TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Mans mīļākais TVD varonis/-ņi ir...


Mans mīļākais TVD varonis/-ņi ir...

Сообщений 1 страница 13 из 13

Опрос

Mans mīļākais TVD varonis/-i ir...
Deimons

58% - 7
Eleina

8% - 1
Stefans

0% - 0
Karolīna

0% - 0
Bonija

0% - 0
Džeremijs

0% - 0
Alariks

8% - 1
Dženna

0% - 0
Tailers

0% - 0
Mets

0% - 0
Ketrīna

0% - 0
Elaidža

25% - 3
Klauss

0% - 0
Голосов: 12

1

Aptauja...Sweet  :crazy:

0

2

Deimons un Elaidža  :love:

0

3

Inetux написал(а):

Deimons un Elaidža

Mmm, man tie paši + Eleina, jo kad viņa ir ar Deimonu man viņa pat ļoti patīk :) Tā ka man Deimons + Eleina iet roku rokā :)

0

4

Es par Deimonu  :love: Viņš man tomēr vismīļākais varonis TVD, lai gan nekur tālu neatpaliek arī Elaidža un Ketrīna  :love:

0

5

Es arī nosaukšu Elijah un Deimonu...

Bet man Elijah šobrīd jau nāk pirmajā vietā.. Tur bez komentāriem... es pat savai tagadējai dzīvokļbiedrenei stāstot par VD tik aizrautīgi runāju par Elijah, ka viņa uzķēra, cik ļoti tas tēls man patīk.. :) Cerams, varēšu baudīt šī tēla klātbūtni vēl ilgi...
I  :love: Elijah

Deimons noteikti ir otrais.. Viņu dievināšu visu seriāla laiku un piedošu viņam visu... un vienmēr Deimonu atbalstīšu.. jo viņš ir pelnījis stipri vairāk, nekā viņam tiek sniegts...

Trešo saukšu Elenu, jo viņa kopā ar Deimonu un Elijah man pat ļoti patīk.. tos brīžus, kad viņa man kaitina noveļu uz Stefana vainu.. :D

Tālāk ir tikai tādi, kas man pat';ik vai otrādi nepatīk.. bet tie nav tādi, bez kuriem šo seriālu nevaru iedomāties... :)

0

6

Siikaa написал(а):

Deimons noteikti ir otrais.. Viņu dievināšu visu seriāla laiku un piedošu viņam visu... un vienmēr Deimonu atbalstīšu.. jo viņš ir pelnījis stipri vairāk, nekā viņam tiek sniegts...
Trešo saukšu Elenu, jo viņa kopā ar Deimonu un Elijah man pat ļoti patīk.. tos brīžus, kad viņa man kaitina noveļu uz Stefana vainu..

Mainījies ir mans tops.. :)

1. noteikti ir Elijah :)  :love: Viņu nepārspēt.. tiklīdz parādās, tā viss ir Ok...  :yep:

2. Klaus... ārkārtīgi labi Joseph sanāk notēlot it kā biedējošu, bet tai pašā laikā tāds, kuram es jūtu līdzi.. :)

3. pieder Deimonam.... jo bez viņa nekādīgi.. :)

0

7

Ja par šito runājam, tad man arī ir mainījies tops un diez gan pamatīgi..

1. Elaidža ( nu viņš ir nepārspējams, viņā ir kaut kas tāds, kas liek skudriņām skriet par ķermemeni.ahhh )
2. Klausiņš ( īstenībā es pat nebrīnos, ka viņš man iepatikās baigi ātri...kopš SPN man patīk tēli, kuriem es varu just līdzi un ka dažreiz pat tik ļoti jūtu līdzi, ka mazliet uz bimbu pat velk..)
3. Stefans ( lai man piedod Deimons, bet es nevaru....kaut kas notika un viss..es vairs nevaru viņu dabūt laukā no galvas..moš Klauss vainīgs :D )

0

8

Inetux написал(а):

3. Stefans

Es Stefanu nevaru ielikt pat 10 niekā, jo zinu, ka pēc pāris sērijām atpakaļ būs tas pats gaudojošais kretīns.. :o :D:D:D

0

9

Pēc trešās sezonas būs jauns tops jāuztaisa :D
Bet par Deimonu - es savu mūžu viņu nevarētu likt zemāk par Stefanu. Stefans man kā indivīds ir ciešams, ar Karolīnu vai ar Klausu ir super, bet tikai tā iemesla dēļ - nu nēēē :D Deimons ir dziļums, Stefans ir seklums un tas nekādi nemainīsies.

0

10

Siikaa написал(а):

Mainījies ir mans tops..
1. noteikti ir Elijah    Viņu nepārspēt.. tiklīdz parādās, tā viss ir Ok... 
2. Klaus... ārkārtīgi labi Joseph sanāk notēlot it kā biedējošu, bet tai pašā laikā tāds, kuram es jūtu līdzi..
3. pieder Deimonam.... jo bez viņa nekādīgi..

For today gonna put Damon in second place.... First no one except Elijah will take ever.. :D

0

11

Inetux написал(а):

3. Stefans

3. DAMON

Es nesaprotu, kā man varēja Stefans patīk...tāds arrogant bastard...

0

12

Inetux написал(а):

Es nesaprotu, kā man varēja Stefans patīk...tāds arrogant bastard...

Probs dēļ Klefan 3. sezonas sākumā :) Jo pārī jau parasti patīk abi :)

0

13

Inetux написал(а):

.tāds arrogant bastard...

:D:D:D Labs.. :D:D:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Mans mīļākais TVD varonis/-ņi ir...