TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 22. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


22. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Tātad sērija sākas ar to, ka Hus paziņo Hul, ka viņai nāksies ar viņu pavadīt visu atlikušo mūžu, jo viņš netaisās viņu laist mājās kā tas bija sarunāts. Hul saprotams, ka ir nina un sašutusi. Hul saka, ka Hus neko nepanāks un ar katru dienu viņš tikai izraisīs viņā arvien lielāku pretīgumu.

Tikmēr Gab un Fra sarunājas. Gab ir pārskaities un apsola Fra, ka atradīs Hus & atbrīvos Hul, lai arī ko tas maksātu. Gab jūtas vainīgs par to, ka Hus nolaupījis Hul, Fra mierina.

Tikmēr Temasonā Sol, Eva, Če + Mars. Visi noraizējušies un lūdzās par Hul. Mars vaino sevi pie notikušā, jo pieņēma darbā viltus darbinieku.

Hus aizvedis Hul brokastot. Hul atklāti izrāda savu riebumu pret Hus visādi viņu apvainojot un pat speciāli izgāžot vīna glāzi. Šķiet, ka Hus tas pat patīk, jo viņš saprot cik kaislīga sieviete ir Hul.

Gab kopā ar Fra Meridā. Apspriežas ar pol. Kapteini. Gab ir ļoti satraukts. Kap iesaka nomierināties un mēģināt kaut ko atcerēties sakarā ar Hus.

Hul dodas uz dāmistabu. Hus protams liek saviem vīriem viņu uzmanīt. Tualetē Hul kkas ienāk prātā.

Tikmēr Montanjo rančo Nad sarunājas ar Lus bēbi, runā tur visādas nejaucības. Ienāk Lus un Nad sāk izlikties, ka viņu mazā sajūsmina. Lus vairs nezina ko domāt, jo uzskatīja Nad par nelieti. Nad saka, ka saprot Lus, bet cer, ka viņas iedraudzēsies.

Hul atgriežas pie Hus. Viņa izturas vēsi un riebīgi, bet liekas, ka Hus tas neuztrauc. Tad vien no Hus pakalpiņiem viņu pasauc un aizved uz siev. Tualeti. Tur Hul ar savu lūpu krāsu uz spoguļa uzrakstījusi: PALĪGĀ! Mani nolaupījis Husto Ernandes. Izsauciet policiju! Hus tikai nosmejas un atgriežas pie Hul. Viņš saka, ka Hul ir gudra, bet izbēgt viņai neizdosies. Hul saka, ka viņa centīsies izbēgt kā vien spēs. Hus viņai liek samierināties ar to, ka viņa vairs neredzēs ne savu vīru, ne dēlu. Hul viņam ielej sejā ūdeni. Hus atkal smejas un jūsmo par Hul spraigo raksturu.

Nad klubā satiek Kamillo. Viņa sasveicinās, Kam piedāvā viņai iedzert, Nad neatsakās un seko viņu, šķiet, pagara saruna, kuras laikā Nad tēlo tiklo un cēlo meiteni. Šķie, ka Kam ir iepatikusies Nad.

Kamēr Hus devies noslaucīt seju un runā ar vienu no saviem vīriem. Hul ar lūpu zīmuliuz salvetes kaut ko uzraksta. Tad Hus saka, ka viņiem ir jādodas prom.

Gab joprojām cenšas atcerēties ko svarīgu. Viņš stāsta Kap visu ko zina par Hus.

Temasonā tikmēr visi vēl aizvien lūdzas par Hul.

Hul&Hus + kaut kādiķipa miesassargi ierodas rotaslietu veikalā. Hus saka, ka Hul var izvēlēties jebkādas rotas. Hul saka, ka viņai vienalga un cenšas pārdevējam lūgt palīdzību, bet viņš īsti nesaprot ko Hul grib, tāpēc viņai nekas nesanāk. Pārdevējs atnes dažādas smalkas rotas un liek Hul izvēties Hul norāda uz vienu no rotām, bet var skaidri manīt, ka viņai tā ir pilnīgi vienaldzīga. Tad Hus piedāvā vēl kaut ko. Hul saka, ka vēlas apskatīt gredzenus.
Hul priekšā stāv gredzenu klāsts. Viņa nevienam nemanot vienu paķer. Hus pienāk viņai klāt n lūdz pateicībā skūpstu par tikko saņemtajām rotām. Hul pat izliekas, ka tūlīt noskūpstīs Hus, bet patiesībā viņa aši ieslidina gredzenu Hus kabatā un klusi viņam pasaka, ka uz viņas skūpstiem  var pat necerēt. Tad, kad Hus izmantodams citu vārdu ir samaksājis visi dodas prom, bet tad iedarbojas signalizācija. Visi ātri tiek aizturēti un Hus tiek pārmeklēts, tad kad Hus kabatā atrod gredzenu Hus un viņa pakalpiņš saprot, kas par lietu un Hus padotais parāda Hul, ka ir bruņots. Hul smaidiņš par to, ka viņas plāns ir izdevies pazūd un viņa pietēlo Hus, ka tas bijis tikai tāds joks. Hus iedod pārdevējam naudu un solās nemaz gredzenu neņemt, tikmēr Hul izvilkusi no somiņas salveti, kuru aprakstīja brokastu laikā un nemanāmi nomet. Veikalnieks atļauj viņiem aiziet, taču var redzēt, ka viņam ir kaut kādas aizdomas. Viņš ierauga salveti, paņem to un rūpīgi nopēta. Uz tās ir rakstīta kaut kāda adrese (es no sākuma nesapratu, bet tā izrādījās tās viesnīcas adrese, kurās Hus ir izmitinājis Hul. Nezinu kā Hul to uzzināja.)

Tikmēr Nad stāsta Alv kā viņai veicies ar Kam. Alv izrāda, ka ir greizsirdīgs, taču Nad saka, ka Alv ir viņas vienīgais vīrietis, Kamillo ir tikai aprēķins. Alv saka, ka Nad ar Lus jākļūst par labām draudzenēm un nākošajā dienā Nad jāizved Lus uz Meridu, jo Alv it kā brauks prom un Nad kā laba draudzene varētu Lus tur aizvest. Nad piekrīt.

Hus aizvedis Hul uz viesnīcu un saka, ka Hul ir laba zagle un varbūt pat tad, kad Hul būs samierinājusies ar savu likteni-palikt uz vsiem laikiem kopā ar Hus, viņi varētu būt ideāls zagļu pārītis. Hul saka, ka viņa nav nekāda zagle un jau kārtējo reizi sāk izteikt savas domas par Hus. Šķiet, ka Hus tas beidzot apriebjas un viņš saka, ka tagad Hul viņam piederēs, vai nu viņa grib vai nē. Hul lūdz to nedarīt un saka, ka negrib to ar varu un, ka var cilvēkam visu ko piedot, bet tikai ne izvarošanu un saka Hus, ka tas notiks no brīva prāta, tikai ne tagad. Hus ir ar mieru pagaidīt.

Juvelierveikala pārdevējs ziņojis policijai par saviem dīvainajiem pircējiem. Tā kā pircēja apraksts atbilst Husto, kapteinis saprot, ka jādodas uz Mehiko. Viņš to pasaka Gab&Fra un visi steigšus dodas prom no Meridas.

Diemžēl es nevaru uzrakstīt līdz galam (ņemot vērā arī to, ka sērija bija spraiga + daudz notikumi un ir daudz jāraksta), bet vēlāk vakarā sekos turpinājums! ;)

0

2

missy написал(а):

bet vēlāk vakarā sekos turpinājums!

Prieks, ka esi atgriezusies! Paldies Tev! Gaidu turpinājumu. ;)

0

3

:dance: Paldies missy, redzu tagad notiek daudz daudz interesantu notikumu  !

0

4

Liels paldies!! :rose:
Es nezinu, vai es maldos, vai ne, bet man liekas ka si serija bija radiita 22. marta!? :nezinu:

0

5

missy :yahoo: ir atgriezusies

MALACIS !!!! :kiss:

0

6

T U R P I N Ā J U M S

Hus licis Hul uzvilkt ciu kleitu un aplikt jaunās rotas.

Tikmēr Gab, Fra & Kapt nonākuši Mehiko un tiekas ar rotaslietu veikala pārevēju. Viņš parāda atrasto salveti. Kapt liek pārbaudīt adresi un uzzina, ka tā ir kāda viesnīca. Visi + vēl bars policistu dodas tur.

Tikmēr Hul dzer šampanieti tik cik uziet, jo saprot, ka viņai nāksie padoties Hus. Hus viņai liek beigt dzert un grib ar viņu dejot.

Gab, Fra & pārējie jau nonākuši pie viesnīcas. Gab nervozē un parāda Fra, ka viņam ir ierocis.

Hul nepadodas Hus mēģinājumiem dejot ar viņu. Hus paliek niks u iegrūž Hul gultā un saka, ka vairs netaisās gaidīt. Bet tad ienāk Hus padotais un paziņo, ka viesnīcu ielenkusi policija. Hus dusmīgs.

Gab apnīk gaidīt, jo policija kā nerīkojas tā nerīkojas, viņš izvelk savu pistoli un dodas tuvāk viecnīcas ieejai. Kapt to pamanīji sapro, ka vairs nav ko gaidīt un sūta policistus uzbrukumā. Iznāk Hus un Hul viņam pakaļ, ieraudzījusi Gab viņa iekliedzas: "Mīļais uzmanies!" Gab pagriežas un ieraudzījis Hus izšauj un  trāpa viņam, Hus nokrīt zemē. No viesnicas iznāk viens no Hus vīriem un tēmē uz Gab to ierauga Fra un izskrien Gab priekšā-trāpa Fra rokā. Hul atskrien pie Gab. Fra guļ zemē, bet nav smagi ievainots. Gab apskauj Hul un mierina. Tiek izsaukti ātrie, lai palīdzētu Fra.
Policisti dodas uzbrukumā un apšauj visus Hus vīrus, kas laižas no viesnīcas. Bet kur tad pats Husto? izrādās viņš ar 2iem saviem vīriem paspējis aizmukt līdz helikopteram.

Hul&Gab sēž viesnīcas nummurā. Hul ir ļoti satraukta, Gab viņu cenšas nomierināt. Ienāk Kapt un saka, ka ar Fra viss ir OK. HuGa apjautājas vai Hus ir noķerts. Kapt ar nožēlu atzīst, ka viņam izdevies aizbēgt, bet viņš saka, ka viņam liekas, ka Hus var būt arī miris, jo ir ievainots, bet katrā ziņā viņa meklēšana turpināsies. Kapt lūdz sniegt Hul liecību. Hul saka, ka to noteikt izdarīs, bet tagad viņa vēlas braukt mājās.

Tad ir kadrs, kurā Hus guļ zemē. Nevar īsti saprast, kur viņi atrodas, bet Hus vīri tikai saka, lai viņu šefs turās.

HuGa + Fra  ierodas Temasonā. Eva, Če, Sol & Mars priecājas ieraudzīt Hul vesalu un pasakas katrs savam dievam par palīdzību. Eva satrukta par Fra ievainojumu. Hul norauj kaklarotu, kas viņai vēljoprojām ir kalā un saka, ka ies nomazgāties, jo jūtās tik netīra un aizskrien.

Vēlāk, kad Hul ir nomazgājusies, viņa kopā ar Gab apciemo Hugo, Hul paņēmusi mao uz rokām un viņam atkārto to cik ļoti viņa viņu dievina. Hul&Gab runā parto, ka šis notikums viņus ir vēl vairāk satuvinājis. Tad Gab saka: "Zini, es nekad nebūtu domājs ka tu mani kādreiz tā mīlēsi." Hul: "Es arī nē." Abi smejas. Buča. :heart:

Tikmēr Eva slavē Fra par viņa drosmi glābjot Gab, bet saka, lai viņš turpmāk tā nedarot, jo ļoti riskē ar savu dzīvību. Tad Fra mēģina Evu noskūpstīt, bet viņa neļaujas. Viņa pieceļas no dīvāna un saka, ka dosies atpakaļ uz Mehiko, tagad, kad viss ar Hul ir nokārtojies, jo nevēlas tik ilgi kavēt darbu. Eva vēlreiz piekodina Fra uzmanīties, jo vēlvienu nāvi viņa nepārdzīvotu.

Nākošā diena: Nad pierunā Lus doties uz Meridu. Lus pie sevis priecājas, ka varēs satikt Ram, bet Nad viņa saka, ka viņa dosies pie savas tantes.

Pol. priekšnieks pie HuGas viņi apspriež iepriekšējās dienas notikumus un to, ka Hus vēlaizvien nav atrasts. Mērs dodas prom un HuGa paliek divatā. Gab saka, ka nu viņiem nāksies krietni pastādāt, jo ar naudu tagad ir tā švakāk. Tad Hul ar nožēlu saka, ka ir kaut kas ko Hul vēl nav ar Gab pārrunājusi. Hul kļūst ļoti nopietna un Gab prasa, kas noticis. Hul atzīst, ka Gab brīvības vārdā Hul nācās visu pārdot, rančo tajā skaitā.

Merida: Nad un Lus nolemj doties katra uz savu pusi un vēlāk sazināties. Te pēkšņi kā no zila gaisa uzrodas Alv un dusmīgi jautā Lus, ko viņa dara Meridā.

Fra beidzot apciemo Ram Meridas cietumā. Fra jautā Ram, kas tās pa muļķībām, ka Fra vecāki ir noslepkavoti nevis gājuši bojā nelaimes gadījumā. Ram saka, ka tā ir taisnība un vainīgais ir Alvaro Montanjo.
SĒRIJAS BEIGAS.

0

7

jā, esmu atpakaļ. :D

Ak, PALDIES Jums visām par labajiem vārdiem! :kiss:

Ir tikai viena lieta-par šodienas sēriju (23. marts) es uzrakstīšu 1dien kopā ar 1dienas sērijas aprakstu.
Es pati viņu vēl neesmu noskatījusies, jo  vienkārši man ir krimināls laika trūkums pēdējā laikā. :(

0

8

Mums tevis pietruuka prieks atkal redzeet tevi missy!!! :first_move:  :kiss:

0

9

ooo, missy,nu milziiiigs tev paldiesssss!!!!!daudz daudz buchas! ^_^  :kiss:  :yahoo:

0

10

Piektdienas un šodienas apraksts BŪS! Tikai velāk. :)

0

11

Gaidam :D

0

12

Es ar ar  nepacietiibu gaidu!!! :meklet:  :laimigs:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 22. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts