TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Ikemen Desu Ne (Japānas, 2011) - You're beautiful rīmeiks


Ikemen Desu Ne (Japānas, 2011) - You're beautiful rīmeiks

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

http://img2.s-mysoju.com/images/upload/868ikemen_desu_ne.jpg

Network: TBS
Episodes: 11
Release Date: July 15, 2011 - September, 2011
Runtime: Fridays 22:00
Language: Japanese
Country: Japan

Ikemen desu ne (美男ですね?) is a 2011 Japanese television series. It is the Japanese remake of the Korean television drama You're Beautiful (TV series).

Miko (Miori Takimoto) (Korejas versijā Park Shin Hye)  is a 20-year-old girl. She is pure, but prone to make mistakes. Since her father, who was a composer, died, she stayed at orphanage with her twin brother Mio Sakuraba (Miori Takimoto). Now she is at a convent dreaming of becoming a nun. But, one day, Mabuchi asks her to join A.N.JELL instead of her twin brother Mio who fought.

Ren Katsuragi (Yuta Tamamori) (Korejas versijā Jang Geun Suk) is 23 years old. He is self-centered and often nervous. His father is a famous conductor. Ren is a perfectionist and musical genius. He is very clear about what he likes and doesn't like. At first, Ren is against Mio becoming a member of A.N.JELL.

Shu Fujishiro (Taisuke Fujigaya) ) is a 23-year-old guitarist. He is soft and generous. His personality is the opposite of Ren Katsuragi. He is also as popular as Ren Katsuragi. He raises herbs and likes to drink herbal tea during breaks. He is the first one to realize that Mio is different.

Yuki Hongo (Hikaru Yaotome) is 21 years old. He is the drummer for A.N.JELL. Yuki likes hanging around people and is bright. He also makes the mood around the band bright. In real life he is like a boy, but on stage he shows a tougher side. His tough persona makes people crazy about him. Yuki totally trusts Ren and Shu, so he doesn't like Mio, because he thinks Mio makes Ren nervous.

Treileris:

Novilkt var šeit:

Subus var dabūt šeit:

Onlainā skatīties var šeit:
http://www.dramacrazy.net/japanese-dram … n-desu-ne/

Diezi vai būs tik labs kā oriģināls, bet laika kavēklis labs :) Krista skatīsies :D

Отредактировано cravey (06.04.2012 21:27)

0

2

Noskatījos 1. sēriju beidzot :) Nu, pašlaik man vērtējums 10 baļļu sistēmā ir 6+ , lai gan domāju, ka laika gaitā tas varētu pacelties par kādu balli augstāk. Tā kā japāņiem droši vien būs 10 sērijas, tad saprotams, ka notikumu virzība ir ātrāka un nebij ne vainas. Īstenībā vienā brīdī man pat asariņa paspruka aiz saviļņojuma. Storyline man patīk, ir labs, nedaudz ir atšķirības no orģināla, kas padara interesantāku skatīšanos tiem, kas ir redzejuši oriģinālu.
Tagad par negatīvo -
pirmais, kas man iekrita acīs, bija tas, ka manuprāt japāņu versijas aktieri cenšas vairāk tēlot nevis varoņus, bet gan tēlot korejiešu aktierus, kas atveidoja lomas. Jo īpaši tas manāms galvenajā četrotnē. Lai gan uz beigām jau Rens man sāka nošķirties no JGS atveidotā varoņa, sāka parādīties viņam sava odziņa. Vēl runājot par Renu un TK varoņiem - JGS ir specifiskāka balss, līdz ar to, Rena balss uz JGS fona nobāl. Kas mani savukārt novirza uz otro, manuprāt, mīnusu - ir atstātas oriģināla dziesmas, vienīgi japāņu valodā. Varbūt vajadzēja jaunas dziesmas, kas vairāk pieskaņotas aktieriem, nez, bet man ir tā, ka es klausos un gaidu to īpašo, kas bija oriģinālā un tad saprotu, ka tā īpašā sajūta nebūs, jo tas ko es galvā dzirdu un vēlos klātienē dzirdēt ir oriģinālā dzirdamais, jo īpaši JGS balss  :love:  Nu tie tādi divi lielie mīnusi. Domāju, ka ar laiku tas pirmais pazudīs, bet otrais visu laiku saglabāsies :(
Bet nobeidzot uz pozitīvās nots - nākamās sērijas promo man jau liek ar nepacietību gaidīt nākošo nedēļu :D Būtu jābūt superīgai sērijai  :crazy:

Lai vai kā, skatīties noteikti var :)

Отредактировано cravey (21.07.2011 19:59)

0

3

Pāris gifiņi:

Japāņu A.N. Jell:
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lokm2tvRJD1qcwu6mo1_400.gif

Rens (galvenais varonis):
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lokrw9C91R1qcwu6mo1_400.gif

Momentiņš no jumta ainas:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_loo373YREZ1qk2g47o1_500.gif

0

4

Rena solo "Promise" dziesmai:

TK versija "Promise" dziesmai (see what I'm talking about  :crazyfun:  - zi diference):

0

5

Sākumā biju pilnībā pārliecināta, ka šo drāmu laidīšu garām. Nepatīk man Japāņu rimeiki. Tie vienmēr ir sliktāki, kā oriģināls.

Taču šogad mani sāk pārsteigt Japāņu seriāli, jo tie šķiet... daudz labāki. Sākot jau ar Ouran, par ko es esmu gandrīz vai stāvā sajūsmā, beidzot ar šo.

Jā, protams, ka tas nav lielisks. Es pati skatoties visu laiku nespēju beigt salīdzināt ar Kdrāmu. Bet jāsaka, ka tas noteikti nav TIK slikts, kā gaidīju.

Ir vērts skatīties.

Visvairāk man patīk tas aktieris, kas spēlē Shuu san (Kdrāmas versijā viņu tēlota Yung Jong Hwa, kyaa, xD).
Kā arī patīk tas, ka Rens ir iemācījies smaidīt gluži kā TaeKyang, raucot savu lūpu.

Diemžēl ne Hikaru Yaotome(Džeremijs) ne tā meitene, kas tēlo Mio mani galīgi nepārliecina.

Kopumā- skatīties var, bet Korejiešu versija, protams, daudzas reizes labāka. :)

0

6

Nākamās nedēļas sērijas viesaktieris būs JGS, kas tēoja TK oriģinālā  :love:

0

7

Nopietni? Tiešām? Oho! Lūk to es noteikti nepalaidīšu garām!

0

8

Man liekas Youre Beautiful,bija tik laba un nepārspējama,ka es šo vienkārši nespēju sākt skatīties :dontknow: .Varbūt kaut kad vēlāk. :glasses:

0

9

Es pasūdīgā kvalitātē noskatījos gabaliņu no tā kur Jang Geun Suk bij viesis. Nu pilnīgi pārējie fonā uzreiz paliek :D Un viņam smuka ķīmija bija ar galveno varoni arī šeit :D JGS ir vnk nepārspējams šarms, kas uzreiz pievelk  :love:

0

10

cravey написал(а):

Es pasūdīgā kvalitātē noskatījos gabaliņu no tā kur Jang Geun Suk bij viesis.

es ar tā pat.Youtube kaut kur uzgāju ,tadā pašā kvalitātē :D

cravey написал(а):

JGS ir vnk nepārspējams šarms, kas uzreiz pievelk

un tas viņa smaids vispār :love:
priekš manis PSH go mi nam arī nav pārspējams. go mi nam ir viens no iemesliem kāpēc es mīilu Korejiešu versiju :love:

0

11

Es dievinu kā JGS saka "Go Mi Nam", tai savā spešal šarmīgajā izteiksmē  :love: Kūstu katru reizi kā izdzirdu  :love:

0

12

Kā man patika pēdējā epizode. Visi aktieri ne tuvu nestāv JGS. Tikai tas šķita ļoti... sirreāli. :D Redzēt viņu Japāņu rimeikā, xD. Tēlojam pašam sevi, xD.

0

13

Amira написал(а):

Redzēt viņu Japāņu rimeikā, xD. Tēlojam pašam sevi, xD.

Vai ne? :D Bet deem, cik tas bij skaisti  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Ikemen Desu Ne (Japānas, 2011) - You're beautiful rīmeiks