TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » I Am Number Four (2011)


I Am Number Four (2011)

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

I Am Number Four

http://iamnumberfourfans.com/wp-content/uploads/2010/12/I-AM-NUMBER-FOUR-MTI-HC-c.jpg

John is an extraordinary teen, masking his true identity and passing as a typical high school student to elude a deadly enemy seeking to destroy him. Three like him have already been killed ... he is Number Four.
Cast: Alex Pettyfer, Timothy Olyphant, Teresa Palmer, Dianna Agron, Callan McAuliffe, Kevin Durand, Jake Abel.

0

2

Vakardien noskatījos šo filmu!  :)  Man katrā ziņā patika šī filma. Varbūt, man prasijās vairāk romantikas starp galvenajiem varoņiem, bet nu nekas, pārdzīvošu! :D   Tik jauki bija redzēt Diānu ārpus Glee un viņa bija lieliska, man patika, ka viņas varones aizraušanās bija fotogrāfēšana! :love:  :)
Šī filma  daudz tiek salidzināta ar Krēslu, bet nu es gan nekādu līdzību nesaskatu! :D  ( Tas pat labi, jo man šī filma liekas daudz labāka par Krēslu, bet tas laikam kā kuram. )
Jā, vēl ko gribēju piebilst, man ļoti prasās pēc filmas turpinājuma! :)

0

3

Mariposa написал(а):

Dianna Agron,Jake Abel.

Šie divi vārdi piesaistīja. Noteikti noskatīšos.

Mariposa написал(а):

Šī filma  daudz tiek salidzināta ar Krēslu, bet nu es gan nekādu līdzību nesaskatu! :D  ( Tas pat labi, jo man šī filma liekas daudz labāka par Krēslu, bet tas laikam kā kuram. )

O tas labi, ka nav savādāk es viņu nevarētu noskatīties, man pilnīgi slikti paliek no visām šīm Twilight lietām :D

0

4

Mariposa написал(а):

Jā, vēl ko gribēju piebilst, man ļoti prasās pēc filmas turpinājuma!

Grāmatai būs turpinājums, bet filmai laikam gan nebūs.
Filma man ne visai patika, bet patika redzēt Jake Abel.

0

5

Inetux написал(а):

O tas labi, ka nav savādāk es viņu nevarētu noskatīties, man pilnīgi slikti paliek no visām šīm Twilight lietām

:D  :D  It, kā jau laikam vienāda tā doma, ka abi varoņi nav  no vienas pasaules, bet parējais domāju, ka tur tālu no Krēslas.  :)

indy написал(а):

grāmatai būs turpinājums, bet filmai laikam gan nebūs.

Prieks par grāmatu, bet žēl par filmu!  :disappointed:

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » I Am Number Four (2011)