TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Emperatriz (TV Azteca, 2011) » Emperatriz: 1. - 9. sērija


Emperatriz: 1. - 9. sērija

Сообщений 21 страница 38 из 38

21

6.
Wow! Tik spēcīga sērija!! Tik dinamiska un reizē traģiska.. Galu galā tomēr visi izrādījās zaudētāji. Kā jau augstāk rakstīju - Emperatriz ir pārāk impulsīva un nepadomāja savas rīcības sekas (ka iznīcinot meitas ģimeni, iegūs tikai viņas naidu). Gadījumā ar Almu Rosu viņa nav vainīga, jo nezināja, ka šai slima sirds, turklāt neko sliktu neizdarīja - atnāca atvērt acis. Spēcīgi bij, kad Armando pateica Elisai, lai viņa atceras Emperatriz Jurado - sievieti, kas iznīcināja viņu ģimeni. Tik daudz naida virmo..Viens atriebjas otram, trešais pirmajam utt utt.. viss tā savīts savā starpā. Bet jāa.. jau Armando sarunā ar Elisu bija skaidrs, ka viņš atvadās.. Visu laiku nespēju saprast, kā laika pārlēciens ietekmēs Armando..kāpēc tagad Emperatriz izdodas atriebties bet sanāk, ka tas viss ir tikai ievads, jo nemaz pamatstāstā Armando nepiedalīsies. Jā.. un tagad arī Alehandro ir nostādīts pret Emperatriz. Tik daudz naida bet tā sakne ir Armando. Tikai atkal viņa dēļ visā vainos Emperatriz.

Un paskatoties avanci nevaru sagaidīt nākamo sēriju!

0

22

6.

Woooooow, vienā sērijā tik daudz notikumu! o.O Tā jau visu seriālu varētu parādīt.. :D
Atriebība sākās ātri un beidzās visai traģiski! :'( Tik žēl Almu Rosu.. :( Un meitenes un Husto..

aNgeL написал(а):

Gadījumā ar Almu Rosu viņa nav vainīga, jo nezināja, ka šai slima sirds, turklāt neko sliktu neizdarīja - atnāca atvērt acis.

Tieši tā, jo neviens jau nezin, ka Emperatriz tika izmantota, ka pie visa šitā skandāla ir vainīgs tikai un vienīgi Armando! Lai cik ļoti viņš sērijas beigās vainotu pie visa Emperatriz, domāju, ka viņš saprata, ka pats visu šo ir izraisījis, tādēļ uztaisīs pašnāvību.. Es jau laikā, kad viņš gāja pa durvīm iekšā kabinetā sapratu, ka kko pats sev darīs, jo tā mūzika fonā, brr..

aNgeL написал(а):

Spēcīgi bij, kad Armando pateica Elisai, lai viņa atceras Emperatriz Jurado - sievieti, kas iznīcināja viņu ģimeni.

Jām, tas bija spēcīgs moments!
Bet nu domāju, ka Emperatriz par ātru gāja pie Almas Rosas.. :no:
Un ceru, ka Husto tagad atvērsies acis un viņš sapratīs, kāds patiesībā ir/bija Armando!
Nabaga meitenes un Alehandro, visi nostādīti pret Emperatriz.
Un grr, Manuels maisās tagad pa vidu, man sāk nepatikt! :P

0

23

GaBy написал(а):

Un grr, Manuels maisās tagad pa vidu, man sāk nepatikt! :P

Maisās, bet nu viņš šobrīd būs vienīgais Emperatriz atbalsts, man tā liekas.. Pārējie nostādīti pret viņu.

GaBy написал(а):

Tā jau visu seriālu varētu parādīt.

Aha..likās, ka viss sižets .vai vismaz puse sižeta ir viss šis stāsts ar Armando, bet izrādās tās ir 6 sērijas tikai :D

0

24

aNgeL написал(а):

likās, ka viss sižets .vai vismaz puse sižeta ir viss šis stāsts ar Armando, bet izrādās tās ir 6 sērijas tikai

Man bija licies, ka puse sižeta balstīsies uz Emperatriz atriebību un Armando tur visādi mēģinās izgrozīties, a tagad es pat nezinu, ko domāt! :D Tagad viņa mēģinās uzzināt, kura ir viņas meita, tak uztaisi DNS un gatavs, bet nē, tur noteikti viss savādāk notiksies.. :D

aNgeL написал(а):

Maisās, bet nu viņš šobrīd būs vienīgais Emperatriz atbalsts, man tā liekas..

Nu jā, tas gan..

0

25

GaBy написал(а):

Tagad viņa mēģinās uzzināt, kura ir viņas meita, tak uztaisi DNS un gatavs, bet nē, tur noteikti viss savādāk notiksies..

Man jau sen likās, ka pat īpaši nelienot iekšā tajā ģimenē varēja uzzināt, kurai meitenei kad dzimšanas diena un viss..

0

26

aNgeL написал(а):

Man jau sen likās, ka pat īpaši nelienot iekšā tajā ģimenē varēja uzzināt, kurai meitenei kad dzimšanas diena un viss..

Nu jā, bet vai nu šis vai mans variants būtu pārāk vienkārši.. :D Eh, skatīsimies, kas notiks.. :D ^^

0

27

7.

Wow sērija! :huh:
Es nesaprotu vienu lietu - kapēc Husto tik ļoti raustās, kad dzird Emperatriz vārdu..? :D Un tiešām, viņš tak neko neiegūs, nepasakot viņai, kura ir viņas īstā meita! Turklāt, vai tiešām viņš nezina, ka Armando izmantoja viņu un viņa vainas dēļ viņa bija cietumā..? :huh:
Nabaga meitenes, zaudēt abus vecākus.. :( Njā, saprotu Elisas naidu pret Husto, bet nebiju domājusi, ka viņa dosies dzīvot pie Armando māsas.. :huh:
Nebiju iedomājusies, ka Emperatriz tā pārdzīvos par Armando nāvi.. Un žēl, ka Alehandro neļāva viņai visu paskaidrot.. :(
Ahhh, laika pārlēciens dievīgs.. :love: Jaunās aktrises tik skaistas.. :love: Kā jau pie bildēm komentēju, man ļoti patīk Elisas dažādās matu lentas, tik skaistas un pati aktrise tik simpātiska.. :) Nez, pagaidām manī nekādas dižās emocijas neizraisīja Esteres varone.. :no: Un mazā Elēna tik foršiņa.. :)
Akkk, un Alehandro tikšanās ar Emperatriz lidostā.. :love: Pēc tik gadiem.. :love: Gaidu rītdienas sēriju..

0

28

8.

Estere man tomēr patīk, viņa tik mīļa.. :)
Un diez, kas Alehandro to īsziņu atsūtīja? :huh: Estere..?
Aw, un abas māsiņas tik emocionālas, ka satiksies.. :love: Ah, Elisai tik skaista tā sarkanā matu lente.. :love:
Hehe, forša pirmā Elisas un Mauricio satikšanās.. :love: Un pēctam vēl slimnīcā, izrādās šis arī ārsts esot! :D
Njā, Gata kā jau gata ķeras uzreiz matos, bet nu jā, ir jau arī iemesls par ko.. Būtu to Benito padzinusi ar visu Sintiju no mājas un miers! :huh: Tagad šī vēl slimnīcā!
He, un Husto tāds pārsteigums redzot Esteri.. :D Diez vai viņš atkal rausīties, redzot Emperatriz? :D
Njā, nabaga Elēna, tā arī nesagaidīja Elisu.. :(
Gandrīz apraudājos vietā, kad Estere satika Agustīnu! :'(
Aw, Alehandro satiek Emperatriz.. :love: Un ja viņa zinātu, ka tā, kas uzskrēja viņai virsū, ir viņas meita, nevis, kā viņa domā, Elisa! :)

Свернутый текст

Runājot par nākamās sērijas avanci, nesaprotu, kapēc Alehandro izdomās, ka precas..? :huh: Emperatriz dēļ..?

0

29

9.

Bāc, tas Manuels ir ietiepīgs ēzelis, viņam tiešām nepielec, ka Emperatriz viņu nekad nemīlēs..?! Jā, saprotu, viņam sāpīgi, ka viņa nemīl viņu, bet gan Alehandro, bet priekš kam viņam mocīt pašam sevi un Emperatriz..?! :dontknow:
Wow, Husto lūdz piedošanu Emperatriz.. Negaidīju tādu pavērsienu! Interesanti, kapēc viņa, sarunas laikā, pat neieminējās, lai viņš pasaka, kas ir viņas meita.. :huh:
Ahhh, sakiet, ka Alehandro tikai joko, teikdams par savām kāzām ar Isabelu Kristīni.. :no:
Njā, Esterei kā kkas, tā šī skrien uz Alehandro māju!
Ak Dies, man jau vienbrīd tiešām likās, ka Benito apprecēsies ar Sintiju, bet izrādījās tas bija Gatas sapnis.. :D
Aw, Mauricio atnesa šokolādi Elisai.. :love: Man jau viņi patīk.. Bet nesaprotu viņas izturēšanos pret Alehandro, kapēc tik vēsa..? Zinu, ka pret Husto tāda būtu, bet kāpēc pret Alehandro..? :huh:

Свернутый текст

Ek, šaize, es jau cerēju, ka Husto toč būs piedevis Emperatriz, bet izrādās, nē.. Ienaidniekus jātur tuvāk, njā, tā jau tas ir, bet, kapēc tad viss tas teātris..? :huh: Ah, un kas tas par čali uzradīsies Elisas un Gatas mājās, wow, kas notiks? :huh:

0

30

GaBy написал(а):

Bāc, tas Manuels ir ietiepīgs ēzelis, viņam tiešām nepielec, ka Emperatriz viņu nekad nemīlēs..?! Jā, saprotu, viņam sāpīgi, ka viņa nemīl viņu, bet gan Alehandro, bet priekš kam viņam mocīt pašam sevi un Emperatriz..?! :dontknow:

Jā.. Manuels izjūt egoistisku mīlestību un apsēstību. Labāk gatavs ciest, nekā dod Emperatriz brīvību. Viņš tomēr, man liekas, tic, ka ar laiku viņa viņu iemīlēs. Bet man gribētos, lai viņš atrod savu laimi..savādāk viņa sejā ir tādas skumjas vienmēr.

GaBy написал(а):

Wow, Husto lūdz piedošanu Emperatriz.. Negaidīju tādu pavērsienu! Interesanti, kapēc viņa, sarunas laikā, pat neieminējās, lai viņš pasaka, kas ir viņas meita.

Jā.. īstenībā tas pat negaidīti ātri. bet vēlāk, kad Emperatriz sāka runāt par Almu Rosu, man gan sāka likties, ka Husto sejā ir kaut kas jocīgs. Viņš vispār ir pārāk stingrs, lai tik ātri spētu piedod un kur nu vēl pats lūgt piedošanu.

GaBy написал(а):

Ahhh, sakiet, ka Alehandro tikai joko, teikdams par savām kāzām ar Isabelu Kristīni..

Nez..neticu, ka viņi apprecēsies, ja galvenās konkurentes ir Emperatriz un Estere. savādāk, kāda jēga savstarpējai ciņai, ja viņš būs precēts ar citu..
Un man tāāāa patika, kad Empe pateica, ka darīs visu, lai nepieļautu šīs kāzas!!

Свернутый текст
GaBy написал(а):

Ek, šaize, es jau cerēju, ka Husto toč būs piedevis Emperatriz, bet izrādās, nē.. Ienaidniekus jātur tuvāk, njā, tā jau tas ir, bet, kapēc tad viss tas teātris..? :huh:

Aha... izrādās, ka patiešām tas bija tikai teātris. Žēl..bet nu tomēr sižetiski nebūtu loģiski, ja viņš uzreiz viņai piedotu. tad arī pateiktu, kas ir viņas meita utt utt..vispār interesanti..kaut kurā brīdī Empe viņam taču pajautās? Ko viņš atbildēs? Lai gan Empe ir pārliecināta jau, ka Elisa ir viņas meita

0

31

aNgeL написал(а):

Bet man gribētos, lai viņš atrod savu laimi..savādāk viņa sejā ir tādas skumjas vienmēr.

Es ar ceru, ka seriāla gaitā uzradīsies kāda sieviete, kas viņu iemīlēs un kuru viņš spēs iemīlēt! :)

aNgeL написал(а):

Un man tāāāa patika, kad Empe pateica, ka darīs visu, lai nepieļautu šīs kāzas!!

Aha, tas bija viens no momentiem, kuru piemirsu pieminēt! :love:

Свернутый текст
aNgeL написал(а):

Žēl..bet nu tomēr sižetiski nebūtu loģiski, ja viņš uzreiz viņai piedotu. tad arī pateiktu, kas ir viņas meita utt utt..vispār interesanti..kaut kurā brīdī Empe viņam taču pajautās? Ko viņš atbildēs?

Jā, vot tas man arī interesē!

aNgeL написал(а):

Lai gan Empe ir pārliecināta jau, ka Elisa ir viņas meita

Nu jā, un laikam dzīvos ar tādu pārliecību, kamēr uzzinās, ka tomēr nav Elisa, bet nu nezinu, tas no Elisas puses bija stulbi tā izdarīt un pateikt, ka viņa ir viņas meita.. Jaucās, kur nevajag..

0

32

GaBy написал(а):

Nu jā, un laikam dzīvos ar tādu pārliecību, kamēr uzzinās, ka tomēr nav Elisa, bet nu nezinu, tas no Elisas puses bija stulbi tā izdarīt un pateikt, ka viņa ir viņas meita.. Jaucās, kur nevajag.

Nu vispār kamēr viņa domās, ka Elisa viņas meita,būs pārliecināta, ka Estere nav, tāpēc stāsies pretī cīņā par Alehandro. Ja šaubītos, tad varbūt būtu citādāk..

0

33

aNgeL написал(а):

No vienas puses bij tādas kā deja vu sajūtas no citām telenovelēm.

Man atgādina Prisioneru! :D  :love:  Tas viss ar meitas atņemšanu, to, ka abas ieskatīties vienā vīrietī, bet nu, lai nu kā, es tomēr šo seriālu uztveru kā Emperatriz. :)
Ak, kā es dievinu to mūziku un dziesmu seriāla! Tāda ļoti skaista un atbilstoša! :love:  :love:  :love:
Nezinu, kā jums, bet man tā Estere liekas tāda...hmm..kā lai pasaka, tāda izlutināta laikam. ( Varbūt, tikai man tāds iespaids.) un tā iemīlēšanās Alehandro vēl... Vēlāk, kad viņa aiziet no mājām un pie Alehandro, viņa uzvedās tā it, kā Alehandro nedrīkstētu vispār domāt pat citu sievieti! Bet, ok, par Dorisu jau nedrīkst gan, viņa tiešām kaitinoša! :D  :D
Bet, ak, Alehandro tāds vīrietis! :love:  Patīk man viņš kā tēls izveidots! :love:  Un, tik mīļs pret tā meitenēm un Esteru arī tajā aina, kad viņa atnāca uz viņa dzīvokli! :love:  Aww..http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/8ca59e020a94b108b6b535b8c8f24954.gif

GaBy написал(а):

Žēl Alehandro, vēl joprojām pārdzīvo sievas nāvi..

Aha..skumja aina! :( 

aNgeL написал(а):

Alehandro tāds varonis! Glābējs! Un viņu kāreiz bārā rādīja pa TV, kad tur Emperatriz ienāca.. bet nu viņa pat nepaskatījās uz ekrānu

Jā! Intresanti izdomāts, varbūt, pat labi, ka neieraudzīja, jo toties abu pirmā satikšanās bija satriecoša! :love:  Tā Gabijas kleita un ideja, ka abi katrs no savas puses! Dievīgi! :love:  :love:  :love:
Patika, protams, arī Emperatrizes satikšanas ar meitu! ( Tāda aizkustinoša aina!  :) )
Un, arī Emperatrizes pārvēršanās! Man patika tā pirmā kleita, ko viņa piemērija! :D  :)

0

34

Aww.. Tu ar skaties?!  :flirt: Malacītis!!

0

35

aNgeL написал(а):

Aww.. Tu ar skaties?!   Malacītis!!

Es jau teicu, ka skatīšos šo telenoveli! :)  Tikai man šis process bišku lēnāk sanāk! :D  :)

0

36

Jā, atceros, ka teici, ka skatīsies, bet tā kā  neko nekomentēji, tad likās, ka varbūt pārdomāji vai pārcēli uz tālāku nākotni. Lai nu kā - jauki redzēt Tevi mūsu Empes pulciņā :) http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

37

aNgeL написал(а):

Lai nu kā - jauki redzēt Tevi mūsu Empes pulciņā

Jauki te būt! :D http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

38

Ak, Marī, tāds prieks redzēt Tevi šeit! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

Mariposa написал(а):

Ak, kā es dievinu to mūziku un dziesmu seriāla! Tāda ļoti skaista un atbilstoša!

Man arī dziesma liekas ļoti piemērota un ļoti patīk.. :love: Interesanti, kā būtu, ja viņu būtu iedziedājusi pati Gaby? :flirt:

Mariposa написал(а):

Bet, ak, Alehandro tāds vīrietis!   Patīk man viņš kā tēls izveidots!

Aha, Bernijs jau pats par sevi hot.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Emperatriz (TV Azteca, 2011) » Emperatriz: 1. - 9. sērija