VERY LONG TIME — Damon (Ian Somerhalder) is willing to go to extraordinary lengths to prevent Elena (Nina Dobrev) from being a victim of Klaus’ (guest star Joseph Morgan) plan to break the curse. Damon’s actions put him at terrible odds with Stefan (Paul Wesley) and the tension that started brewing between the brothers over their differing opinions of how to help save Elena’s life blows up into full-scale conflict. Tyler (Michael Trevino) returns to Mystic Falls after receiving a disturbing phone call. With the full moon marking the arrival of the sacrifice ritual, Stefan and Elena spend a romantic day together -- afraid it might be their last. Sara Canning, Candice Accola, Zach Roerig and Matt Davis also star.

0

2

Promo:

Wow, "I can't loose you." Wow, bāc, man sirds sāp par Deimonu  :'(

0

3

cravey написал(а):

"I can't loose you."

Ak dies, tas bija tik emocionāli un skaisti  :love: Kad viņa beidzot atvērs acis? Why does always best characters need to suffer so much? :(

Bet vispār I'm getting sick no Stelena daļas šajā promo.

0

4

Inetux написал(а):

Bet vispār I'm getting sick no Stelena daļas šajā promo.

Aha, es ar!!! http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/75980602.gifhttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/75980602.gifhttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/75980602.gifhttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/75980602.gif

0

5

Vēl viens promo:

0

6

Sneak Peak:

52 sek un man jau gribas nosist Stefanu  :sceptic:

0

7

cravey написал(а):

52 sek un man jau gribas nosist Stefanu

Es šodien optimistiska.. un man gribās samīļot Deimonu.. :D

0

8

%-)

6 Reasons Why You Should Watch Vampire DiariesThis Week

6. The Gilbert ring will not save Elena: Since the doppelganger is a supernatural being, the Gilbert ring, which kept Jeremy from dying when Damon snapped his neck, will not work on Elena. Though Elijah may be able to keep her alive, Damon doesn’t trust him and will decide to take matters into his own hands.

5. Klaus needs to hunt down his ritual shopping list items: The ritual, as we’ve heard before, needs a witch, a vampire, a doppelganger and a werewolf. Conveniently, the ritual coincides with the return of Tyler to Mystic Falls. Even if you think you know who will fill each of those positions, you’re wrong — dead wrong.

4. There are reunions galore: The real Alaric returns! And though Jenna has been freaked-out by the news that vampires are real, their reunion is sweet. Tyler and Caroline … not so much, especially once put in a compromising position.

3. Matt’s cracking under the pressure: Acting as though you don’t know your girlfriend is a vampire is one tough feat, and Matt is beginning to crumble as he questions whether there is still humanity inside Caroline and if he can love her even though she’s undead.

2. Elena will be faced with her mortality: With the full moon ritual upon them, Stefan decides to show Elena what she’ll miss if she dies. However, she’ll make a declaration so unexpected that, executive producer Julie Plec says, it will set the series apart from Twilight once and for all.

1. Two moments will change the series forever: Sometimes producers exaggerate when they say something is a “game changer.” In this case, there is one moment that will make you question how this series can go on, and another that will break your heart.

Avots: http://www.tvguide.com/News/Vampire-Dia … 32435.aspx

0

9

Свернутый текст

WTF???.. Kā sērija varēja tā beigties... :O Ko viņi vispār atļaujas... es ceru, ka Dženna nenomirs... :( Man viņa patīk un tagad, kad viņa visu zina, varēs būt kārtīgi kopā ar Alariku... (nu labi varbūt vairs ne kārtīgi, bet vismaz būt kopā...)....
Kā izrādās, man bija taisnība, kad apgalvoju, ka Elena ir līdzīgāka Deimonam, nevis Stefanam pēc uzskatiem... Arī viņa grib palikt cilvēks vairāk par visu... tā pat kā Deimonam tā pietrūkst vairāk par visu...
Ļoti patika tas, ka Mets izvēlējās Kerolainu nevis aizspriedumus... Cerams, ka Tailers viņus nenogalinās... jo tad būs izpostītas trīs dzīvības - Kerolainas, Meta un paša Tailera, jo nedomāju, ka viņš spētu sadzīvot ar sevi pēc tam... Kad Kerolaina pateica, ka gribēja, lai viņš paliek.. tās viņa laimes pārņemtās acis.. tas bija skaisti.. :) Puisim labi sanāca.. :D
Man ļoti patik Klaus.. izskatās, ka viņam ar patīk Deimona drosme... Izskatās, ka gan Elijah, gan Klausam patīk drosme, ko izrāda Deimons.. vismaz pēc aktieru tēlojuma un acu spīguma, viņus tā sajūsmina...

Sērijas mīļākais moments... Elijah un Deimona saruna, kurā Elijah Deimonam teica, ka Elena nekad viņam to nepiedos.. laikam iz dzīves padoms.. :D

Bet nu pašaš beigās vienīgais, kas nāk prātā.. WTF????

P.S. Dievinu Elijah..  :love: bet šī sērija man atgādināja, kāpēc es mīlu Deimonu... un mīlu viņu tāpēc, ka viņš vienmēr cenšas palīdzēt.. lai nu kā... viņš dara visu, lai palīdzētu... pat izleca vilkacim priekšā, tikai lai Mets un Karolaina (par kuriem viņš nekad nav izrādījis baigās rūpes) izdzīvotu... mīlu viņu tāpēc, ka viņš uzņemas risku un riskē ar savu dzīvību... dievīgs tēls... ar mugurkaulu un savu galvu.. ;)

0

10

Свернутый текст

Piekrītu visam, Aijuc, bet man mīļākā aina sērijā laikam bija Stelenas saruna (šādu vārdu salikumu laikam ilgi vēl nedzirdēsiet no manas puses LOL), kur Eleina pateica, ka nevēlas kļūt par vampīru, ka vēlas nodžīvot savu mūžu, izaugt un izveidot ģimeni :) Tas bija superb, ka viņa pat Stefana dēļ negrasās kļūt par vampīru. Hahah, a Stefans atkal sāka bimbāt kā mazs bebīts'  :sceptic:

Deimons - ai saule, atkal jācieš būs. Bet par to kodienu, es jau tai brīdī, kad Tailers viņam uzleca virsū - baigi labi varēja redzēt brīdi, kad viņam iekož. Tā ka pēc tam, kad Ketrīna to pamanīja, tas jau nebij vairs pārsteigums.

Nabaga Dženna  :'( Bet man cerības ir, ka viņa izdzīvos, jo es kkur lasīju, ka 3. sezona bū arī par to, kā samierināties ar kļūšanu par vampīru. Neticu, ka Eleina kļūs par vampīru jau tik ātri, tapē domāju, ka šeit bija domāta Dženna.

Kas nepatika sērijā - vēl bez Stefana, TAS, KA TIK MAIZ ELAIDŽAS AINU :D Ok ok, pēc pagājušās sērijas jūtos mazliet izlutināta :D

Nākamā sērija izskatās smaga :( Mēs kā reiz 4dienas vakarā uz Londonu izlidojam, atbrauksim un tad pirmais, ko darīšu - skatīšos TVD :D

0

11

Свернутый текст
cravey написал(а):

Tas bija superb, ka viņa pat Stefana dēļ negrasās kļūt par vampīru. Hahah, a Stefans atkal sāka bimbāt kā mazs bebīts'

Nu ko tur daudz.. Stefans ir un paliek Stefans.. :D:D:D:D

Tā saruna bija laba.. jo viņa tajā pat pateica, ka lai gan mīl Stefanu, īsti neizprot kas ir īsta mīlestība... tātad Stefans ir tikai tāda tīņu aizraušanās.. :O :D:D:D:D Tas man ļoti patika.. :) UN laikam jau tas, ka Stefanu negrib un nemīl tik ļoti, lai paliktu ar viņu mūžīgi, tomēr norāda, ka meitenei smadzenes strādā un viņa saprot, ka tam noteikti nav nākotnes.. nu ja godīgi, ja tu attiecību labajā posmā (jo viņi savstarpēji nestrīdās) nevēlies palikt kopā ar pusi.. common... kāda tur nākotne.. :O

cravey написал(а):

Bet par to kodienu, es jau tai brīdī, kad Tailers viņam uzleca virsū - baigi labi varēja redzēt brīdi, kad viņam iekož. Tā ka pēc tam, kad Ketrīna to pamanīja, tas jau nebij vairs pārsteigums.

Jā.. to varēja labi redzēt... :(

cravey написал(а):

Neticu, ka Eleina kļūs par vampīru jau tik ātri, tapē domāju, ka šeit bija domāta Dženna.

Tas tikai būtu loģiski.. jo ja Elena kļūs par vampīru, tad tur kaut kā sižets pazūd... man tā šķiet... :) Vajag vismaz vienu svarīgo tēlu par cilvēku atstāt.. citādi seriāls tik par vampīriem būs.. :)

cravey написал(а):

Mēs kā reiz 4dienas vakarā uz Londonu izlidojam, atbrauksim un tad pirmais, ko darīšu - skatīšos TVD

Me to...

0

12

bāc es pilnīgi aizmirsu ka vakar tak sērija iznāca!
Kauns man!
tagad jāsteidzas mājās kačāt un skatīties!

0

13

Свернутый текст

Tikko noskatījos, man sērija patika, bet EU COME ON BEIDZIET VIENREIZ MOCĪT DEIMONU.Man tas ir tik pat smagi kā redzot tikai bildi ar Dīnu, kur viņš ar asarām acīs. :(
Tā un man, ja godīgi arī dikti patika aina, kad Elēna pateica Stefanam, ka nevēlas kļut par vampītu, un vēlas pieaudt, izveidot ģimeni. Tas tikai pierāda, ka viņai īstais ir Deimons. Manuprāt, viņa sākt apjaust, ka tas, ko viņa jūt pret Stefanu nav mīlestība, bet vairāk aizraušanās. Un jā un vispār man bija riktīgs smīniņš sejā šīs ainas laikā, ļauni, bet vismaz kaut kāds prieciņš.
Tā, tā un liels akmens TVD veidotāju lauciņā par sērijas beigām un par to, KA ELAIDŽU TIK MAZ RĀDĪJA. :D Izlutināja mani. :D
Ā jā un man besī vispār šonedēļ pieminēt Stefana vārdu, jo tad man sākās atmiņu pieplūdi par to kā es katru gadu gaidīju daiļslidošanu, lai redzētu Stefanu slidojot.
es vēl kaut ko gribēju teikt, bet aizmirsu. Tagad up for watching SPN, dzirdēju dikti laba episode ir.

Отредактировано Inetux (30.04.2011 12:06)

0

14

Свернутый текст

Forša sērija! Principā vispār visu sēriju uz saviem pleciem turēja Deimons! Viņš bija tas, kurš iedeva Elenai asinis..tādēļ viņa visu sēriju ņēmās ar savām domām, ka kļūs par vampīru, ka pēdejā diena kā cilvēkam.. un vēl visi tā sadusmojās uz Deimonu. Nepiekrītu tam  teikumam, ka Deimons neprot mīlēt, ja to izdarīja. es uzskatu, ka mīlestība bez egoisma nav mīlestība. tā ir vienlīdz gan egoistiska, gan ar upurēšanos - tieši to es redzu Deimonā, bet neredzu Stefanā. Arī ļoti patika aina, kurā Elēna atzinās, ka negrib būt par vampīru. Ja viņa par tādu kļūtu, tad ir sajūta, ka seriāls zaudētu visu savu jēgu. Un tad atkal jau Deimons bija tas, kurš mēģināja visu salabot, devās pie Ketrīnas, tad devās un atbrīvoja Taileru un to meiteni (ak šausmas..man šodien atmiņa nestrādā uz viņas vārdu, lai gan jau 2. sezonas beigas :blush: ) . Un kā Deimons iebrāzās pie Klausa! Vispār patika arī pirmā abu tikšanās tajā bārā. Deimons - http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/ldamon.gif. Patiešam bija redzams, ka Tailers iekoda Deimonam, bet es laikam tā biju pārņemta ar Deimona un Klausa ainu, ka pat aizmirsu par to :D
Elaidžas tiešām tik maz...bet toties ainā..em..atkal - ar Deimonu  :love:  :D (šī ir Deimonsērija :D ). Noteikti gan Klauss, gan Elaidža Stefanu redz tikpat pelēkā krāsā kā mēs..garlaicīgs un parasts.
Un lielākais pārsteigums bija tas, ka Dženna bija aizvietotais vampīrs. To, protams, labi uztaisīja. Kā varēja iedomāties, ka tā būs viņa, ja nebija ainas, kura parādītu, kā viņa tiek pievienota vampīriem. (Ok..gan jau varbūt kāds arī to paredzēja :D Bet ne es :D )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x20 - The Last Day