TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The New Girl


The New Girl

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

In the first official pickup for the fall 2011-12 TV season, on Tuesday Fox snagged the pilot for The New Girl, a comedy about sexual politics starring Zooey Deschanel and up-and-coming comic actor Jake M. Johnson. The show was created by Liz Meriwether (screenwriter of last January’s No Strings Attached) and produced by 20th Century Fox Television.

0

2

OMG, kad viņi beigās dziedāja Time of My Life, es iemīlejos tajā pilotiņā. Un Zūiju es jau pirms tam mīleju. Bet bāc, fuck, tik jauki,

0

3

albalonga написал(а):

OMG, kad viņi beigās dziedāja Time of My Life, es iemīlejos tajā pilotiņā. Un Zūiju es jau pirms tam mīleju. Bet bāc, fuck, tik jauki,

jā zoi ir liels iemesls , kāpēc šis seriāls ir manā augšgalā,
ne tikkai beigas ar dziesmu bija dīvaini mīīgas un mani peiasistīja, bet gan viss promo

0

4

Tiešām labs. Būs jāskatās. :D

0

5

Būs jāatsāk skatīties because of reasons

spoiler

Отредактировано indy (31.01.2013 23:12)

0

6

Mani uzsēdināja uz šī seriāla, un man viņš ļoti ir iepaticies and I can't believe that video!
kačāju jauno sēriju, lai redzētu kas tur notiek!

0

7

man Šmits vislabāk patīk un šipoju Jesu/Šmitu....

0

8

man vispār visi viņi ļoti patīk un nesen konstatēju, ka tur pirmajās sērijās runāja nedaudz par Vinstona laiku, ko viņš pavadīja Latvijā!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The New Girl