TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » City Hunter (Korejas 2011)


City Hunter (Korejas 2011)

Сообщений 41 страница 49 из 49

41

es patiešām nesaprotu kāpeč viņam nācās nomirt.
lai nu kuram. ahh

0

42

Njā, bet es saku, tas jau bij skaidrs tajā slimnīcas ainā, kad viņu in slow motion rādīja pagriežamies atpakaļ :( Es riktīgi raudāju 19. sērijas beigās. Īstenībā man visa seriāla garumā bija cerība uz prokurora un city hunter sadarbību - bromance tipāžs. Un beigās dabūju, tikai tās bija pāris min un viņš nomira. Pie tam tādā nāvē. It kā jau varonīga, bet deem, cik skumja. Un arī pie tam tapē, ka viņš tikko bija izlīdzis ar sievu un taisījās no jauna kopā saiet  :'(

Es vēl joprojām pēdējo sēriju ar subiem neesmu skatījusies :D Šodien redzeju, ka City Hunter sekotājdrāmai "Protect the boss" ir iznākusi pirmā sērija. Man sēras pilnīg :( Gribu CH 2. sezonu :(

0

43

Ā, un vēl kas, ko pēc šī seriāla var droši teikt - Lee Min Ho ir Āzijas labākais aktieris. Bez jebkādas konkurences. Viņš ir klasi augstāk par pārējiem :) Ar nepacietību gaidīšu viņa jauno drāmu :)

0

44

cravey написал(а):

cerība uz prokurora un city hunter sadarbību - bromance tipāžs.

īstenībā man arī, tas arī pie beigām pierādījās. ka viņiem varēja būt laba sadarbība.

cravey написал(а):

Gribu CH 2. sezonu

īstenībā tur būtu, kur izvērsties

visā visumā es neizprotu tieši to pēdējo ainu, kur viņš brauc pa pilsētu, jo nu visu viņam tuvie brauc prom un viņš ne?

ņjā Lee Min Ho ir foršs nez par labākā aktiera statusu, bet visnotaļ viņš ir vienreizējs. žēl ka viņam ar to karjeru kā pa kalniem un iesākums bija smags. bet mums būs jābūt mūžīgi pateicīgām Boys Before Flowers veidotājiem, ka izlēma viņu paņemt un vēl pietam galvenajā lomā.

okey cita 'tema saistīta ar šo seriālu. es visu laiku sevi pieķēru pie domas, ka ja tā būtu īstā dzīvē Lee Yoon Sung jau sen būtu vainu miris, vai nonācis gūstā no kura netiktu vaļā, vai apcietinājumā, jo lai kā viņš censtos viņu vienmēr pamanīja, spēja piezakties un viņš neko nedzird.
Lai cik seriālam bija neapdomātu līdz galam vietu, bet bija forši.

man pietrūka galvenā pāra mirkļu pie beigām.

0

45

bumerbmw написал(а):

žēl ka viņam ar to karjeru kā pa kalniem un iesākums bija smags. bet mums būs jābūt mūžīgi pateicīgām Boys Before Flowers veidotājiem, ka izlēma viņu paņemt un vēl pietam galvenajā lomā.

O jā. Lai gan BOF man nepatika, lai gan LMH tajā nebij ne vainas, bet mani kaitināja galvenā varone, turklāt ķīmija viņai bija lielāka ar vijolnieku  :rolleyes:

Cik esmu lasījusi par LMH, tad citi aktieri viņu vienmēr ļoti slavē, ka viņš esot ļoti čakls, precīzi ierodoties uz filmēšanām un visādi citādi esot fantastisks cilvēks. Tagad ar tak CH filmēšanas laikā viņš cietā negadījumā, bet jau ļoti fiksi bija atpakaļ laukumā. Prieks, ka šādiem cilvēkiem arī iet labi karjerā :)

bumerbmw написал(а):

Lai cik seriālam bija neapdomātu līdz galam vietu, bet bija forši.

Bij jau bikiņ tie plot holes. Bet uz tā visa pārējā fona, es tos kaut kā nepamanīju un viņi tik ļoti neleca laukā :)

bumerbmw написал(а):

man pietrūka galvenā pāra mirkļu pie beigām.

Šo ļoti daudzi rakstīja, ka bij par maz MinMin pāra ainu finālā. Bet zini, man kkā uz beigām tā romantika palika 2. plānā. Priekšplānā bija tas viss akšens un jautājums, kas beigās notiks. Deem, es gandrīz trieku ķēru, kad domāju, ka YS beigās nomira  %-)

Un man patika Ajushiii! :D Tik superīgs onka :D Kā viņš visu laiku TV veikalā iepirkās un apvainojās, kad YS viņam nobloķēja kredītkartes  :rofl:

0

46

cravey написал(а):

Un man patika Ajushiii!  Tik superīgs onka  Kā viņš visu laiku TV veikalā iepirkās un apvainojās, kad YS viņam nobloķēja kredītkartes

es tā pārrēcos par  Kim Na Na komentu kad Lee Yoon Sung gāja atvainoties.
bet jā Ajushi bij kolosāls varonis.

cravey написал(а):

Tagad ar tak CH filmēšanas laikā viņš cietā negadījumā,

kaut kā tāda sajūta ka visi aktieri filmēšanās laikā nonāk kādā negadījumā

0

47

Vēl pāris superīgi CH video :)

Action:

Romance:

0

48

AAAAWWWWWWW http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif

Lee Min Ho and Park Min Young Found to Be Dating for a Month

It was revealed today that Lee Min Ho and Park Min Young have been dating for a month so far, following the end of their popular drama “City Hunter.”

According to local media Dispatch, the two were attracted to each other during the filming of “City Hunter,” and immediately after the end of the show they turned those feelings into a romantic relationship.

Lee Min Ho’s agency told Dispatch, “They started to have good feelings toward each other through ‘City Hunter.’ It seems like they’re at a stage of getting to know each other right now, but I’m not sure how much those feelings developed so far.”

Park Min Young’s agency also said, “It is true the two have good, mutual feelings for each other. I think she’s (Park Min Young) trying to get to know the human-side of Lee Min Ho, not the actor Lee Min Ho. But you always have to be careful with these relationships, and the agency doesn’t know everything about the celebrity’s private life.”

“Lee Min Ho and Park Min Young tried to avoid making their relationship public. So they tried to be careful whenever they met. But their personalities wouldn’t allow for a secret date at home. When they met at a public space, like a restaurant or bar, they would always bring a mutual friend,” a person close to the two was quoted as saying as well.

The source added their relationship started to really build up because of “City Hunter,” as he said, “Because of their respective roles in the drama were so important, they had a lot of long-hour filming sessions, often overnight. As they worked together for long hours, I think they started to learn more about each other more.”

Dispatch also released several photos of the two enjoying a date at a local coffee shop and a high-end bar in the posh Chung Dam area in Seoul. It said the bar photos were taken on August 5th, right after Park Min Young returned from her photo shoot in Hawaii. The coffee shop date photos were taken on August 18th, the day after Lee Min Ho returned from his overseas photo shoot.

Just two weeks after denying rumors of his recent break up with a woman he reportedly dated for six months, Lee Min Ho stuns us all with one of the most shocking (and pleasant) surprises all year. Do you think the two make a great couple?

Avots: http://www.soompi.com/news/lee-min-ho-a … or-a-month

LAI IZDODĀS http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7a2ce39fbde0efeb34001cdd5783511a.gif

0

49

Ah, kā es gribētu šo savā īpašumā  :love:
http://www.yesasia.com/us/1025643540-0-0-0-en/info.html

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » City Hunter (Korejas 2011)