TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries maratonu naktis


The Vampire Diaries maratonu naktis

Сообщений 41 страница 51 из 51

41

Es tomēr šoreiz nebūšu!
ESmu slima un līdz ar to nesanāk!

0

42

Deeeem, Bumes :( Gribējās arī ar tevīm kopā paskatīties :( Nu ok, VESEĻOJIES!!!! Aijuc, ta mēs divatā paliekam :) Alby vienīg vakarā varbūt.

0

43

es ar nebūšu - vienkārši esu pārgurusi. LOL

0

44

Ehh kādas jūs :D

0

45

es mēģināšu un saņemšos mājās paskatīšos! :D kā nekā 3 sezona jāiesāk skatīties vienreiz! :D

0

46

Vakar ar Aijuci pavisam kopā 17 sērijas noskatījāmies, paralēli baudot "Ripper" enerģijas dzērienu :D Bija super. Man ļoti patika, jo tagad vēlreiz skatoties pamanīju tādas lietiņas, ko pirmajā reizē skatoties nepamanīju, kā arī asariņa nobira tajā vietā, kur pirms tam noturējos :) Šitie maratoni ir baigi labās lietas  8-)

0

47

Ak, jā, un vēl es vakarnakt sapratu, ka tomēr vajadzēs iegādāties 2. sezonas DVD. Tomēr tur bija daudz jauku sēriju  :love:  8-)

0

48

Tātad, piedāvājums uz TVD kopistisko skatīšanos. Esmu pasūtījusi 2. sezonas DVD, tam jāpienāk kkur pēc nedēļas vai divām. Ar Siiko runājām, ka varētu 13.01. (piektdienā) tikties pie manis, kopīgi noskatīties 3x11 sēriju. Es ceru, ka man DVD līdz tam laikam pienāks, jo ta mēs pēc tam varam sarīkot maratoniņu moš :)
Vai vēl kāds vēlas pievienoties 13.01.?

0

49

:yep:

0

50

Mums būs labais datums maratonam - 13. un piektdiena LOL :D

0

51

Galvenais, lai melns kaķis pāri ceļam nepārskrien... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries maratonu naktis