TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x21 - Let It Bleed + 6x22 - The Man Who Knew Too Much


6x21 - Let It Bleed + 6x22 - The Man Who Knew Too Much

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Episodes air: 20.05.2011.
Episodes' synopsis: TBA

0

2

Man nepatīk tas nosaukums "The Man Who Knew Too Much" un "Let It Bleed", kā jau es teicu vienā intervijā Džensens pateica, ka sezonas noslēgumā Dīnam nāksies šķirties no kaut kā sev emocionāli tuva, man šie nosaukumi sāk uzdzīt paranoju, ka tas varētu būt Kass.

0

3

nu cik var Dīnu mocīt. Es tik ienācu intereses pēc, ieraudzīju pēdejo bildi un slauku asaras no acīm. No vienas mazas bildītes? Un sirds sitas un panika un tādas vispārņemošas skumjas. Un tad jūs brīnaties, ka es neskatos? Ne, nu nopietni - es pat neesmu droša, ka priecajos par 7-to sezonu, jo - cik gan ilgi var mocīt Dīnu????

0

4

Inetux написал(а):

Bobby believes Castiel is hiding something, but Dean refuses to believe it.

Un tad, kad viņš uzzinās, ka Kastiels tiešām kaut ko slēpj, tad pārdzīvos.. tāpēc noteikti ar tās asaras.. :(

0

5

Siikaa написал(а):

Un tad, kad viņš uzzinās, ka Kastiels tiešām kaut ko slēpj, tad pārdzīvos.. tāpēc noteikti ar tās asaras.. :(

Droši vien, jo , lai gan daudziem ir izveidojies priekštats, ka Kasu viņi tikai sauc, kad vajag, Dīnam viņš ļoti rūp, iespējams pat, kad tik pat lielā mērā kā Sems.

albalonga написал(а):

nu cik var Dīnu mocīt. Es tik ienācu intereses pēc, ieraudzīju pēdejo bildi un slauku asaras no acīm. No vienas mazas bildītes? Un sirds sitas un panika un tādas vispārņemošas skumjas. Un tad jūs brīnaties, ka es neskatos? Ne, nu nopietni - es pat neesmu droša, ka priecajos par 7-to sezonu, jo - cik gan ilgi var mocīt Dīnu????

Nu teikšu godīgi man arī nepatīk, ka viņu moca, bet šajā sezonā tā īsti tas nav ispaudies.  Un lai gan sākumā varēja likties savādāk, tagad man liekas, ka šī sezonā ienāk manā top 3. Un es vēl kaut ko gribēju teikt, bet aizmirsu...bet jā tā bilde arī man izraisīja asaras. Damm Džensens tač ir viens no retajiem aktieriem, kas var mani saraudīnāt.

0

6

Lasiet uz savu atbildību, liels spoileris par finālu

This year Supernatural is trying something different with its first ever two-hour season finale. Technically, the two hours are different episodes with different titles and authors (new showrunner Sera Gamble wrote the first hour, creator Eric Kripke wrote the second). But both hours will air from 8pm-10pm on Friday, May 20, giving fans their first ever dose of back-to-back Winchesters.

So what will the finale have in store? Pretty much everything you might expect. The wall in Sam's head plays a major role, the war in Heaven reaches a climax and Lisa and Ben return.

First up, here's the official episode description for the first hour, "Let It Bleed."

"A demon kidnaps Ben and Lisa to get to Dean. Sam and Dean are forced to join with an unlikely ally to free them."

Could Ben and/or Lisa get killed off? Anything's possible, but I'm more interested in finding out who the unlikely ally is. My best two guesses would be the Mother of All or Raphael.

Next, here's the description for the finale (aka the first episode Eric Kripke has written since last season's finale), "The Man Who Knew Too Much."

"The wall comes down in Sam's head and all hell breaks loose. Dean and Bobby are, for once, at a total loss on how to help him and are forced to stand by and do nothing while Sam breaks. The battle for heaven comes to a head."

If that's what they'll give away in the press release, imagine what we'll actually get to see. We all knew the wall in Sam's head wouldn't be up forever, and I like that it sounds like the wall coming down isn't going to be a season-ending cliffhanger, but rather the start of the season finale. I imagine the war in Heaven will connect to the wall, possibly using Sam's soul as a weapon.

With Sam, Lisa and Ben all in serious danger, the Supernatural season 6 finale is going to be a rollercoaster ride for two straight hours.

Avots : šeit

Skaidrs bija tas, ka siena nebūs mūžiga, be, ja Kass izmantos Sema dvēseli kā ieroci, tad Dīns viņam to nekad nepiedos un iespējams, ka taisni Kass būs tas, kas mirs sezonas beigās. Bāc es to nevēlos tik ļoti.
Un MASTER KRIPKE WRITES AGAIN  :love: Un šīs fināls būs viens no smagākajiem kāds Dīnam vispār bijis - Kass, cilvēks, kuru viņš patiesi uzskatīja par draugu, viņu nodod; Sema siena un vel Liza un Bens. O es laikam tās sērijas nepārdzīvošu. It's to much for him. 

Отредактировано Inetux (30.04.2011 13:38)

0

7

Es vispār esmu kruta, bilde taču nebija šitajām sērijām   :blush:  :blush:

0

8

Promo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zSzrJf57O78[/youtube]

0

9

Šonakt lielais fināls  :crazy:

0

10

Oh. ok. What the H just happened?  o.O Cass būs big bad evil nākamajā sezonā? o.O
Evil Sammy - OMG, kā man pietrūka evil Sammy http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif Evil Sammy ir vnk sex on legs  :insane:

0

11

:insane:

0

12

Šādu finālu negaidīju.
Cass vispār citā dimensijā salīdzinot ar to, kāds viņš bija pašā sākumā!

Bet man tā patīk, kā Jareds aug. Tagad viņa acting arī var bīdīt uz augšējo plauktiņu pie Jensena.

0

13

Aiai Cass :( Ak dies es nevaru. Vot šeit ir pierādījums par, ko kļūst enģelis, kad viņš zaudē tīcību visā, kas viņam ir rūpējis.

0

14

Es zinu, kas pie visa vainīgs - Dievs (bet nevis īstais mūsu pasaules, bet SPN Dievs), jo viņš nedeva Kasam zīmi :angry: Bet nu, tā jau SPN debesu valstība ir konkrēti fucked up, nav vairs ne Gabriela, ne Rafaela, Maikls arī ellē ar Lūsiju. Kas tā par debesu valstību bez neviena no galvenajiem trim erceņģeļiem  :angry: Turklāt eņģeļi visi tādi paši ļaunuļi kā dēmoni. Fffff, sviesc konkrētākais. :angry:

0

15

Es nezinu, bet man liekas, ka nākamajā sezonā mēs varētu ieraudzīt īsto GOD.
Ja Dievs pastāv, tad viņam ior kaut kādi plāni sakarā ar Kasu, bet vispār man šķiet, vispār iespējams, ka Dievs nemaz Kasu neatdzīvināja.
Noskatījos dažus momentus tūbē, ak dies DĪNS :(

etansy написал(а):

Tagad viņa acting arī var bīdīt uz augšējo plauktiņu pie Jensena.

Piekrītu, šajā sezonā viņš sevi ir parādījis daudz daudzpusīvāk. Man patīk, ka viņš tēlo evil Sam.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x21 - Let It Bleed + 6x22 - The Man Who Knew Too Much