TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries maratonu naktis


The Vampire Diaries maratonu naktis

Сообщений 21 страница 40 из 51

21

Siikaa написал(а):

Bet nu jā.. diemžēl es darba dēļ tieku tikai nedēļas nogalēs..

Tas tak saprotams :) Bet domāju, ka tās darba stundas vari pietaupīt, jo ja ieradīsieties uz kādiem 18:00, tad domāju, ka tas būs pilnīgi ok :) Runājot par ēdamo - tas atkal groziņu veidā :) Jo tagad nu reāli jāsāk taupīt. Mēs ar mammu izlēmām tomēr jaunu TV uz kredīta paņemt, jo nu vecais tur riktīgi brīžiem sāka gļukot. Varēsim iesvētīt :D

Tad kā noprotu pašlaik pieteikušās ir Bumes, etansy un Aijucis :) Alby?

Mums tad jāsadala, ko katrs pērk :)

0

22

Nu tad es atkal piesakos pie dzeramajiem???

1. Coca Cola
2. Sprite
3. ....?
4. ....?

Rakstiet ko dzeramu gribas.. :)

Tad es tās stundas šonedēļ izņemšu... :D

0

23

Siikaa написал(а):

Tad es tās stundas šonedēļ izņemšu...

Droši ;)

Paņem vienu sprite un vienu Seven Up. Kolas ar divas, jo man te vēl tavs Rums vestais stāv un ta varēs kokčas iejaukt :) Es nopirkšu greipfrūtu sulu, jo nu es bez tās nekur :D Varbūt zini, paņem vēl kādus čipsus, kas tev garšo. Es vēl lielos tomātu nopirkšu.

0

24

Ehh, tad daram ar ēdamajiem moš kā vienmēr, es nopērku un tad izdalīsim uz visiem ēdājiem. No ēdamā es tad nopirkšu tomātu čipsus, vīnogas, salātiņus, sieru. Tad Aija varētu vienīg tos dzeramos sapirkt :) Asnīt, tu sev atkal paņemsi kko?

0

25

cravey написал(а):

Es nopirkšu greipfrūtu sulu, jo nu es bez tās nekur

Man darbā stāv vienu krūzi izdzerta greifrūtu sula.. izdomāju pamēģināt, bet negaršo... varu tev atvest, jo nav kam iedot izdzert, bet ārā mest ar negribas.. :D

cravey написал(а):

Ehh, tad daram ar ēdamajiem moš kā vienmēr, es nopērku un tad izdalīsim uz visiem ēdājiem.

Šitais man šķiet ir labākais variants.. :)

0

26

Siikaa написал(а):

Man darbā stāv vienu krūzi izdzerta greifrūtu sula.. izdomāju pamēģināt, bet negaršo... varu tev atvest, jo nav kam iedot izdzert, bet ārā mest ar negribas..

Nu ieliec ledusskapī un tad vari paķert līdzi :D

Siikaa написал(а):

Šitais man šķiet ir labākais variants..

Nu šito mēs pēdējā laikā ar visu laiku piekopjam :D Un tad sanāk apm no cilvēka 5Ls :) Tavus dzeramos -izmaksas, ar varam uz visiem izdalīt, lai ir godīgi ;)

0

27

Padomājiet arī par to, un tad uzrakstiet šeit tās sērijas, kuras gribam skatīties. 1. sezonas DVD man ir, bet 2. sezonas sērijas būs jānovelk. Kopskaitā domāju, ka varēsim noskatīties kādas 12 sērijas +- (12 sērijas = 8h 20min) ;)
Mans priekšlikums:

1X02 - Eleina pirmo reizi iepazīstas ar Deimonu
1x03 - DE Saruna virtuvē
1x11 - DE road trips
1x14 - Kapeņu atvēršana
1X19 - DEJA!!!!
2x02 - Karolīna kļūst par vampīru - Staroline sērija
2x08 - Iepazīšanās ar Elaidžu + Deimons atzīstas mīlestībā
2x12 - Rozas nāve un Deimona atzīšanās  :'(
2x18 - Deimons parāda, ka Eleinas dēļ viņš darīs visu, pat sāpinās viņu :(
2x19 - Elaidžas un Eleinas sērija - iepazīšanās ar Klausu
2x22 - Eleinas rūpes par Deimonu + DE pirmais skūpsts
3x02 - no comments, es jau 3x esmu noskatījusies i vēl nedēļa nav pagājusi :D

0

28

cravey написал(а):

Tavus dzeramos -izmaksas, ar varam uz visiem izdalīt, lai ir godīgi

Braukšu ar čekiem.. :D Un sulas paku.. :D

cravey написал(а):

Mans priekšlikums:

Es ieteiktu pielikt klāt arī:
Season 2, Episode 11: By the Light of the Moon - Elijah iekļūst Elenas mājās un viņiem ir foršā saruna.. :) P.S. Ir tīri Labs Elenas un Deimona moments.. :D
Season 2, Episode 15: The Dinner Party - Tik daudz Elijah, ka būtu grēks neskatīties.. :D

Bet tur runā mana Elijah apsēstība.. :D:D:D

0

29

ok, novilkšu arī tās abas :)

0

30

cravey написал(а):

ok, novilkšu arī tās abas

:jumping: :D  :cool:

0

31

Sveikas, saules!
Change of plans - mana draudzene, kas strādā Britānijā, nākamnedēļ ierodas LV uz pāris dienām, līdz ar to man Jelgavā ir atkalsatikšanās pasākums 7. un 8. oktobrī.

Отредактировано etansy (28.09.2011 18:48)

0

32

etansy написал(а):

Change of plans - mana draudzene, kas strādā Britānijā, nākamnedēļ ierodas LV uz pāris dienām, līdz ar to man Jelgavā ir atkalsatikšanās pasākums 7. un 8. oktobrī.

Ehh, nu neko darīt :( Gan jau vēl. Man bij doma kkad vēlāk uzrīkot britu movies night. Uz to tev toč jābūt būs :D

0

33

cravey написал(а):

Uz to tev toč jābūt būs :D

Centīšos, centīšos.

0

34

Man bij doma šon - moš noturamies un neskatamies piektdien no rīta 4. sēriju, bet pie manīm noskatamies visas reizē? Būs interesantāk kā vienām skatīties :) Man gan līdz tiem 18:00 tad nāksies atteikties no twitter un tumblr un TVD foruma, bet gaaan jau :D Ko sakat?
Un jā, tad pie manis tiekamies 18:00 :)

0

35

cravey написал(а):

Ko sakat?

Man šis plāns pat labāk der, jo tas nozīmē, ka nav jāceļas 5.30.. :D:D:D

Varēšu celties kā parasti.. :)

0

36

Siikaa написал(а):

Man šis plāns pat labāk der, jo tas nozīmē, ka nav jāceļas 5.30..

Nu re :) , tad davai tā arī norunājam  :playful: Es ar ta varēšu visu nakti nesēdēt augšā pārmaiņas pēc :D

0

37

cravey написал(а):

Es ar ta varēšu visu nakti nesēdēt augšā pārmaiņas pēc

Oho.... būs neierasti, negribēs tavs ķermenis aizmigt.. :D

0

38

Naah, man jāpamācās šonakt, tapē tāpat droši vien vēlu aiziešu gulēt  :disappointed:

0

39

Ārprāc, ku grūti noturēties un neskatīties TVD. Šausmas  :D Kaut nu tie 6pm pienāktu ātrāk. Bilan, šitik grūti, nevienā savā saitā nevar iet, jo priekšā būs spoileri :D Ko atliek darīt? Skatīties "The mummy returns" LOL

0

40

cravey написал(а):

Ārprāc, ku grūti noturēties un neskatīties TVD. Šausmas

He.. he.. he.... ir reizes, kad mans darbs ir laba lieta... ja arī gribas, tad nemaz nevar.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries maratonu naktis