TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Thor (2011)


Thor (2011)

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

http://www.bildites.lv/images/9vukswhi8mxwwfx9klms.jpg
Žanrs: Asa sižeta, Piedzīvojumu, Fantāzijas

Sižets: Stāsta centrā ir Varenais Tors – spēcīgs, taču augstprātīgs kareivis, kura neapdomīgā rīcība no jauna piešķiļ uguni senām domstarpībām, izraisot karu. Par sodu Tors tiek padzīts no karaļvalsts, lai turpmāk savu dzīvi pavadītu uz Zemes starp cilvēkiem. Taču tieši šeit viņš uzzinās, ko nozīmē būt īstenam varonim, kad bīstamākais ienaidnieks no viņa pasaules sūta savus tumšos spēkus, lai iekarotu Zemi.

Galvenajās lomās: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Colm Feore, Ray Stevenson, Idris Elba, Kat Dennings, Jaimie Alexander, Josh Dallas, Tadanobu Asano, Clark Gregg, Rene Russo, Anthony Hopkins

Trailers

Трейлер

0

2

Īsti pēc reklāmas un sižeta apraksta filma nepiesaistīja un piekritu skatīties tīri kompānijas pēc. Bet  sev par pārsteigumu man ļoti iepatikās. Lai gan sižetā arī nekā oriģināla nav, tomēr man bija gan interesanti, gan viegli skatīties. Domāju, ka būs ļoti kaujinieciska filma, bet visas šīs kaujas, bija vietā un forši uztaisītas. Patika gan vienkāršais humors, gan romantika un arī aktieri! Ļoti patīk kā Kriss atveidoja Toru un kā Natālija atveidoja Džeinu. Patika Džeinas māsa – interesanti bija ieraudzīt šo aktrisi citādā lomā nekā biju redzējusi iepriekš.
Un tik skaista Tora planēta.
Tā kā būtībā gandrīz neesmu skatījusies tāda tipa filmas un vispār fantastikas filmas, tad varbūt arī tādēļ man šī ļoti patika.
Un beigas arī patika. Īstenībā tā arī domāju, ka tā notiks. Patīk kā atstāja cerību :)
Liels prieks, ka neskatoties uz to, ka negribēju filmu skatīties, tomēr to izdarīju! Kādreiz gribu to izdarīt atkal :)

0

3

Noskatījos filmu.... :)

Tā gribas, lai būtu turpinājums...

Свернутый текст

kurā viņi atkal satiktos un Thors viņu aizvestu uz savu valsti, kur Jane kļūtu par viņa sievu.. :) Ideāls pāris... :)

0

4

Aww....forši, ka noskatījies un vēl foršāk, ka Tev arī iepatikās šis pāris  :love:

0

5

Es ar te tādu brīsniņu atpakaļ noskatījos un biju starā :crazyfun: vēl jo vairāk, kad uzzināju, ka būs arī turpinājums :playful:

0

6

Tikko iegādājos DVD (Krista būs mani saslimdinājusi ar filmu iepirkšanu.. :D )... :D

0

7

Nu jā, nav vairs noslēpums, ka es esmu apsēsta ar supervaroņiem pēdējā laikā. Es pat pasūtīju dažus komiksus :D Un esmu noskatījusies visas filmas, kuras vien varēju, par Iron Man kaut kādu 100x jau :D
Īsumā es pat nepsēju pievērst uzmanību Thoram and Jane, jo es nespēju aizmirsu Lokiju :D Es fi;lmu skatījos pēc The Avengers noskatīšanās, un apraudājos Lokija un Odina ainā. ehh un Jā, Tom Hiddleston is mana jaunā apmātība un elks, one day I'll be in the same movie with him.

0

8

Nu Lokijs ir mans mīļākais varonis šai franšīzē, Tors un Džeina biš paliek 2. plānā. Man patika, ka mums parādīja viņa rīcības cēloni, ne tikai sekas. Reāli varēja saprast kāpēc viņš ir tāds, un kāpēc viņš dara to, ko viņš dara. Atceros, ka spiedzu aiz priekiem, kad redzēju, ka Lokijs izdzīvo tomēr  :crazy:

0

9

Tainība, viss bija tik labi parādīts Lokijam es jutu līdzi un Toms Hiddlestons vienkāsrši tik ideāli viņu attēloja, viņa acīs varēja redzēt visas pāridarījuma sāpes. Vot beigas gan man ne tik ļoti patika, jo visi priecājās, lai gan viņu princis iespējams ir miris. Nevienam Lokijs nerūpēja un tas nav nekāds pārsteigums, ka viss nonāca tik tālu. Tors bija vienīgais, kam viņš rūpēja, un arī ne tik daudz, lai novērstu notiekošo. Un galu galā Lokijam nekad nevajadzēja troni, tikai, lai viņu uzskata par līdzvērtīgi Toram. Viņš tāds bija, es domāju, ka pat no viņa iznāktu labāks valdnieks nekā no Tora.

Deleted scenes
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o7BG-f5yjN0[/youtube]

Un šitas video ir vienkārši satriecošs, pārāk hertbreaking actually.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nxg0syZsk0g[/youtube]

0

10

Inetux написал(а):

iņš tāds bija, es domāju, ka pat no viņa iznāktu labāks valdnieks nekā no Tora.

Visp, viņiem uz maiņām vajadzeja sarunāt, no sākuma viens karalis pēc tam otrs :D Un visa problēma atrisināta, tadaaa :D

0

11

Inetux написал(а):

Tors bija vienīgais, kam viņš rūpēja, un arī ne tik daudz, lai novērstu notiekošo.

Es gan šim nepiekristu.. Tors vienkārši daudz sevī iekšā turēja.. jo pašās beigās es domāju, ka viņš sēroja ne tikai par to, ka nevarēja būt kopā ar Džeinu, bet aŗi, ka pazuadēja brāli.. :)

P.S. Es nedomāju, ka viņiem vajadzētu uz maiņām.. viņi būtu labs kopīgs tandēms.. Tors kā tas kurš ir fiziskais spēks, Lokijs smadzenes.. :D

0

12

Siikaa написал(а):

Es gan šim nepiekristu.. Tors vienkārši daudz sevī iekšā turēja.. jo pašās beigās es domāju, ka viņš sēroja ne tikai par to, ka nevarēja būt kopā ar Džeinu, bet aŗi, ka pazuadēja brāli.. :)

Es piekrītu tam, ka viņš sēroja par Lokija nāvi. The Avengers vispār daudz ko atklāj.

0

13

Siikaa написал(а):

P.S. Es nedomāju, ka viņiem vajadzētu uz maiņām.. viņi būtu labs kopīgs tandēms.. Tors kā tas kurš ir fiziskais spēks, Lokijs smadzenes..

:D Nu konkrēti viņu gadījumā valdīšana tandēmā varētu izdoties, jā :D

Inetux написал(а):

Es piekrītu tam, ka viņš sēroja par Lokija nāvi. The Avengers vispār daudz ko atklāj

Es gaidu DVD ripu šim, negribas CAM ripā skatīies. Tāpat kā Hunger games ar vēl neesmu redzējusi  :blush:

0

14

Es uz kinīti biju 2vas reizes jau redzēju :D
Hunger games skatījos Cam ripā, un sapratu, ka Katnisu ar Pītu nešipoju :D Lai gan man Pīta patīk lanāk nekā Geils :D

Отредактировано Inetux (08.06.2012 23:16)

0

15

Inetux написал(а):

Hunger games skatījos Cam ripā, un sapratu, ka Katnisu ar Pītu nešipoju

Redzēs kā man būs. Grāmatās es viņu riktīgi šippoju. Bet mans vismīļākais HG varonis ir Finniks. Tieši viņa nāve mani iedzina dziļā pesimisma nedēļā pēc 3. grāmatas izlasīšanas. Tapē es ar ar lielu interesi gaidu, kuru tad beigās paņems viņa lomai.

0

16

cravey написал(а):

Redzēs kā man būs. Grāmatās es viņu riktīgi šippoju. Bet mans vismīļākais HG varonis ir Finniks. Tieši viņa nāve mani iedzina dziļā pesimisma nedēļā pēc 3. grāmatas izlasīšanas. Tapē es ar ar lielu interesi gaidu, kuru tad beigās paņems viņa lomai.

Es nezinu nemaz, ko es šipoju grāmatā. Nevarēju izšķirties, kurš man labāk patīk.
Jā, es ar nevaru sagaidīt.

0

17

Inetux, runājot par ļaunajiem varoņiem, kuriem jūt līdzi, tu vari iečekot šo Āzijas drāmu, kas pašlaik iet "Bridal Mask", sadaļu izveidoju te: http://telenoveleslv.mybb.us/viewtopic. … 84#p246454 Domāju tev riktīgi varētu patikt  :rolleyes: Es esmu tik lielā sajūsmā, ka pat brīžiem nezinu kur likties :D

0

18

Inetux написал(а):

Es piekrītu tam, ka viņš sēroja par Lokija nāvi. The Avengers vispār daudz ko atklāj.

Es domāju, ka ja viņš būtu bijis tas, kas dabūtu tiešām aci pret aci cīnīties beigās, nebūtu Lokijam pāri nodarījis, tāpat kā Lokijs nekad nebūtu Toru nogalinājis..

0

19

cravey написал(а):

Inetux, runājot par ļaunajiem varoņiem, kuriem jūt līdzi, tu vari iečekot šo Āzijas drāmu, kas pašlaik iet "Bridal Mask", sadaļu izveidoju te: http://telenoveleslv.mybb.us/viewtopic. … 84#p246454 Domāju tev riktīgi varētu patikt  :rolleyes: Es esmu tik lielā sajūsmā, ka pat brīžiem nezinu kur likties :D

OK. Iečekošu. Tā kā man līdz izlaiduma vēl patālu, es cenšos atrats viss kaut ko, ko skatīties :D
Vispirms man jāpabeidz skatīties Junjou Romantica, es pabeidzu pirmo sezonu, bet tad atnāca trakais mācīšanās laiks :D

Siikaa написал(а):

Es domāju, ka ja viņš būtu bijis tas, kas dabūtu tiešām aci pret aci cīnīties beigās, nebūtu Lokijam pāri nodarījis, tāpat kā Lokijs nekad nebūtu Toru nogalinājis..

Piekrītu :)

0

20

Inetux написал(а):

Vispirms man jāpabeidz skatīties Junjou Romantica

O, jā, to pabeidz gan, tā ir pasakaina anime  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Thor (2011)