TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Emperatriz (TV Azteca, 2011) » Emperatriz: 1. - 9. sērija


Emperatriz: 1. - 9. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 38

1

1.-4. sērija

1. sērija





2. sērija





3. sērija




4. sērija




0

2

5.-9. sērija

5. sērija





6. sērija






7. sērija





8. sērija




9. sērija



0

3

1.

No vienas puses bij tādas kā deja vu sajūtas no citām telenovelēm. Bet vispār man sērija patika. Lai gan mani pārsteidza, ka Emperatriz tik naiva, ka tā tic tam Armando.. un bāāc..viņa šim solīja, ka nebija vainīga tai krāpšanā vai kas nu tur bija, kā dēļ 8 gadus cietumā pavadīja, bet izrādās, ka viņa tika cietumā Armando dēļ. Un šis vēl meitu atņēma.. + viņa dēļ viņa zaudēja 2. bērnu. Starp citu tas man bija pārsteigums.. man likās, ka viņai tā meita ir pirmais un vienīgais bērns (vismaz 1. telenoveles pusē)
Alehandro tāds varonis! Glābējs! Un viņu kāreiz bārā rādīja pa TV, kad tur Emperatriz ienāca.. bet nu viņa pat nepaskatījās uz ekrānu :D
Īsti nesapratu, no kurienes pie Emperatriz somiņā tā vīrieša numurs, kas ir tas vīrietis un vispār man sakarā ar šiem abiem daudz jautājumu. cerams būs atbildes.
Un wow.. tik ātri Estere un viņas māsa uzzināja patiesību, ka Estere nav Armando sievas meita.. Vispār žēl Esteri..izskatās, ka viņai grūta jaunība.

0

4

2.
Burvīgi - šajā sērijā parādījās atbildes uz tiem jautājumiem, kuri bija radušies man 1. sērijā :D
Bet interesanti..jau tagad viņa taisās atriebties (cik strauji viss notiek!!)...kas gan tāds notiks, kādēļ notiks laika pārlēciens? kā tas vispār ietekmēs visus..un kāpēc šajā reizē kaut kas Emperatriz un tam advokātam neizdosies.
Patika dikti tas teikums, kad viņa atklāja to naudu kontā, ka velti Armando domā, ka nopirks viņu pa šo naudu, jo viņa to izmantos, lai dotos uz Meksiku :D Respektīvi višņ pats viņai apmaksā ceļu, cenšoties panākt pretējo :D :D

0

5

4.
Mani nepārliecina tas Manuels. Aktieris man tā kā patīk..kaut kas viņā ir, bet es neticu viņa tēlojumam..
Cik ātri Emperatriz mainījās (tā gan bija 3. sērija, bet nu tas tā :D ar visu to melodiju, viss kā vajag..dievinu tādas ainas!) Un pirmā tikšanās ar meitu. Īstenībā nepareiza Emperatriz pieeja. Bet nu viņa ir impulsīva un sākumā dara, tad domā..lai gan pagaidām viņa vēl nedomā un tikai dara. Jo kāreiz ar savu rīcību, man liekas, viņa nostādīs meitu pret sevi.
Bet tik skaista Emperatriz  :love:  Ļoti, ļoti patīk šis melnais tērps!! Un viņas matu krāsa! un tad tā kleita sērijas beigās! (bet nu par šo jau pie bildēm biju runājusi :D ) Ieraugot šo viņas izskatu uzreiz kļuva skaidrs, ar kādu tikšanos sērija beigsies :D Ahh  :love: Pirmajā brīdī likās, ka viņi saskriesies, bet tad kaut kā izskatījās, ka nē.. un īstenībā šādi daudz labāk. Vispār skaisti, ka tā katrs no savas puses :)

0

6

1.

Žēl Emperatriz jau no pašiem pirmsākumiem.. Tādas ciešanas un viss vienā dienā.. :( Naiva gan viņa ir, bet nu, viņa tak mīlēja Armando, un nemaz negribas saskatīt to slikto, bet prieks, ka beigās uzzināja patiesību un saprata kas viņš ir.. Wow, un nezināju, ka šis īstenībā izmantoja viņu, lai nenokļūtu cietumā.. Interesanti, kas tas Manuels ir..? :)
Ak, un nabaga Estere, tādā veidā uzzināt, ka viņa nav Almas Rosas meita.. :( Un vēl tik naivi iemīlējusies Alehandro..
Žēl Alehandro, vēl joprojām pārdzīvo sievas nāvi.. :(
Gr, nepatīk man tā Dorisa, šausmas, atgdādina to rižo sievieti no La Loba, kuru arī nevarēju ciest, mūždien pa kājām maisījās..
Un Husto manī iedveš bailes, jau no skata.. :D Vai tiešām viņš būtu spējīgs nodarīt pāri Esterei..? :huh:

aNgeL написал(а):

Un viņu kāreiz bārā rādīja pa TV, kad tur Emperatriz ienāca.. bet nu viņa pat nepaskatījās uz ekrānu

Es ar tieši iedomājos, lai paskatās uz ekrāna un redzēs savu nākamo loveri. :D

0

7

2.

Njā, tagad Alehandro uzzināja, ka Esteres dzirdētais nav vis joki.. Bet tik tiešām, kā Alma Rosa teica, nosūtīt meiteni mācīties uz Šveici tiešām būtu aizdomīgi.. Man liekas, ka arī viņa pati nojauta, ka kkas nav tā.. Bet man ļoti patīk tā māsu draudzība, lai gan Elisa dzirdēja, ka Estere nav viņas māsa, tomēr viņa uzskata viņu par tādu.. :)
Drosmīgs bija Emperatriz gājiens, kad viņa piezvanīja uz Armando mājām un pateica visu, ko par viņu domā! ^^
Ahh, un tā bilde, kas bija tais failos, tā no Prisioneras laikiem, hehe.. :D
Un amerikāņi tik dīvaini runā spāniski, it kā ola būtu mutē. :D
Un man prieks, ka Alehandro atraidīja Dorisu! ^^ Vajadzēja vēl Husto pateikt, bet nu labi.. :D
Un sērijas beigās Manuela bildinājums man likās bišk par ātru, bet nu.. Redzēsim, kas notiks.. :)

aNgeL написал(а):

Burvīgi - šajā sērijā parādījās atbildes uz tiem jautājumiem, kuri bija radušies man 1. sērijā

Vai ne? :D Beidzot noskaidrojās, kas ir tas Manuels un ko viņš grib! :D

aNgeL написал(а):

Respektīvi višņ pats viņai apmaksā ceļu, cenšoties panākt pretējo

Aha, tā aina man ar patika! :)

0

8

GaBy написал(а):

Bet man ļoti patīk tā māsu draudzība, lai gan Elisa dzirdēja, ka Estere nav viņas māsa, tomēr viņa uzskata viņu par tādu

Nē, nu viņa ir māsa.. tb pusmāsa.. tā ka tā vai tā nav pilnīgi citas asinis :D Bet jā.. man arī patīk māsu draudzība :)

GaBy написал(а):

Un man prieks, ka Alehandro atraidīja Dorisu!

Vuj..tā Dorisa tik baisa, ka vispār nesaprotu kā var viņu neatraidīt :D

GaBy написал(а):

Un sērijas beigās Manuela bildinājums man likās bišk par ātru, bet nu..

Nu jāa.. bet nu tip atriebības vadīti! :D

0

9

Ā, un vēl kas, tagad es saprotu, kapēc Husto, par spīti Armando nodevībai attiecībā uz Almu Rosu, vēl atstāj viņu direktora amatā savā firmā.. Sākumā man radās jautājums, kāpēc nepatrieca viņu, ja jau zināja, ka viņš krāpis sievu, viņa meitu, bet tagad skaidrs.. :)

0

10

Paskaidro man arī. Savādāk es ar savu skatīšanās stilu laikam palaidu to garām :D

0

11

aNgeL написал(а):

Paskaidro man arī. Savādāk es ar savu skatīšanās stilu laikam palaidu to garām

Viņai ir slima sirds.. Neievēroji, ka viņai ik pa brīdim paliek slikti..? :huh:

0

12

GaBy написал(а):

Viņai ir slima sirds.. Neievēroji, ka viņai ik pa brīdim paliek slikti..? :huh:

āa.a. jāa.. Šitas jā. Domāju, ka varbūt kaut kāds cits iemesls.

0

13

3.

Hehe, man patīk Emperatriz ieteikums Manuelam - mēs precēsimies, tikai neiemīlies manī, labi..? :D Un vēl beigās tāds smaidiņš mīlīgs.. :love:
Diooooos, Dorisa laikam nesaprot burtu savienojumu 'N' un 'Ē'?! :suspicious: Bet prieks, ka Alehandro viņai beigās visu skaidri un gaiši pateica un 'izvadīja' pa durvīm! :D Bet smējos, kad viņa piezvanīja pie durvīm un šis atver un saka 'Hol..' :D
Ahhhh, man patika tās ainas, kad rādīja kā Emperatriz iepērkas veikalos, piemēra tērpu un beigās, kā maina izskatu, tik skaista Gabija.. :love: :love: :love:
Es tomēr ceru, ka Alehandro izstāstīs Husto, ka Dorisa bija viņa mājā, bet, ka starp viņiem nekas nenotika! :)
Un tā māsu savienība, tik forši.. :love: ^^
Un prieks, ka Alma Rosa tomēr deva mājienu Elisai, ka Estere nav viņas īstā māsa, bet žēl būtu, ja ar Almu Rosu kkas notiktu, jo viņa slima.. :(

0

14

4.

Ah, bet tik forša pirmā tikšanās ar meitu.. :) Un abām asaras acīs.. :love: Bet nu jā, drosmīgs gājiens, šitā izdemolēt māju! :huh:
Ah, nabadziņš, tagad Armando būs tas cietējs! :disappointed:
Jēj, Alehandro izstāstīja par Dorisu Husto un šis patrieca viņu, super! ^^
Ak jē, Armando māsa tik vulgāra izskatījas, kad atnāca uz Armando biroju.. :D Bet labi, ka uzzināja, ka Benito viņu krāpj, ka naudu viņam vajag, kā jau Armando teica.. :)

aNgeL написал(а):

Aktieris man tā kā patīk..kaut kas viņā ir, bet es neticu viņa tēlojumam..

Viņš man tāds apdzēries liekas.. :D Izskatās, ka nav atgājis no pirmās sērijas.. :D Ah, bet nabags sāk iemīlēties Emperatriz.. :love:
Un, protams, viņu satikšanās.. :love: Tik skaista Emperatriz.. :love: Tā smukā kleita, dievinu.. :love: Un abiem tādi skatieni.. :love:

0

15

GaBy написал(а):

Ak jē, Armando māsa tik vulgāra izskatījas, kad atnāca uz Armando biroju.

Bet tas izskatījās tik smieklīgi, kā viņa maisu uzlika uz galda, tad produktus, ka nabaga Armando nevarēja paspēt dokumentus glābt :D :D

GaBy написал(а):

Ah, bet nabags sāk iemīlēties Emperatriz.. :love:

Mīlestība no 1. skatiena kā pats teica.. Bet nu nepārliecina mani tas..nez..man patīk, ka, ja no pirmā skatiena, tad tas redzams varoņa sejā.. Pie viņa kaut kā palaidu garām šo sekundi.

Man tik žēl Esteres.. Viņa tā pardzīvo, bet Armando tik stingri izturas...ehh.

0

16

aNgeL написал(а):

Man tik žēl Esteres.. Viņa tā pardzīvo, bet Armando tik stingri izturas...ehh.

Jā, tiešām žēl, smags laiks viņai.. :(

0

17

5.

Emperatriz ir gana drosmes iekšā, šitā vnk pieiet klāt un tēlot, ka nepazīst Armando.. :huh: Un man jau likās, ka Husto un Alma Rosa atpazina viņu, bet izrādās, ka nē.. Par Almu Rosu, labi vien bija, ka neatpazina, jo citādāk noteikti pasliktinātos veselība.. Bet Husto tāds nobijies un pārsteigts izskatījās.. :D
Aww, Alehandro un Emperatriz momenti viņa mājā tik skaisti.. :love: Sākumā man tas likās viss par ātru, bet visi tie abu pateikti teksti to mainīja.. :love: Un Emperatriz izskatījās sa-trie-co-ši! :love:
Aw, un Estere aizbrauca, hehe, tiešām viņas sanāk māsu 'E' savienība! :)
Wow, nebiju gaidījusi, ka Alehandro tik ātri uzzinās, kas patiesībā ir Emperatriz.. :huh:
Smējos, kad Emperatriz zvanīja Armando un šis tur 'Bueno, bueno..' un no aizmugures pēkšņi iznirst Emperatriz ar tekstu 'Mejor hablamos en directo, Armando!' :D

0

18

GaBy написал(а):

Emperatriz ir gana drosmes iekšā, šitā vnk pieiet klāt un tēlot, ka nepazīst Armando..

Mani tas nepārsteidz! Viņa tomēr stipra varone! un rada tādu iespaidu (Vai arī Gabija tādu rada :D )

GaBy написал(а):

Un man jau likās, ka Husto un Alma Rosa atpazina viņu, bet izrādās, ka nē.. Par Almu Rosu, labi vien bija, ka neatpazina, jo citādāk noteikti pasliktinātos veselība.. Bet Husto tāds nobijies un pārsteigts izskatījās..

Jāa..man arī likās, ka atpazina.. kaut kā pārtēloja to visu..vai arī var wnk pieņemt, ka abiem bija sliktas izjūtas viņu ieraugot..kā intuīcija vai kaut kas tāds..
Bet man patika Armando.. Tāds nervozs..nobijies :D :D (Es gan gaidīju, ka viņs ieraugot Emperatriz tik skaistu, kaut ko padomās par to bet nee.. eh. ) Bet vispār aktieris tik lieliski tēlo! Jau no Vuelveme a querer viņš man iepatikās, lai gan viņam varonis tur bij nepatīkams ļaundaris.

GaBy написал(а):

Aww, Alehandro un Emperatriz momenti viņa mājā tik skaisti..  Sākumā man tas likās viss par ātru, bet visi tie abu pateikti teksti to mainīja..

Jā. ar mani līdzīgi! It kā likās, ka par ātru, bet tomēr teksti un viss kopumā izlīdzināja šo visu  :love: Un plus tā ķīmija.. Tur bij redzams, ka viņus velk vienu pie otra :D Tā ka...viss normāli :D :D

GaBy написал(а):

Wow, nebiju gaidījusi, ka Alehandro tik ātri uzzinās, kas patiesībā ir Emperatriz..

Es arī nē! Wow!

0

19

aNgeL написал(а):

Bet man patika Armando.. Tāds nervozs..nobijies

Tieši aizmirsu par viņu teikt.. :D Es tiešām biju gaidījusi, ka viņš būs pārsteigtāks, bet tāds nervozs bija.. :D

aNgeL написал(а):

Bet vispār aktieris tik lieliski tēlo! Jau no Vuelveme a querer viņš man iepatikās, lai gan viņam varonis tur bij nepatīkams ļaundaris.

Aha, aktieris toč labs, Lobā viņš ar bija ļaunais! ^^

aNgeL написал(а):

Un plus tā ķīmija.. Tur bij redzams, ka viņus velk vienu pie otra

Lai cik ļoti Emperatriz to negribētu, bet iemīlēsies viņā vai jau pamazām sāk.. :love: Love from the first sight! :love:
Vēl ko aizmirsu - smējos, kad Emperatriz lika Alehandro minēt viņas vārdu un šis pateica Esperanza.. :D

0

20

GaBy написал(а):

Vēl ko aizmirsu - smējos, kad Emperatriz lika Alehandro minēt viņas vārdu un šis pateica Esperanza.. :D

Šo ar gribēju minēt un aizmirsu :D Tas bija interesanti :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Emperatriz (TV Azteca, 2011) » Emperatriz: 1. - 9. sērija