TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempis Tokijā 2007


Pasaules čempis Tokijā 2007

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Vai kāds skatās???????? Es šodien ierakstā noskatījos vīriešu obligāto un brīvo programmas!!!!!!!! Super!!!!!!! Tikai Stefana Lambjēla žēl, ka obligātajā nokrita!!!!!!!!! Bet prieks viņu redzēt atkal uz ledus. :heart:  A par Brianu Žubēru prieks - viņš ir malacis!!!!!! Un viņa 007 ir super!!!!!!!!!

0

2

ja ja es skatos!!!!!!! baigi patik :heart:

0

3

ei ei kluuda tokijā 2007!!! nevis 2006!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko:

0

4

albalonga написал(а):

A par Brianu Žubēru prieks - viņš ir malacis!!!!!! Un viņa 007 ir super!!!!!!!!!

ahaaa, redzeeju... :ok:

skatījos vēl kaut ko no dejām.. sodien gram noskatījos no sievietiem, bet man tās vismazāk patīk skatīties..
man patīk dejas, tad parnaja katanija, tad vīriešus un tad sievietes, kuras gandrīz nemaz neskatos...

es vakar kādu brīdi vienmēr pārslēdzu no tv7 un eurosport utt.. nu man jau vienalga un bieži vien apstajos pie TV7 (tur kaut kā dzīvīgāk dažreiz) un tad tik dzirdu no kādas istabas vai mammai atnākot - "vikļuči etu latišņu, čto po russki netu?" :rofl: tā ari skatos... :D

0

5

o jaaa man tetis ari atnak no darba un tieru del pasiones es loti baigi skatos majas 3 televizori un tetim jaatnak pie manis un sakt mani raat par to kaa sunim nav iztiritas kepas zivis akvarija vajag pabarot kaķim vajag iedot rotalu peli jo vinsh apeda desu no ledusskapja utt.un mazina tierrita ta un paliek neapskatita...tas pašs at ltv7 :lol: unnn tagad jehoo izmainija tv3 laiku uz pusstundas tagad bez teta vareshu mierigi visu paskatitiess :lol:

0

6

HuLiA написал(а):

ei ei kluuda tokijā 2007!!! nevis 2006!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehē... Sanāk es vēl 2006 dzīvoju... :rofl:

0

7

agaa

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempis Tokijā 2007