TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » DE PURA SANGRE (RCN, 2006)


DE PURA SANGRE (RCN, 2006)

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

DE PURA SANGRE ("No tīrām (nevainīgām) asinīm")

Valsts: Kolumbija
Ražotājs: RCN

Aktieru sastāvs:

Rafael Novoa, Marcela Gardeazabal, Katty Saenz, Pepe Sanchez, Juan Pablo Gamboa, Helga Diaz, Silvia de Dios, Alejandro Lopez, Manuel Jose Chavez, Renata Gonzalez, Jenny Osorio, Marcela Benjumea, Carolina Cuervo, Edgardo Roman, Alejandra Borrero, Diego Velez, ...

0

2

Beigās noveli sauc vienkārši PURA SANGRE... Jau sāka rādīt. Te ir ievada titri

http://www.youtube.com/watch?v=l-TJRGW6mks

Izskatās interesanti, tomēr ņemot vērā, ka tur nav neviena populāra un mums labi zināma aktiera (tikai Rafaels Novoa Latvijā redzēts novelē Sofia, dame tiempo), droši vien neviens neskatīsies. Bet jau nu tomēr kādam ir interese - dodiet ziņu - man ir iespēja dabūt veselu sēriju video - carolaa filmē.

0

3

Tie ievada titri man atgādina PDG, Los plateados un La Tormentas sajaukumu.

0

4

nu es pirmo sēriju noteikti paskatīšo, bet šaubos, ka skatīšos tālāk - jāšķiro prioritātes... :D  Bet ja laiks atļautu un pa tv rādītu, es noteikti skatītos... ;)

0

5

albalonga написал(а):

Bet ja laiks atļautu un pa tv rādītu, es noteikti skatītos...

Ja laiks atļautu, tad es laikam skatītos visas telenoveles pēc kārtas!

0

6

Ragana написал(а):

Ja laiks atļautu, tad es laikam skatītos visas telenoveles pēc kārtas!

hihihi... es gan nē... :rofl:

0

7

Ragana написал(а):

Ja laiks atļautu, tad es laikam skatītos visas telenoveles pēc kārtas!

ar manu saraxtu aptuveni taa arii sanaak :D

0

8

Nu promo man patika. Jau no promo tāda intriga plūst. Tāds daudzsološs un intriģējošs, kaut jau tagad zinu neskatīšos.
Tur vēl rūpīgi skatoties ieraudzīju no Amor a palos vienu un to tavu nosaukto, bet arī tas man nepavario iespēju, ka gribēšu skatīties - laiks man dārgs.
Un vispār - kur carolai laiks? es jau nezinu kā tur viņa ieraksta, lai dabūtu tādu kvalitāti, bet viņa tak vispār diki daudz ieraksta.  :swoon:

0

9

danna написал(а):

Un vispār - kur carolai laiks?

Jā, es ar brīnos. Vēl viņa ieraksta Mietras Haya Vida, Patito Feo, La Caponera un vēl šo to. Lai gaqn viņai jau tur arī palīgi ir, tomēr īsti skaidrs nav, kā viņa to visu paspēj ierakstīt, pēc tam izgriezt reklāmas, serverī ielādēt un nodot mūsu lietošanā...

0

10

albalonga написал(а):

Vēl viņa ieraksta Mietras Haya Vida, Patito Feo, La Caponera un vēl šo to

Vienkārši - neiedomājami.  :swoon: Vai pareizāk - apbrīnojami.  :swoon: Lai gan man jau tikai prieks un gandarījuums par to - ja nebūtu viņas, ko tad es darītu?  :nezinu:

0

11

Tātad par tiem video.
pinocchio ar mani konsultējās un es parādīju promo, ko viņa nebija ieraudzījusi. Un viņa, šķiet, šo skatīsies pēc Dame chocolate - tāpēc sērijas lūdzu.  :blush2:

0

12

danna написал(а):

Un viņa, šķiet, šo skatīsies pēc Dame chocolate - tāpēc sērijas lūdzu.

Oho. Vai labāk tomēr viņa negribētu Sobregiro de Amor...? Nu labi, šitos video jau ar varu ielikt...

0

13

albalonga написал(а):

Vai labāk tomēr viņa negribētu Sobregiro de Amor...?

Nu tas irzskatās tāds nenopietnāks, gaisīgs, bet pinocchio grib pārmaiņas - kaut ko nopietkāku.  ;)

0

14

danna написал(а):

Nu tas irzskatās tāds nenopietnāks, gaisīgs, bet pinocchio grib pārmaiņas - kaut ko nopietkāku.

:rofl:  Patiesībā jau es ar gribu šito skatīties, bet pakļāvos vairākumam, kuri grib Sobregiro. Ja pinocchio skatīsies, moš es ar skatīšo. Vot tikai nezinu - kad visu paspēšu. Jau tagad ceru, ka Dame Chocolate ātrāk beigsies...

0

15

albalonga написал(а):

Jau tagad ceru, ka Dame Chocolate ātrāk beigsies...

Ja pinnochio šito ieraudzīs.  :neka:  :rofl:

albalonga написал(а):

Patiesībā jau es ar gribu šito skatīties, bet pakļāvos vairākumam, kuri grib Sobregiro. Ja pinocchio skatīsies, moš es ar skatīšo.

Nu viņa to pēc savas šololādes skatīsies. Patiesībā jau pamatīgi iedzinusi - pāri tiesai jau ir.
Un es atzīšos  - ja skatītos, tad tomēr arī šo te. Dzīve jau pati bieži ir pārākā komēdija, bet Pura Sangre - tāda eleganta atriebība. Un nezināmie aktieri - gribas viņus iepazīt. Nu ko es te spriedīšu - ar vien grūtāk ir palikt pie tikai Madres lunas... Neļaujiet man izteikties...  :swoon:

0

16

Nu man ir tā, ka Rafaels Novoa nemaz nav tik nezināms. Viņš bija Gaby Espino partneris venecuēliešu Se solicita Principe Azul un tad es par viņu aktīvi interesējos un vairākas šīs telenoveles sērijas redzēju. Man patiks - viņi labi kopā ar Gabiju izskatījās. Viņš ir tāds vīrišķīgs un ar fantastisku smaidu. AUn man patīk viņa acis...

0

17

albalonga написал(а):

Viņš ir tāds vīrišķīgs un ar fantastisku smaidu. AUn man patīk viņa acis...

To jau te dažos šīs telenoveles promo viņu redzēja un man tev ir pilnīgi jāpiekrīt. Un tās acis ir vienkārši fantastiskas.  :D Tāpēc jau likās, ka kaut kur redzēts - bildēs ar Gaby.  :haha:
:swoon:

0

18

albalonga написал(а):

Patiesībā jau es ar gribu šito skatīties, bet pakļāvos vairākumam, kuri grib Sobregiro. Ja pinocchio skatīsies, moš es ar skatīšo. Vot tikai nezinu - kad visu paspēšu.

man ir tā ka es nevēlos dikti vairs skriet ar šokolādi uz priekšu, citādāk atjēgšos tikai tad kad būs pēdējā sērija, laikam šokolāde, man ilgi būs patiešām tuva un mīļa to es noteikti varu nosaukt pa savu mīļāko telenovelu lai gan daudzas telenoveles neesmu redzējusi, bet man dikti patīk
pura sangre man ditki patīk tā doma un prom vispār aizrauj, nu pateirei ne tik ļoti kā mana šokolāde bet to laikam man jau neviens neaizvietos,
bet tikuntā man patīk tas vēsums, tā atriebība kaut šiti nezinu kāpēc atribjas , man patīk ka tik daudz atriebība tas ir kaut kā patīkami savādāk nekā pierastās telenovelas
nu man jau ar sy sastāv prakstriski tikai no šis debīlās atriebības

danna написал(а):

Ja pinnochio šito ieraudzīs.

nu es jau nevaru nosodīt cilvēku ja jau viņš tā vēlas nevaru piespiest domāt savādāsk, bet nu es nezinu vai dikti gaidu beigas kaut nepatīk ka velk, man arī negribas atjēgties pēdējās sērijā

0

19

oj, tikko 122. DC sēriju noskatījos un atguvu šokolādes garšu savā mutē... Wow... Man atkal atgriezās lielā mīlestība pret šo noveli, kura jau kādu laiku bija apsīkusi... Nu velk to šokolādi. Izskatās ka varētu uz 160. sērijām izvilkt...

0

20

albalonga написал(а):

oj, tikko 122. DC sēriju noskatījos un atguvu šokolādes garšu savā mutē... Wow... Man atkal atgriezās lielā mīlestība pret šo noveli, kura jau kādu laiku bija apsīkusi... Nu velk to šokolādi. Izskatās ka varētu uz 160. sērijām izvilkt...

nu kas tad tur tāds bija ka tev atgriezās šokolādes garša gribu nedaudz no tā nopgaršost, kaut mana mīlestība neapsīkst

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » DE PURA SANGRE (RCN, 2006)