TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telemundo Upfront 2011


Telemundo Upfront 2011

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

Gribēju tik noziņot, ka Telemundo prezentēs savu 2011/2012 sezonas programmu 17.maijā Ņujorkā, Nacionālajā muzejā. Gabija vakar no rīt pēc ASV laika izlizodja uz Ņujorku. Un... vēlāk vakarā uz Ņujorku aizlidoja arī Jencarlos Canela un stilists, kurš parasti rūpējas par Telemundo zvaigzņu frizūrām un make-up dažādos pasākumos - viņš arī Gabijai grimmu taisīja uz Billboard. Es ir starā. Pagājušogad Upfrontos Telemundo prezentēja Gabija, Jencarlos un Aylin Mujica, šogad pēc visa spriežot ar Gabija un Jencarlos prezentēs. Gaidām, kādus jaunus telenoveļu treilerīšus un Telemundo demonstrēs. Es tik zinu, ka Gabija ir vienā treilerītī nofilmējusies ar Ana Layevska un Mariza Bustamante.

0

2

Šodien parādījās TV y Novelas inervija ar Gabiju, kur Gabija atklāj visu patiesību. hihihi... Un ziniet - es kaut kā ticu Gabijai un šai intervijai. No draudzības palēnām pamazām un drīz varbūt beidzot viņi būs pa īstam kopā, cerams. Es vienkārši gribu kaut ko mežonīgi rakstīt par viņiem.

0

3

Jencarlos jau Ņujorkā apmeklējis šādu labdarības pasākumu

International Rescue Committee Children's Lunch

0

4

Eugenio Siller arī ir upfrontā. Gan jau būs bildes.

0

5

albalonga написал(а):

Eugenio Siller arī ir upfrontā. Gan jau būs bildes.

Jaā..viņš kāreiz parakstījis līgumu ar Telemundo.
Laikam ar Sandru Echeverriu arī tas treileris šeit parādīsies?!
Anyway - gaidu visu, ko var :D

0

6

Jencarlos atklāti fano par Ņujorku titterī

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

7

Jorge Luis Pila ar tur ira. Tiek filmēta kaut kāda Al Rojo Vivo reportāža

0

8

Laikam kaut kas par Auroru..varbūt par finālu.  :dontknow: Vismaz aktieri visi 3 no Auroras.

0

9

aNgeL написал(а):

Laikam kaut kas par Auroru..varbūt par finālu.   Vismaz aktieri visi 3 no Auroras.

Jā, tev taisnība, par Auroras finālu.

Un te Telemundo ļaudis Carmen Dominicci un Jorge Bernal ar mariza Rodriguez un Gaby Epino
Paldies MrChackItOut jeb Jorge Bernal par to, ka viņš beidzot ielika kādu bildi ar Gabiju twitterī. WOW, tik mežonīgi pieguļoša īsa kleitiņa un izlaisti mati. Gabija tiešām šobrīd jūtas ļoti pašpārliecināta, ja tādas velk.

0

10

Gabija ar Telemundo vadītāju Donu Braunu. Wo, mana skaistulīte. Vienkārši - wow.

0

11

Auroras aktieri ar Gabiju fonā

0

12

Gabija ar Al Rojo Vivo stilistu

0

13

Ak, tik jauks bilžuks - Gabija ar Aurora aktieriem

0

14

LOL. Transportā dodoties uz upfront. Gabija kā redzams sēž twitterī caur portatīvo. LOL. Viņa patiešām ir apsēsta ar twitteri

0

15

Caidas del Cielo/Fallen from Heaven
Gaby Espino, Maritza Bustamante, Ana Layevska, David Chocarro
Three strong women headline an unforgettable story of loyalty, friendship, courage and love. Angeles, Agata and Samantha are childhood friends who find themselves guarding the lives of others as bodyguards, while trying to find hope and love in their own lives

Una Maid en Manhattan/Maid in Manhattan
Sandra Echeverria, Rafael Amaya, Karla Monroig
Can love truly defy all odds? For Antonia and Michael, two people from completely different worlds, it’s a question that they will struggle to answer, after being brought together by a chance encounter and a case of mistaken identity. Antonia is a humble, working-class single mother who works as a housekeeper at a posh New York City hotel. Michael comes from a privileged family and is a rising star in the political scene.
These are two people who were never meant to meet, had it not been for the twist of fate that occurred one afternoon. A take on a classic story, a case of mistaken identity leads to a spark of true love for a working-class housekeeper and an aristocratic politician.
Dženiferas Lopes filmas "Istabene Lielpilsētā" adaptācija.

Amor de pelicula/Love Just Like in the Movies
Litzy, Gonzalo García Vivanco
In this romantic story, Rocio and Luis prove that true love can be found where and when you least expect it. Sharing a passion for movies, this lovestruck couple, from very different backgrounds, must fight to overcome the challenges set before them by jealous old loves and new rivals.

Física o química/Physical or Chemistry
Sonya Smith
The interpersonal dynamics between the parents, students and teachers in an urban high school and their stories of love, loss, conflict and heartache frame this unforgettable, compelling drama based on a ground-breaking Spanish series, now adapted by Telemundo and crafted specifically for the U.S. Hispanic audience.

0

16

aNgeL написал(а):

story of loyalty, friendship, courage and love

Tas ir negodīgi. Nedrīkst salikt tādus vārdus kopā :D :love:

aNgeL написал(а):

Una Maid en Manhattan/Maid in Manhattan

Ak - jau lasu, lasu sižetu, un pilnīgi kā no filmas norakstīts. Pēdējais teikums visu izskaidroja :D bet nu nez... Man laikam būtu dīvaini redzēt seriālu - jo filma man patika un.. būtu dīvaini. Bet j avajadzētu aktrisi šai lomai, tad Sandra man tiešām šķiet ļoti veiksmīgs variants! :)

0

17

Paloma написал(а):

Ak - jau lasu, lasu sižetu, un pilnīgi kā no filmas norakstīts.

Man liekas jau ar nosaukumu pietika, lai saprastu, ka pēc filmas veidots :D Es kāreiz šo visvairāk gribu. Man interesanti, kā to uztaisītu visu..un Sandra  :love: Bet jebkurā gadījumā, lai saprastu, kuri projekti mani interesē, man vajag pilotus redzēt. Šie apraksti man neko īpaši neizsaka :D

0

18

aNgeL написал(а):

Amor de pelicula/Love Just Like in the Movies
Litzy, Gonzalo García Vivanco
In this romantic story, Rocio and Luis prove that true love can be found where and when you least expect it. Sharing a passion for movies, this lovestruck couple, from very different backgrounds, must fight to overcome the challenges set before them by jealous old loves and new rivals.

Šitas izklausās kā sīkvels Meksikas novelei El amor es no como lo pintan.

Un protams angliski runājošo mēdiju lielāko interesi izpelnījās Cristinas Salgueri parādīšanās Telemundo, kura 21 gadu nostrādāja Univision kā talk-show vadītāja un arī tā novele, kas balstīta uz Maid in Manhattan

http://www.hollywoodreporter.com/news/t … aid-189172

0

19

LOL, a vispār būtu interesanti redzēt Gabiju kā skaistu miesassardzi. Viņai piestāv spēcīgas lomas. Un viņai piestāv, kad varone ir spēcīga kaut kādā ziņa, bet atkal piemēram mīlestība un attiecībās pilnīga neveiksminiece un iesāceja. Tur veidojas komisma un Gabijai tas labi padodas. Bet nu nez - tas David Chocarro man nepatīk, bet nu viņš cik saprotu arī tagad Mi Corazon Insiste filmējas, ja?

Enivei - te bilži no treilera filmēšanas

http://thumbnails35.imagebam.com/13099/2254ba130981067.jpg

Cik sapratu, tad pilota filmēšanas dienā Davidam bija dzimene un Ana esot viņam dziedājusi Daudz laimes Dzimsanas diena krieviski...

http://thumbnails38.imagebam.com/13099/1dba6a130981072.jpg

http://thumbnails35.imagebam.com/13099/ec66ad130981085.jpg

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

20

Un te no istabenes pilota filmēšanas

http://1.bp.blogspot.com/-3Z5uS0krF98/TZDQGX9B_kI/AAAAAAAACC0/a96Rn5aC4jk/s320/Sandra+Echeverria+piloto+3.PNG

http://3.bp.blogspot.com/-HhBfLlpf0Dg/TZDP9iRfNnI/AAAAAAAACCs/tS1GkudaTf8/s320/Sandra+Echeverria+piloto+1.PNG

http://2.bp.blogspot.com/-uPtLobQ3THg/TZDQCtFx4jI/AAAAAAAACCw/BHGpLeLk4Zc/s320/Sandra+Echeverria+piloto+2.PNG

[реклама вместо картинки]

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telemundo Upfront 2011