TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 334. - 338. sērija (UgunsGrēks)


334. - 338. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Anotācijas visai nedēļai.

334. sērija, 25. aprīlī | Elizabete cenšas noskaidrot iemeslus, kāpēc būtu jāslēdz fiktīvas laulības. Ingeborga izmanto Gunāru, lai kopā ar Zentu, Ritu un Mildu kārtīgi uzdzīvotu. Elizabete pasaka Kitijai, ka zina par fiktīvajām laulībām. Leons ir spiests Elizabetes klātbūtnē noliegt savus vakardienas apgalvojumus. Deniss un Ziemelis nolemj sīkāk papētīt Kitijas biogrāfiju. Gunārs pieķer Ingeborgu, Zentu un Mildu melos. Saša pasaka Kitijai, ka Ieva ir aizbēgusi.

335. sērija, 26. aprīlī | Kitija, Česlavs un Saša satraucas, kā lai atkal noķer Ievu, pirms viņa atnākusi uz viesnīcu. Deniss satiek Ievu vestibilā un apsola viņu aizvest pie tēta. Ingeborga atzīstas Gunāram, ka nav nekāda miljonāre. Kitija uzzina, ka Ieva jau ir viesnīcā. Gunārs pasaka Mildai, ka atlaiž viņu no darba. Kitijai izdodas pārtvert Ievu. Rita cenšas aizstāvēt Mildu, Gunārs nolemj atlaist arī Ritu. Leons uzzina, ka Ieva ir aizbēgusi no nolaupītājiem.

336. sērija, 27. aprīlī | Deniss pasaka Leonam, ka Ieva ir kopā ar Kitiju. Kitija ar Česlavu domā, kā nemanītiem aizvest Ievu prom no viesnīcas. Gunārs ieinteresējas par Silvijas salona bagātajām klientēm. Kitija melo Leonam, ka Ieva jau sen ir aizvesta prom. Saša netic Česlavam un mēģina pārņemt Ievas aizvešanu. Zenta gandrīz pieķer Česlavu un Sašu ar bērnu. Leons cenšas panākt cilvēku, kas tikko aizvedis viņa meitu prom no viesnīcas.

337. sērija, 28. aprīlī | Leons dusmojas uz Česlavu, kurš nav pildījis savu solījumu neatdot Ievu Kitijai. Santa nolemj sākt nopietnu flirtu ar Denisu. Ieva atsakās runāt ar tēvu pa telefonu. Deniss ir pārsteigts par neveiklo situāciju, kādā viņu ievilina Santa. Fēlikss dodas pie Elizabetes, lai izskaidrotos ar viņu brāļa vietā. Ziemelis ierauga Santu kopā ar Denisu. Viesnīcā ierodas Serafima un notur Elizabeti par Fēliksa mīļāko.

338. sērija, 29. aprīlī | Fēlikss cenšas novērst strīdu Elizabetes un Serafimas starpā. Česlavs mēģina izvairīties no Silvijas. Serafima pārdzīvo, ka Fēlikss viņu krāpj. Fēlikss lūdz Leonu apstiprināt, ka Elizabete ir Leona draudzene. Rita un Milda pārdzīvo, ka Gunārs nav pārdomājis par viņu atlaišanu no darba. Vadimam rodas aizdomas, ka Silvija viņu turpina krāpt ar Česlavu. Elizabete dusmojas uz Leonu un aizbrauc no viesnīcas.

0

2

Biju nedaudz atstājusi novārtā forumu, sorry.. :blush:
Nu jā, runājot par pēdējiem notikumiem - es nevaru, man tā patīk Fēlikss! :D Tāds prieks, ka viņš ir atgriezies, vismaz kkāda humora piedeva atkal! ^^ Citādāk jau garlaicīgi palika skatīties, kā Kitija moka Leonu! Un patīk kā Kitija (jebšu kā Fēlikss viņu sauc 'Kikī' :D) raustās no Fēliksa pēdējās sērijās! :D

Свернутый текст

Un tāāāāāāds prieks, ka Serafima atgriezīsies! :love: Ak, tomēr viņi ir uzklausījuši skatītāju lūgumus, lai atgriež Fēliku un Fimu! :love: ^^

0

3

Kāds Gunčam būs aplauziens, kad uzzinās, ka Ingeborga nav nekāda miljonāre, nabadziņš.. :D
Akh, Elizabete gan nepadomā un skrien visu stāstīt Kitijai.. Bet nu Leons ar muļķis, varēja tak pateikt, lai neplātās ar to.. :suspicious:
Diez Ziemelis uzies kko par Kitiju? :huh:

0

4

Leons arī labais-,ja reiz Elizabetei pateica-A,tas ir-,ka viņa laulības ar Kitiju būs fiktīvas,tad varēja pateikt arī B-paskaidrot,kāpēc tās būs fiktīvas,ja Elizabete to zinātu,tad taču viņa,lai neapdraudētu Ieviņu,neskrietu pie Kitijas un neteiktu,ka zina,ka viņas precības ir fikcija.

0

5

Ak jē, rītdienas sērijas avance tik forša! :D Man tāāāds prieks, ka Veronika Plotņikova atgriezīsies, tā pietrūka viņas humora! ^^ Super! ^^

0

6

Ahaha, šodienas sērijas ainas ar Fimu un Fēliksu Betas istabā bija labās, tā smējos.. :D :D :D

0

7

GaBy написал(а):

Ahaha, šodienas sērijas ainas ar Fimu un Fēliksu Betas istabā bija labās, tā smējos..

Aha!  :D  :D  :D
OmG, kā mani kaitina tā Santa, tā uzbāžas tam Denisam! :O  :no:

0

8

Mariposa написал(а):

OmG, kā mani kaitina tā Santa, tā uzbāžas tam Denisam!

Ahh, man arī! Man tā aktrise kā tāda nesimpatizē.. :no: :insane:

0

9

Santa domā,ka Denisam pietiks redzēt viņu tērptu tikai ''vīģes lapā''-tas ir tikai ietinušos dvielī,kā viņš vēlēsies ''krist grēkā''.

0

10

Fima gan bija labā šajā sērijā, ak, un kā abi ar Fēliksu strīdējās ! :D  :D  Nu, abiem tiešām piemīt kaut kas tik satriecošs! Pat gribētos teikt, ka abu starpā tāda ķīmija! :love:  Nu, jam..Elizabeta un Mieriņš jau ar, nesaprot, ka viņa runa par diviem cilvēkiem nevis tikai Leonu. Kad reiz tā Elizabeta atvērs acis un sapratis? Fēliks taču uzvedas pavisam citadāk kā Leons, bet laikam jau grūti noticēt, ka tas ir cits cilvēks, turklāt, ja prātā tas neienāk. :) 
Es biju pārsmējusies, kā tā Silvija dzenās pakaļ Česītim! :D  :D

0

11

Jā,Elizabete ar Miervaldi runāja kā tautā mēdz teikt-cūka ar zosi-,katrs runā pavisam par citu,bet abi ir pārliecināti,ka otrs saprot par ko ir runa.Turklāt Elizabetei,pat,ja viņa nezina,ka Leonam ir dvīņubrālis,varētu saprast,ka ''Leons'',kurš pie viņas ierodās ģērbies krasi atšķirīgi no viņa ierastā ģērbšanās stila,runā ar krievu žargonvārdiem, piebārstītā vienkāršrunā,un arī uzvedās prasti,ir vārda tiešā nozīmē cits cilvēks.Ir vairāk nekā skaidrs,ka Silvija Česlavam ir apnikusi,ne jau aiz bailēm no Vadima rīkļurāvējiem,Česlavs izvairās no Silvijas,bet gan tādēļ,ka viņam spīd daudz labāka ''zelta ādere''-viesnīca.

0

12

Mariposa написал(а):

Fima gan bija labā šajā sērijā, ak, un kā abi ar Fēliksu strīdējās !   Nu, abiem tiešām piemīt kaut kas tik satriecošs! Pat gribētos teikt, ka abu starpā tāda ķīmija!

Ir, ir ķīmija, es ar sajutu! :love: Un turklāt abi tik lieliski saspēlējas.. :D Abi vienā kadrā jau liekas smieklīgi, bet kad iet ārā visādi Fēliksa 'Blondā' un Fimas frāzes, tad vnk līks var nosmieties.. :D

Mariposa написал(а):

Nu, jam..Elizabeta un Mieriņš jau ar, nesaprot, ka viņa runa par diviem cilvēkiem nevis tikai Leonu.

Šis par Fēliksu, a šī par Leonu! :D Vai arī abi par Leonu, tikai ne tā saprotas.. :D

Mariposa написал(а):

Kad reiz tā Elizabeta atvērs acis un sapratis? Fēliks taču uzvedas pavisam citadāk kā Leons, bet laikam jau grūti noticēt, ka tas ir cits cilvēks, turklāt, ja prātā tas neienāk.

Atceries, kā bija ar Martu? Tur bija tieši tas pats variants (ja pareizi atceros..).. Man liekas, ka Fima arī Fēliksu turēja par Leonu un otrādāk.. :D Bet kāds Betai būs surprise to visu uzzinot.. :D

Mariposa написал(а):

Es biju pārsmējusies, kā tā Silvija dzenās pakaļ Česītim!

Aha, labais. :D

0

13

Jā,tas tiešām bija komiski,kā Silvija skrēja pakaļ Česlavam,viņa acīmredzot nezināja,ka veco,labo teicienu-skriet kādam pakaļ-nav jāsaprot burtiski.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 334. - 338. sērija (UgunsGrēks)