TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » DREW(Harmony) - Daniel Radcliffe&Emma Watson(Harry&Hermion)


DREW(Harmony) - Daniel Radcliffe&Emma Watson(Harry&Hermion)

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Sveiki, visi HP fani! :flag: 
Jūs jau redzat tēmas nosaukumu un šajā sakarā man ir kāds jautājums: Kā jums liekas, vai viņi ir vai nav kopā?
Es kādreiz vienā žunālā lasīju (tur bija par HP 3 filmu), ka klīda baumas par to, ka Daniels un Emma varētu būt kopā, bet tur bija rakstīts, ka Emma to noliedzot, tad vēl es internetā lasīju, ka abi tā kā tikuši pieķerti kopā(tas gan bija pirms kāda gada :D) u.t.t., bet es te paskatījos youtube dažus video ar viņiem un tur bija gan jūtama, gan redzama tāda ķīmija starp abiem un vēl skatoties HP filmas (sākot ar 2filmu), man liekas, ka arī var to manīt  :love:   

Zinu, ka Emmai tagad ir draugs, bet jebkurā gadījumā, man liekas, ka viņi ar Danielu būtu jauks un forš pāris  :)  ;)

Kādas ir jūsu domas? ;)

Отредактировано liiguciss (15.08.2011 13:01)

0

2

Es tev piekrītu liiguci. Man arī patīk Harijs Porters un abi- Daniels ar Emmu visās HP filmās, ir labs un lielisks pāris. Viņi varētu būt kopā. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » DREW(Harmony) - Daniel Radcliffe&Emma Watson(Harry&Hermion)