TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La que no podia amar (Televisa, 2011)


La que no podia amar (Televisa, 2011)

Сообщений 121 страница 140 из 289

121

Eu, nopietni? Man arī šāda doma bija ienākusi prātā! Ar kaut ko atgādināja... Tīri tas, kā meitene ar savu labestību "pieradina" skarbo "briesmoni". Kaut kā tā... :)
Ak, es spīdzinu sevi jau otro dienu, ieejot šajā tēmā (jo parādās pie jaunajām) īsajā brīdī, ko nonāku pie kolēģiem pieslēgties drusku pie neta... Es ļoti, ļoti, ļoti ceru, ka šovakar mums salabos netu un varēšu skatīties! :love: Nenormāli gribu!

0

122

Vai varat ludzu kads pateikt cik sim serialam ir paredzetas serijas? Loti patiks sis serials, tikai sobrid Rohelio tels vairs mani neoepriecina un attiecibas ar Anu Paulu ari iet skersam...

0

123

Seriāls beigsies marta 2. vai 4. martā, tāpēc kopumā būs ~155 sērijas.

Свернутый текст
zuzanna написал(а):

Loti patiks sis serials, tikai sobrid Rohelio tels vairs mani neoepriecina un attiecibas ar Anu Paulu ari iet skersam...

Man liekas, ka tas periods, kad viņi abi bija laimīgi kļuvis tāds diezgan garlaicīgs.. bet tagad man pat sāk patikt, ka Rohelio atraida Anu Paulu, jo tagad ir Anas Paulas kārta pierādīt, ka viņa patiešām mīl viņu un cīnīties par abu mīlestību. :)

0

124

Paldies par atbildi, sodien noskatijos 122 seriju, pec si briza satura liekas, ka beigas nebus vispar.

0

125

Jā, man īstenībā jau ari gribas, lai tas viss tuvojas beigām un lai beidzas ātrāk nekā beigsies.. Bet tajā pašā laikā, nezinot, kas būs tālāk, grūti teikt - varbūt, ka paliks arvien interesantāk :)

0

126

Nu re, es visu laiku aizmirsu šo jautājumu uzdot, bet kāds uzdeva manā vietā. :D Tad jau man vēl ~2/3 palika seriāla... :) Un jūs mani biedējat. :D

0

127

Paloma написал(а):

Nu re, es visu laiku aizmirsu šo jautājumu uzdot, bet kāds uzdeva manā vietā. :D Tad jau man vēl ~2/3 palika seriāla

Tu jau vienreiz biji uzdevusi un es biju atbildējusi :P

Kādā ziņā biedējam???

0

128

Nopietni? :o Nu jā, mana skleroze.
nu, izklausās, ka jums tur tagad neinteresantas un neforšas sērijas...

0

129

Priekš mani daudz maz garlaicīgais periods ir beidzies un man interesanti un patīk tagad... Man wnk patīk , kad nav vairāk par 100 sērijām.. un ja skatās telenoveli tās pirmajā rādīšanas reizē, tad pēc tik daudzām nedēļām apnīk :D (tāpat kā, ja pa TV skatās.. )

0

130

Man jau liekas, ka jebkura seriala ir tadas vietas, kuras ir uznemtas parak garas un garlaicigas. Man ari prieks, ka vairs nav daudz ko atlicis skatities, jo mazliet nogurst no ta visa, bet zinat ta gribas ar ko viss beigsies, tapec atliek vien skatities un baudit lielisko aktieru speli. :)

0

131

zuzanna написал(а):

Man jau liekas, ka jebkura seriala ir tadas vietas, kuras ir uznemtas parak garas un garlaicigas.

Jā... patiesībā tā tiešām ir. Grūti būtu nosaukt kādu telenoveli, kuras katra sērija būtu piesaistoša..vienmēr ir tie periodi, kuri laikam jau vienkārši vajadzīgi, lai vēlāk interesantie notikumi liktos vēl iespaidīgāki.

0

132

Ai, noskatījos līdz 63. (ieskaitot) un es kūstu. Tiešām nevaru atsaukt atmiņā, ka man kāda telenovele būtu radījusi tik mīļas, jaukas izjūtas. Ir bijušas skaistas, aizkustinošas, bet ar tādu gaišuma pieskaņu kā šī.. neatminos. Tas, kā Rohelio cenšas Paulas labā, un mainās arī pats... un kā nāk viņai pretī, un rūpējas par viņu. Kā atvēra kapellu... :love: Un tagad viņus vieno rūpes par margarito... aaah :love: bet nabaga Rohelio, zinot, kā tas ir - būt ratiņkrēslā :s

0

133

Ak jā, man jau pāris dienas ir prātā doma, ka es gribu sev datorā izgrieztu Paulu un Rohelio... Bet kāda šobrīd pēc vakardienas traģēdijas ir situācija ar linkiem īsti nevaru iedomāties. Ir izredzes vismaz tuvākajā laikā dabūt? Vai ir kādā citā lapā ielādētas varbūt? Nez, kad izgriezīšu, bet... :D gribu!

0

134

Man liekas, ka šos kāreiz video var dabūt, kas no saīsinātās versijas.

Jauki, ka Tev tā patīk :) Man jau arī patīk, bet jāa.. varbūt man būtu radušās tādas jaukas asociācijas, ja Anas Brendas vietā būtu kāda cita aktrise, kura man labāk patiktu. Viņi abi kopā ļoti skaisti izskatās, bet..nezinu..kaut kas man nepatīk tajā kā Ana Brenda atveido Anu Paulu.

0

135

Paloma написал(а):

Ir izredzes vismaz tuvākajā laikā dabūt? Vai ir kādā citā lapā ielādētas varbūt?

Paloma, varu tev iedot kādu linku un tas ir šāds: http://www.linkyoutube.com/
Tur var lādēt no youtubes video - vnk iekopē no youtubes linku un nospied to bultiņu(kas rāda uz leju), pēc tam mazliet pagaidi un tad tev piedāvās lejuplādēt vai nu mp4 vai flv formātā un es iesaku tev ņemt mp4, jo flv ilgi lādējas (pati esmu mēģinājusi)!!! Tā tu varēsi lejuplādēt Anas Paulas un Rohelio video!!! Lai tev veicas!!! :) ;)

0

136

Nu, no youtubes man bail, ka kvalitāte ne tik laba.
Euu, aNgeL, atsūti man linkus, ja vari dabūt. :)

Nez, atkal jau gaumes jautājums. Man atkal ļoooti patīk Ana Paula, un es negribētu nevienu citu aktrisi viņas vietā! Nez, man tiešām patīk... :) Un kad viņa paskatās ar maigumu uz Rohelio, vai pasmaida, es vienkārši izkūstu, un man šķiet no viņas tāds gaišums nāk... :) Nu jā, bet gaumes jautājums. Kā man Brakamonte Sortilegio sita nost izjūtas, tā Tev laikam šeit... Žēl gan, ka tā. :(

Ak, no rīta sērijas vidū bija gatavs ēst, un pieliku savu nabaga vīriņu noskatīties 5 minūtes ēdot kopā ar mani. Nožēloju to. :D sabojāju noskaņojumu. Lielais FUJ Paulai >< Es tiešām ceru, ka viņa nesāks tagad salaist ar Gustavo Rohelio acu priekšā.... :(

0

137

Bet vienu gan teikt varu nešaubīgi - man ļoti patīk kā dziesma piestāv entradai...Uzreiz no pirmajām notīm rada kaut kādu tādu foršu atmosfēru.. Ļoti patīk entradas sākums savienojumā ar dziesmu :)

0

138

125.

Свернутый текст

wow..tas gan bija spēcīgs brīdis, kad Rohelio "nejauši" iesita Paulai. Negaidīti. Ak..un es jau ļoti pat nojautu, ka viņa lēmums būs šķirties ar Anu Paulu. Tik interesanti, kas būs tālāk..vai viņi pašķirsies un Rohelio atkal spēs staigāt pa to laiku un tad mēģinās viņu atgūt? Vai vēl kaut kā savādāk.. Varbūt viņa nepiekritīs doties projām..
Un tā Sintija - tracina kā viņa tēlo tādu baigi labo un lūdz Paulu neko neteikt Gustavo...kad drīzāk pati arī būs, kura pateiks.

P.S. Paloma linkus es Tev vēlāk nosūtīšu, kad būšu brīvāka.

0

139

aNgeL - gaidīšu. :)
Ak, es atradu facebookā lapu tieši Anai Paulai un Rohelio, un tur daudz foto ir... redzēju jau drusku spoilerus :rofl: Bet... es pat nezinu, vai iebilstu :D vismaz drusku mierīgāk dzīvot man būs, zinot, ka Paulai ar Rohelio vēl daudz kas priekšā :love:

0

140

Paloma написал(а):

Ak, es atradu facebookā lapu tieši Anai Paulai un Rohelio, un tur daudz foto ir... redzēju jau drusku spoilerus :rofl: Bet... es pat nezinu, vai iebilstu :D vismaz drusku mierīgāk dzīvot man būs, zinot, ka Paulai ar Rohelio vēl daudz kas priekšā

Jā, es jau facebook pamanīju, ka esi uzskrējusi tādai lapai virsū :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La que no podia amar (Televisa, 2011)