TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Suits (2011)


Suits (2011)

Сообщений 1 страница 20 из 70

1

Two Lawyers. One Degree.

http://pics.filmaffinity.com/Suits_TV_Series-438571793-large.jpg

Michael 'Mike' Ross (Patrick J. Adams) is a lazy but brilliant college dropout with an eidetic memory that has allowed him to pass the bar exam without attending law school. Harvey Specter (Gabriel Macht), one of Manhattan's best lawyers, takes a gamble and hires Mike as his new associate. Because of the firm's policy of hiring only Harvard Law graduates, Harvey and Mike are forced to pretend that Mike has gone to Harvard.

http://img.poptower.com/pic-53256/suits-usa-tv-show.jpg?d=1024

Oficiālā websaite - http://www.usanetwork.com/series/suits/
Vispārīgā lapa par Suits @LJ - http://suitsusa.livejournal.com/

Sāku skatīties nejauši (pēc māsas tvīta izlasīšanas, ka karsts vasaras seriāls) un esmu patīkami pārsteigta. Daudz sarkasma, daudz humora un momentāna ķīmija starp galvenajiem varoņiem -  Hārvārdu pabeigušo juristu Hārviju un Maiku, kas pat nav pabeidzis koledžu, bet ir ļoti zinošs.

Lomās (galvenajās):

Harvey Specter ..... Gabriel Macht
Mike Ross ..... Patrick J. Adams     
Louis Litt ..... Rick Hoffman
Rachel Zane ..... Meghan Markle
Jessica Pearson ..... Gina Torres

Отредактировано etansy (11.07.2011 12:59)

0

2

LOL. izklausās pēc tiem pašiem tipāžiem, kas White Collar. Jāiečeko.  Paldies.

0

3

Es ar esmu ļoti labas atsauksmes dzirdējusi. Domājams, ka arī sākšu skatīties :)

0

4

Noskatījos pirmo garo sēriju - pilotu. Gandrīz filmas garums. Stunda un 11 minūtes. Un tiesam kā filma. LOL. Betmens un Robins. Viņiem tik labi saskan un abi uz asociāciju pamata atrod izeju un atrisina jautajumu. Un tiesam Hārvijam ir vajadzīga Maiks, jo Maikam ir sirds. Hārvijam ar ir sirds, jo jau paša sākumā tam klientam viņš neļāva pazemot zaudētaju, bet tomēr Hārvijs ir savā gudrībā, spekā un dieva kompleksā jau tik stipri iegrimis, ka viņs jau vairs negrib ņemties ar mazajiem ļaudīm, bet tikai ar lieliem varas vīriem un arī netīriem varasvīriem. Un bija sajūta, ka beigās, kad viņi panāca visu ko gribeja no ta, kretīna par lab tai sievietei, Hārvijs atkal juta, ka tas ir patiesam palīdzēt cilvēkam. Skaisti. Tiesam ideāls seriāls. Ja godīgi, tad labāks par White Collar, gudrāks, es viņu sava ziņā ar Hausu salīdzinātu. Bet es ir svaigums un te atkal ir divu galveno varoņu ķīmija. Un tur daudzas paraleles - Maikam vecāki agri gaja bojā un uzaudzinaja viņu vecmamma. Viņam nav bijis tēva figūras. Un Hārvijs - par viņa ģimeni neko daudz nezinām, bet taja sarunā ar Dzesiku (ta laikam viņu sauca) atklājās, ka viņa maksāja par juridisko skolu Hārvardā, viņa izvilka iņu, tas nozīme, ka piķa viņam nebija. Un ir sajūta, ka nav viņam tuvinieku, ka viņš tikai par sevi. Un viņiem abiem ir momentāna saite. Hārvijs saka, ka meklē savu kopiju. Un nepārprotami starp viņiem ir līdzība, bet taja pat laikā viņi ir atšķirīgi un papildina viens otru, mācās viens no otra. LOL... Ideala saspēle, gudrs scenārijs un dialogs, ideāli aktieri savam lomām.

0

5

Labākais serials kāds pēdējā laikā radīts. Nopietni. Visi varoņi un viņu tipāzi ideāli. Tieslietas interesantas. Man reti patīk tieslietu drāmas, bet te tas nav centrīlais. Te galvenais ir gudrība, dzirkstoši dialogi, satīrisks humors un arī inteliģents humors, turklāt skatīties uz abiem galvenajiem varoņiem ir bauda. Tiesam. Gabriels Mahts un Patriks J Adams abi tadi smukulīši. Man patīk, ka Maiks katrā sērijā pamanās izgāzties, bet beigās vienmēr pamanās izcelties un pārspēt Luiju slīpētā spēle. Un pārgudrais Hārvijs vienmēr pamanās iemācīt Maikam ko jaunu, bet arī pats iemācīties no Maika ko jaunu.

Lasīju kritiķu atsauksmes un vairaki minēja, ka jocīgi, ka seriāls nav rudens sezonā, bet vasaras, kur parasti serialu programma ir vājāka, jo Suits tiesam ir to vērts. Un reitingi ir labi.

Ķīmija ir nepārprotama un katrs var izvelēties, kā to uztvert - vai kā meistara un mācekļa attiesības, vai kā ārkārtīgi gudru divu draugu attiesības, vai kā vecāka brāļ un jaunaka brāļa attiesības, vai kā attiesības starp diviem, kur vecākais jaunākajā saskata pats sevi pirms gadiem, uz ko ļoti daudz noražu. Man liekas tas viss te ir. Kas gri redzēt slešu, redz slešu. Es tā pa pusei. Man nav tik izteikti, kā citreiz reizēm. Bet protams sleša fandoms jau kaifu. Ir pat koms

http://suits-slash.livejournal.com/

Un ir jau daudzi jauki video

AWWWW

Un te vairāk ne tik slešīgs, bet par draudzību un visiem tiem citiem attiecību modeļiem, kurus mineju

0

6

Eh, viņi abi rullē.

0

7

Un te bilžuki no Patrika tvitera....  :love:

0

8

Tātad noskatījos pirmo sēriju. Wow tiešām labākais seriāls, kuru pēdējā laikā esmu redzējusi. Tieslietas, taisni tas, kas mani pēdējā laikā ir tik ļoti aizrāvis. ļoti labs humors, ķimija starp abiem galvenajiem varoņiem mežonīgi liela.  Aktieru sastāvs super. Vismaz kaut kas jauns un svaigs, ko skatīties.

0

9

un tātad - pirmajā sezonā būs 12 sērijas un kanāls USA ir apstiprinājis seriālu otrajai sezonai un otraja sezonā būs 15 sērijas.

0

10

noskatījos tikko 11 sēriju un ak dievs man tā patīk kā viņi visu laiku Luisu noliek. tas ir vienreizēji!

0

11

Šodien pabeidzu skatīties visas iznākušās sērijas.. esmu sajūsmā, jo nākošo varēšu noskatīties jau rīt no rīta.. (iznāk šonakt).. :)

Un ja godīgi, es tagad atvainojos Vampīra Dienasgrāmatām, Supernatural un True Blood.. šiem seriāliem visiem trim pēc Smallville beigām bija iespēja kļūt par manu mīļāko seriālu.. bet Hārvijs ir panācis, ka man viņš jau pirmajās 11 sērijās ir kļuvis tik pat saistošs tēls, kā Klarks... Maiks ir fantastisks, tieši tāds cilvēks, kuru gribētu sev par draugu... un es šo seriālu iesvētu par savu šobrīd noteikti mīļāko seriālu... :) Jau jūtu, ka esmu gatava sērijas skatīties atkārtotie.. :D

P.S. Hāvrija trīsdaļīgie uzvalki ir nepārspējami.. :D

0

12

Skaidrs, kādu seriālu tu atradi :D Vari neatbildēt pie VD tēmas :D Eh beidzot man ar laikam būs jāiečeko šis seriāls  :playful:

0

13

cravey написал(а):

Vari neatbildēt pie VD tēmas

Jau grasījos tevi aizvest uz šo sadaļu... :)

Jā.. paskaties gan.. nedomāju, ka būsi tādā sajūsmā, kā es.. bet esmu pārliecināta, ka tev ar patiks.. :)

Man tikko ienāca prātā viena no Hārvija krutajām piezīmēs: "Vai tik kāds nav pārāk daudz Alijas Makbīlas atkārtojumus skatījies?" :D:D:D

0

14

Man te kojās nets sūdīgs :( Bet noskatīšos pie pirmās izdevības  :playful:

0

15

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lshe74ChHd1qjxhseo1_500.jpg

0

16

tas nosakums liek viņie ielikt (kādā sērijā) Neil Patrick Harrisonu ar barnija "suit up" frāzi.

0

17

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1zz0iAAQs1qc49r2o2_500.gif

0

18

June  :crazyfun: *Confettis.It's a parade* Nevaru sagaidīt! :)

0

19

Apskatījos dažādus avotus un ceru, ka tie (99%), kas saka, ka seriāls atpakaļ būs 14 jūnijā ir pareizi.. zināms ir, ka būs viarāk kā 12 sērijas... tikai problēma ir tajā, ka imdb.com, kas parasti liek pareizo info, ir norādījusi (lai gan vienīgā), ka seriāls sāksies 16. jūlijā.. :(

Katrā ziņā otrās sezonas promo:

Un mazam prieciņam pirmās sezonas bloopers.. :)

0

20

Jā, 14. jūnijā ir sezonas pirmizrāde. Nevaru jau vairs sagaidīt. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Suits (2011)