TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Vasariņa - saule, jūra, Līgo un seriālu trūkums organismā :D


Vasariņa - saule, jūra, Līgo un seriālu trūkums organismā :D

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Sadomāju, ka jāatver tēma mūsu vasaras stāstiem. Ko katrs dara vasarā, plāno darīt, kā arī visādas citas lietas, kas saistās ar šo gadalaiku. Liekam bilžas, runājam, utt.

Man joprojām vasra ir mīļākais gadalaiks. Mīlu es tās siltās naktis, to gaisu, kas ir apm. ap 4iem no rīta. Ahh, un peldes dabā, nevis baseinā. IDEĀLI. Klausos tagad Līgo dziesmas, ar mammu izdzērām aliņu un uzēdām jau jāņu ķimeņu sieru. Tik jauki :D Jādomā ko pa Jāņiem. Bij doma uz laukiem braukt, bet nez kā ar busu tai dienā būs. Ta jau redzēs, bet negribētos sēdēt pilsētas dzīvoklī.

Un te vienas no manām mīļākajām puķēm - rudzupuķes  :love:
http://photo2.poga.lv/photos/0706/0608/ints/3390952810_b.jpg

0

2

Ak, nežēlīgs tēmas nosaukums. :D Kad pēdējās dienās, izejot no biroja (pusdienlaikā vai pēc darba 5os), man gribas brēkt - ko es te daru??? Kāpēc neesmu pie jūras vai kaut kur citur dabā??? Bet vēl jāpaciešas divarpusnedēļas (un jānokārto 4 ieskaites, tā starp citu). Ceru tik, ka atvaļinājuma nedēļa būs silta. :s

Esmu no cilvēkiem, kam patīk visi gadalaiki, bet jā, vasara man arī vismīļākā - un arī tādu pašu iemeslu dēļ. Tā siltuma - īpaši rītu un vakaru siltuma, kad ir tik patīkami atrasties ārā, dabā tāds miers. ^^ Peldēšanās ūdenstilpnēs... Man nekad nav paticis hlorētais baseinu ūdens. Utt. utjp. :)

ak, rudzupuķes! Šis lauks foto atgādina to, kāds Iecavā bija pagājšgad, un cerams būs arī šogad uz Jāņiem. Un vakar no tantuka tunelī nopirku pušķīti - viņai un pašai prieks ^^

Bet nu jā, visvairāk jau gaidu vasaras otro pusi. Kā jau daļa zina, vasaras kulminācija man būs jūlija beigās, turpinoties arī augusta pirmajās divās nedēļās. Iestūrējot laulības ostā, izbaudot tās priekus un arī dodoties svētceļojumā. :)

0

3

Manuprāt, šī ir pirmā vasara, kurā es esmu tā apcepusies, un vasara nemaz nav tā īsti sākusies.
Man visgrūtāk noteikti ies ar to, ka man mamma brauc 6.jūlījā uz Londonu strādāt, bet man būs jāpaliek par galveno. No vienas puses man problēmas tas nesagādās, bet no otras man vēl nav tiesības un tas nozīmē, ka varu par daudziem saviem jau ieplānotajiem tusiņiem aizmirst.
Vasara man patīk, jo nu nav skolas protams, bet es mīlu visus gadalaikus, katrs ir ar kaut ko skaists.
Plus manam organismam vajag SUPERNATURAL, viss es sākšu atkal no 1.sezonas :D

0

4

Paloma написал(а):

estūrējot laulības ostā

Apsveicu Tevi Paloma no visas sirds!!! :):):):)  Novēlu daudz, daudz prieka un laimes.

0

5

Mani vasaras plāni gluži tradicionāli iekļauj sevī biroju, kurā nav kondicioniera, trolejbusus, kuros lielā daļā nav kondicionieru un manas mājas, kurās nav kondicionieru un kurās ir pēcpusdienas saule un vakarā ir kā pirtiņā. Vēl mani vasaras plāni nu jau arī tradicionāli iekļauj sevī vasaras naktis, kad sežu uz balkona vai pat guļu uz piepūšamā matrača ar aukstu Martini Toso pudeli un ausīs skan J2 vai Destiel fiks. Šim protams iespejamas variācijas, kā piemēram tikko, kad sēdeju uz balkona ar glāzi granātābolu sulas ar ledu un dzīvoklī Led Zeppelin skaneja pilnā skaļumā. Atvaļinājums trīs nedēļas man būs tik no 29.augusta, bet visi citi atvaļinājumos ies jūlijā un augustā, kad man sanāks strādāt ļoti, ļoti daudz, droši vien pa sešām dienam nedēļā. Bet šogad jau ir noticis kas nebijis - es nestrādāsu uz jāņiem, ka iepriekšejos sešus gadus. Būšu laukos, dzeršu alu, ēdīšu šašliku, moš ieiešu netā, jo Samijs būs līdzi noteikti. Un - atkarība no laikapstākļiem - ir plāns peldēties jāņu naktī. LOL

0

6

mani plāni ļoti vijolīgi sanāk :D nu, vēl jau eksāmeni (stulbums - laikā, kad man vajadzētu būt pie jūras, man jāvelkas uz skolu un vēl jāgatavojas eksāmeniem... nava godīgi). gaidāma vēl viena solo spēlēšana ar orķestri jūlija beigās Francijā. tā ka, līdz tam man atpūta tikai 6.-11.jūlijā, kad braukšu pacepties uz Spāniju(lai gan, nu jau arī te var uzcepties :D ). lieku cerības uz augustu, morāli gatavošos 4.kursam :D

0

7

man plānu gandrīz nav. vienīgi ir doma 16.jūlijā braukt uz Latgales mūzikas festivālu Līksnā, varbūt aiziet uz kādu futbola spēli tepat Rēzeknē, kādu reizi arī uz neilgu laiciņu aizbraukt uz Rīgu un nesvinēt dzimšanas dienu.

0

8

Galvenais plāns - izlaisties un iestāties maģistros.
Pārējais jau viss diezgan līdzīgi - nedaudz pie jūriņas, nedaudz ar mazajiem radiniekiem izklaidēties un arī pa dārzu šogad pašiverēt.

cravey написал(а):

izdzērām aliņu un uzēdām jau jāņu ķimeņu sieru

Tu mani tik ļoti sakārdināji :D Braukšu pēc darba meklēt ķimeņu sieru, kas nav gatavots ar olām!

0

9

angelina написал(а):

(stulbums - laikā, kad man vajadzētu būt pie jūras, man jāvelkas uz skolu un vēl jāgatavojas eksāmeniem... nava godīgi)

kā es tevi saprotu...

alby - kā Tev izskatās ar 30.07 dabūšanu brīvu?

mmaarriaa - paldies! :)

0

10

Norkys написал(а):

nesvinēt dzimšanas dienu.

kā var nesvinēt dzimšanas dienu?  :huh: tā nedrikst, viņa takš tikai reizi gadā!

0

11

angelina написал(а):

kā var nesvinēt dzimšanas dienu?

nav kur un ar ko. vispār nepatīk pasākumi, kur esmu uzmanības centrā.

0

12

Šonakt Latvija kļūs ugunszieds,
Šonakt līgo dziesmā pārtaps tauta.
Šonakt jāņuzālēs aizkavēsies riets,
Lai pie krūtīm rīta ausmu kļautu.
Šonakt katram pakalnam būs balss,
Senču dvēseles starp jāņugunīm plīvos.
Meži papardītes ziedu zeltā kals,
Kas to atradīs-uz mūžu laimē dzīvos.
Šonakt zeme savu sirdi vērs
Vasarlaika nebeidzamam briedam,
Kamēr Jānis apkārt druvām jās,
Svētot apbērdams mūs rudzu ziediem.

Priecīgus Līgo svētkus,lai katram savā sirdī izdotos atrast šo brīnumaino ziedu,kas uzzied tieši šajā naktī!

0

13

Awww..cik jauks dzejolitis, paldies Terēze! :) 
Pievienojos taviem vārdiem, visām un visiem novēlu priecīgus svētkus! :)
http://www.bildites.lv/images/ystg4gu6mtq8qskg33zl.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Vasariņa - saule, jūra, Līgo un seriālu trūkums organismā :D