TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Pasakas par krīzi


Pasakas par krīzi

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Liku info vienā citā forumā un iedomājos, ka varbūt arī kādu no jums varētu interesēt.

Kā jau daži zina, tad nesen iznāca grāmata latgaliešu valodā "Es soku. Tu soki. Puosokys par krīzi". Grāmata sastāv no septiņām burtnīciņām, kurās visi teksti ir latgaliešu valodā. Tajā ir gan latgaliešu tautas, gan literārās pasakas, anekdotes par krīzi, tautas gudrības un jauniešu stāsti ar laimīgām beigām. Viena stāsta autore esmu arī es. Grāmatas var iegādāties "Galerijā Istaba" vai "Valters un Rapa" grāmatnīcās.

Bet, ja kāds saprot latgaliešu valodu, tad varētu ieteikt iegādāties šo grāmatu, nevis tādēļ, ka tur ir pusotra lappusīte ar manu stāstu, bet tāpat. Gana daudz interesanta un pārdomu pilna, šokējoša, pārsteidzoša un smieklīga. Piemēram, padoms, ka, ja kāds pārāk daudz ēd, tad vajag to apguldīt uz sliekšņa un likt pāri pāriet sunim vai arī klepus zāles - pienā vārīti kaķu mēsli.  :rofl:

Te video sižets, kurā kādu brītiņu esmu redzama arī es. http://www.vissnotiek.lv/pasakas-par-krizi/

0

2

Norkys написал(а):

Viena stāsta autore esmu arī es

Aww....apsveicu!!! Kāds malacītis Tu esi :)
Varētu būt interesanta grāmata :D Un aktuāla!

0

3

Paldies par video,ļoti patika.Es labprāt nopirktu šās grāmatiņas,jo latgaliski lasīt man nav problēma,arī tēma patīk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Pasakas par krīzi