TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La que no podia amar (Televisa, 2011)


La que no podia amar (Televisa, 2011)

Сообщений 101 страница 120 из 289

101

Paloma написал(а):

Ak, nejauši šajā lapā izlasīju vienu lielu spoileri - FUJ.

Kurējo? :D Jā.a. bet žēēl..

Paloma написал(а):

Nu kāā viņš vispār var būt galvenais varonis, ja (vismaz pagaidām) viss grozās ap Anu Paulu un Rohelio??

Nu principā man liekas šeit patiešām ir šī pirmā reize (vismaz cik esmu redzējusi telenovelēs), kad vienlaicīgi ir divi vīriešu galvenie varoņi gandrīz visu telenoveli (bet, protams, katrs skatītājs redz tikai vienu - sev tuvāku). Tas ir ļoti interesanti, kad tā tiek kutināti skatītāju nervi :D lai gan šitāda kutināšana var beigties arī ar morālu traumu....Principā jāā.. viss forši, tikai ja vēl otrs galvenais varonis (Gustavo) būtu cienīgs, tad būtu vēl jo daudz interesantāk..un laikam arī skatītājam būtu grūtāk izlemt, ko tad īsti gribas. Man vēl drausmīgi nepatīk, ka līdzās Gustavo Ana Paula paliek tāda pati kā viņš. Tāpēc man tā patīk, ka vienam viņa ir Ana un otram Paula, kā divas dažādas varones :)

0

102

aNgeL написал(а):

Man vēl drausmīgi nepatīk, ka līdzās Gustavo Ana Paula paliek tāda pati kā viņš. Tāpēc man tā patīk, ka vienam viņa ir Ana un otram Paula, kā divas dažādas varones

Jāa, tas tā interesanti izdomāts. :) Un taisnība - ar Gustavo arī Ana Paula paliek garlaicīga un neinteresanta, tāpat kā viņš.
Kā vispār pasaulē noskaņa kopā - ir arī Gustavo atbalsītāji, vai Rohelio tomēr pārsvars?

0

103

Protams, ka Rohelio pārsvars :D :D Bet nu ir arī Hose Rona fani, kuri ir par Gustavo. Daudzi ne tik ļoti fano par Rohelio kā par Horhes Salinasa tēlojumu,  sākot to saukt par viņa labāko lomu.

0

104

Ir lietas, ko es nekad nesapratīšu. :D Piemēram, šī aktiera fanus. :D man viņš kā likās, tā joprojām liekas garlaicīgs.
Tāpat tas, kurš Likmē Alvaro bija... tāds pats arī šeit. :D
Bet Rohelio/Horhe Salinas fantastisks! :love: Un Ana Brenda arī šeit man šķiet burvīga! ^^

Ai, un es vispār te jūsminos, un pa dienu domāju par brīdi, kad tikšu skatīties. Ai, kā man patīk šādi stāsti! Tas viss tik jauki ir! Ai, kā es negribu, lai Gustavo uzrodas, lai Paula sāk darīt muļķības. :(

0

105

Paloma написал(а):

Ir lietas, ko es nekad nesapratīšu. :D Piemēram, šī aktiera fanus.

Es jau sen sapratu, ka šajās lietās nav jāskatās uz aktieru uzvārdiem, sejām vai da jebko, bet gan uz izjūtām..tās cilvēkiem ir līdzīgas, bet tikai pret dažādiem aktieriem utt. dzīvē..

Paloma написал(а):

Tāpat tas, kurš Likmē Alvaro bija... tāds pats arī šeit

Nu par šo aktieri gan ļoti daudzi jūsmo :D

Paloma написал(а):

Bet Rohelio/Horhe Salinas fantastisks! :love: Un Ana Brenda arī šeit man šķiet burvīga!

Es gan visu LQNPA skatoties esmu domājusi par to, ka man Ana Brenda patīk Sortilegio (pat kad pirms nedēļas skatījos par to pārliecinājos), bet šeit gan ne ļoti... Es viņu ieliktu tajā aktieru kategorijā, kuriem izdodas tēlot viena veida lomas, respektīvi viņai - ļaundares. Kaut gan lai par to tiešām pārliecinātos man būtu jāpaskatās vēl kāda viņas labā loma..piem. Terēzē.

Par Horhi Salinasu gan man nav ko piebilst,...Viņu dievināju kopš pirmās telenoveles, kurā viņu redzēju..un turpināju dievināt visās pārējās, kuras skatījos  :love: aahh..nespēju sagaidīt, kad varēs skatīties "Labios rojos".

0

106

116. - 120.

http://www.dailymotion.com/video/xnkm2r_laq-ryap-cap116_creation
http://www.dailymotion.com/video/xnlf9k_laq-ryap-cap117_creation
http://www.dailymotion.com/video/xnmbum_laq-ryap-cap118_creation
http://www.dailymotion.com/video/xnoeev_laq-ryap-cap119_creation
http://www.dailymotion.com/video/xnorbv_laq-ryap-cap120_creation

0

107

120.

Свернутый текст

Ak..Rohelio ir tiešām viens no tipiskajiem cilvēku paraugiem.. Cīnās, cīnās, lai dabūtu ko gribēja (Ana Paula) un tagad, kad ir dabūjis viņas mīlestību, nelaiž viņu klāt, sāpina utt. Bet jāa...ar viņa raksturu visa šī reakcija ir pilnīgi saprotama. Vismaz atkal paliek interesantāk skatīties.
Bet cik gan ilgi vēl būs jāgaida līdz brīdim, kad sāks staigāt? Pēdējā sērijā? Vai arī vispār tas tā arī nenotiks? Es jau tik ļoti cerēju, ka beidzot pēc visām šīm sērijām tas notiks un tas viņa sapnis noveles sākumā, kurā viņš skrēja kopā ar Anu Paulu piepildīsies...Bet joprojām vēl nēe..

0

108

Ai, es nevaru... tas ir tik smagi... :( Es te noraudājusies. :D
Es ienīstu to Bruno, nu tas ir tik nelietīgi!!! :( Kā lai nenotic, ja šitādas lamatas uztaisa? Hm, a tu zini, kā viņš vispār tika pie Gustavo lietām? :O
Man sirds lūzt par Rohelio.  :'( Un viņš taču nespēj neko izdarīt, lai pārliecinātu Paulu... ir nevainīgs, bet viņi tagad ir tik sliktās attiecībās, jo Paula domā pretējo. :'( Vēl nebūtu man tik traki, ja es nezinātu, ka tas ķēms gustavo kuru katru brīdi var uzrasties, ja šiem abiem būtu neierobežoti daudz laika... Bet tagad.. tas ir drausmīgi. :(

Pirms tak tik skaisti bija.. tās vakariņas.. un kā Paula palika gulēt pie Rohelio... Ai, tik nenormāli fantastiski veidojās viņu attiecības! Un tagad viss izpostīts :(

0

109

Paloma написал(а):

Es ienīstu to Bruno, nu tas ir tik nelietīgi!!! :( Kā lai nenotic, ja šitādas lamatas uztaisa? Hm, a tu zini, kā viņš vispār tika pie Gustavo lietām?

Jāa... Es ar nevaru ciest Bruno kā tādu...+ vēl pēc šitām lamatām it īpaši. Nē, nezinu es kā viņš tika pie tām lietām, bet..ja jau viņš bija vainīgs pie tā uzbrukuma, tad tāpat skaidrs, ka varēja tikt pie tām.
Un jāa...problēma ir tiešām tajā, ka apgrozās arī Gustavo.. ehh..

Paloma написал(а):

un kā Paula palika gulēt pie Rohelio

Mana viena no mīļākajām ainām šajā novelē..ja vien es runāju par to pašu par ko Tu.. Jeb - Rohelio reakcija..tā neticības un svētlaimes sajūta!! Horhe tik, tik emocionāli to bija notēlojis  :love:

0

110

aNgeL написал(а):

Mana viena no mīļākajām ainām šajā novelē..ja vien es runāju par to pašu par ko Tu.. Jeb - Rohelio reakcija..tā neticības un svētlaimes sajūta!! Horhe tik, tik emocionāli to bija notēlojis

Jāāā - tā noteikti ir tā pati aina!!! :love: Tas bija neaprakstāmi fantastiski! Cik viņš apjucis un laimīgs bija! :love:
Un vispār tie visi Rohelio uzmanības apliecinājumi, un Paulas mazie solīši viņam pretī... tas bija tik brīnumaini.

Mjāa, Gustavo esamība ir pats trakākais. Ja parasti ir tikai 2 galvenie, un ja sastrīdas, skaidrs, ka agri vai vēlu salabs,tad šeit ne par ko nevar būt drošs... :s

0

111

Paloma написал(а):

Mjāa, Gustavo esamība ir pats trakākais. Ja parasti ir tikai 2 galvenie, un ja sastrīdas, skaidrs, ka agri vai vēlu salabs,tad šeit ne par ko nevar būt drošs... :s

Atkārtošos, bet tieši tas man arī šeit patīk..ka nav šīs drošības, kas vienmēr ir bijusi...neziņa vai tas beigsies ar prieku vai ar traumu :D

0

112

aNgeL написал(а):

Atkārtošos, bet tieši tas man arī šeit patīk..ka nav šīs drošības, kas vienmēr ir bijusi...neziņa vai tas beigsies ar prieku vai ar traumu

Nu no vienas puses jāaa... Un tas padara visu vēl.. intensīvāku. Bet es kaut kā ļoti pārdzīvoju par Rohelio, un tāpēc man baigi smagi skatīties. Nu nekas, drīz Paula uzzinās, ka viņš nenogalināja GUstavo... diemžēl no paša Gustavo... ><

0

113

Visi pārdzīvo par Rohelio un skatās telenoveli tieši Rohelio dēļ :D Pat ja sākumā vairāk bija fanu par Rohelio un Anu Paulu kā pāri, tad vēlāk tā fanošana pārgāja uz vienkārši Rohelio.
Jāa... Horhe ir pelnījis dabūt prēmiju TVyNovelas par šo lomu!! Ļoti ceru, ka tā arī būs. Varonis viņam patrāpījās tiešām ļoti interesants..tāds... cilvēcīgs, nepārspīlēts. es te ar nesen lasīju sākotnējos mūsu komentārus...piem. manu vēlmi, ka bija jāsamaina vietā Hose un Horhi...respektīvi Horhem Gustavo lomu..bet tas bija pirms telenoveles sākuma, bet vienalga tagad šermuļi pārskrēja no tādas varbūtības :D Bet jāa..wnk sākumā Rohelio bija ļoti minēts kā galvenais negatīvais varonis. Lai gan patiesībā viņā nav ne druskas no ļaundara :)

0

114

aNgeL написал(а):

Visi pārdzīvo par Rohelio un skatās telenoveli tieši Rohelio dēļ  Pat ja sākumā vairāk bija fanu par Rohelio un Anu Paulu kā pāri, tad vēlāk tā fanošana pārgāja uz vienkārši Rohelio.
Jāa... Horhe ir pelnījis dabūt prēmiju TVyNovelas par šo lomu!! Ļoti ceru, ka tā arī būs. Varonis viņam patrāpījās tiešām ļoti interesants..tāds... cilvēcīgs, nepārspīlēts. es te ar nesen lasīju sākotnējos mūsu komentārus...piem. manu vēlmi, ka bija jāsamaina vietā Hose un Horhi...respektīvi Horhem Gustavo lomu..bet tas bija pirms telenoveles sākuma, bet vienalga tagad šermuļi pārskrēja no tādas varbūtības Bet jāa..wnk sākumā Rohelio bija ļoti minēts kā galvenais negatīvais varonis. Lai gan patiesībā viņā nav ne druskas no ļaundara

Nu jā, loģiski, kāds tur galvenais negatīvais? Es kāreiz visvairāk dievinu šādus varoņus... tik sarežģītus, sāpinātus, ievainotus, kas noslēdzas no visa... Bet reizē, kas ir patiesībā ļoti labi. Akkk... Nevaru, kā man sāp sirds par viņu. :( Un Horhe noteikti ir pelnījis balvu - viņa tēlojums vienkārši lauž man sirdi...
Mjā, un tagad sākās garlaicīgā daļa... lielumu pārtinu, jo vnk garlaicīgi.. mani tikai, kas uz Rohelio attiecas interesē. Un gribas skatīties un skatīties ātrāk uz priekšu, lai kaut kas risinās tālāk ar viņu un Anu Paulu. Aiii, cik gan ļoti es gaidu, kad viņa uzzinās, ka šie abi viens otru pazīst! Nu, es vismaz ceru, ka kaut kā tā varētu noskaidroties, ka Rohelio nebija ne jausmas, kas ir Gustavo. Bet kad tas būs...? :/
Man tādas dusmas uz Paulu patiesībā... nu, tāds ļauns prieciņš, ka Gustavo netic viņai, neuzticas, utt. Lai izbauda uz savas ādas, kā Rohelio jūtas... :/

0

115

Paloma написал(а):

Aiii, cik gan ļoti es gaidu, kad viņa uzzinās, ka šie abi viens otru pazīst!

Vienmēr katrā telenovelē es vienmēr gaidu šādus brīžus, kad uzpeldēs patiesība (atklāsies visādi patiesie slepkavas, kurus uzskatīja par draugiem, mīļotais, kurš patiesībā nebija vainīgs utt utt.), bet kad tas brīdis pienāk, tad tas nekad nav tik spēcīgs kā tās garās sērijas, varoņu pārdzīvojumi to laikā..Man vienmēr vilšanās nāk šajos patiesības brīžos, jo neattaisno manas gaidas :D Runājot par šo telenoveli...nezinu kāpēc, bet es neatceros, kurā brīdī un kā Ana Paula uzzināja patiesību tā ka pat gribot spoilerot nesanāktu :D Bet toties atceros citas lietas....

P.S. Bet tas ir tik forši, ka man šeit ir ar ko parunāties par šo telenoveli :D Žēl tikai, ka mēs dažādas sērijas skatāmies.

0

116

Tur gan varu tikai piekrist... Kaut kā nepadodas vņiem tādi momenti.
Tu jau noteikti zini, ka es neciešu spoilerus? Tad lūk, šajā telenovelē man drusku nav tik aktegorisks skats uz tiem :D šķiet redzēju mazus spoilerīšus (video bildītes veidolā) sērijām mazpadsmit uz priekšu, un ja es tiešām redzēju to, ko man gribas ticēt, ka es redzēju, tad es gribu tās sērijas!!! :love:

Un neuztraucies, es iespēju robežās skrienu uz priekšu... :P gribas visu laiku tikai skatīties un skatīties. Diemžēl nav tik vienkārši. :D

0

117

Paloma написал(а):

Tu jau noteikti zini, ka es neciešu spoilerus? Tad lūk, šajā telenovelē man drusku nav tik aktegorisks skats uz tiem

Tas laikam attiecas uz pozitīvajiem spoileriem, kuri nomierinātu nervus, nevis negatīvajiem, ne? :D

Paloma написал(а):

Un neuztraucies, es iespēju robežās skrienu uz priekšu... :P gribas visu laiku tikai skatīties un skatīties.

Man prieks! Cerams, ka tiksi līdz tagadējām sērijām ātrāk nekā novele beigsies :D Nu gan jau :D

0

118

aNgeL написал(а):

Tas laikam attiecas uz pozitīvajiem spoileriem, kuri nomierinātu nervus, nevis negatīvajiem, ne?

nuu... pret negatīvajiem spoileriem man kkādas antivielas izstrādājušās - vnk cenšos neņemt galvā un tīt uz priekšu, un nedomāt par to visu. :D
Yaaay, Paula (nemaz netaisos citādāk viņu saukt :D ) ir atpakaļ pie Rohelio! :love: Viena retā reize, kad kāda tēla mahinācijas un manipulācijas man tiešām patīk - un tā ir Rosaura. :rofl: ļoooti izdevīgi priekš Rohelio un Paulas attiecībām :love:
Ai, kā es gribu, lai viņa saprot, ka Rohelio nav tik ļauns, kā viņa tagad ir iedomājusies!!! :(

Un man atkal prieciņš, ka uz savas ādas var izbaudīt, kā ir, kad mīļotais tev netic... ļoti gribētos, kaut viņa tādā veidā saprastu, kā bija Rohelio, kad viņa viņu apsūdzēja... :/

aNgeL написал(а):

Man prieks! Cerams, ka tiksi līdz tagadējām sērijām ātrāk nekā novele beigsies  Nu gan jau

Pagaidām jau es skatos raiti, un noteikti ātrāk kā iznāk jaunas sērijas :P TIku līdz 54. šovakar :) žēl, ka jāiet gulēt, jo uz šiem abiem kopā tikai skatīties un skatīties :love:

0

119

121. - 125.

http://www.dailymotion.com/video/xnqyy6_laq-ryap-cap121-1-2_creation
http://www.dailymotion.com/video/xnqz4e_laq-ryap-cap121-1-2_creation

http://www.dailymotion.com/video/xns2eq_laq-ryap-cap122-1-2_creation
http://www.dailymotion.com/video/xns2hs_laq-ryap-cap122-2-2_creation

http://www.dailymotion.com/video/xnt3tu_laq-ryap-cap123_creation

http://www.dailymotion.com/video/xnu9qm_laq-ryap-cap124_creation

http://www.dailymotion.com/video/xnwzb9_laq-ryap-cap125-1-2_creation
http://www.dailymotion.com/video/xnwzd5_laq-ryap-cap125-2-2_creation

0

120

Esmu jau iepriekš daudz dzirdējusi par šo salīdzinājumu ar Skaistuli un Briesmoni, lai gan nemācēju īsti piekrist, jo neredzēju Rohelio briesmoni, bet kad uztaisa tādu video, tad gribot negribot sāc ticēt....
Emm..jāa.. Paloma, priekš Tevis satur spoilerus.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La que no podia amar (Televisa, 2011)