TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 377. - 381. sērija (UgunsGrēks)


377. - 381. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Свернутый текст

21. augusts, 377. sērija
Notiek gatavošanās deju šova finālam, un intrigas sit augstu vilni. Taču ar vienu no iemīļotajiem varoņiem ir noticis auto negadījums, kas novedis līdz komai..

22. augusts, 378. sērija
Kitijai draud aizturēšana. Bet Elizabetes dzīvē viss ir mainījies... Kāpēc viņa savu tēvu Ziemeli vairs pat neatceras?

23. augusts, 379. sērija
Donāts gatavo ballīti par godu sava bērna piedzimšanai. Bet kāpēc viesi atsakās tajā piedalīties?

24. augusts, 380. sērija
Aivars nejauši atrod Žanetes telefona numuru. Taču viņa neceļ klausuli. Santai rodas viltīgs plāns, kā izmantot Elizabeti un Denisu.

25. augusts, 381. sērija
Santa melo Denisam, ka viņu mīl. Vandai iepatīkas Mareks, un viņa sāk flirtu, kas pārsteidz gan Mareku, gan Česlavu.

0

2

Njā, nu kurš gan cits, ja ne Kitija ar Vadimu bija vainojami pie visu nelaimēm! :no: Labi, ka viss beidzās labi un šovā uzvarēja Zentuks! :D Bet nu Mirdza negodīgi piesavinājās naudu no Zentas un Sašas! :huh:
Man jau bija aizdomas, ka tieši Elizabete būs komā.. Eh, tagad katrs sāks savu versiju borēt Elizabetei, par to, kas noticis! :huh: :no:
Bet man patīk jaunais iekārtojums dažām viesnīcas istabiņām! :)

0

3

Kad pateica, ka Elizabete ir komā, es uzreiz sapratu, ka viņa būs zaudējusi atmiņu. Nav interesanti. :D Sapratu, ka tiešām neko nezaudēju, ja neskatos.

0

4

Fakts,ka deju šova finālā nokļuva visi četri ''mūsu'' pāri,''nezin kāpēc'' gan nepārsteidz,gluži tāpat kā nepārsteidza Kitijas un Vadima centieni kaitēt saviem konkurentiem, jo tie jau nu nebūtu viņi,ja uzvaras vārdā neķertos pie viszemiskākajiem līdzekļiem.Zenta bija tik laimīga par savu uzvaru,bet Mirdza ņēma un visu sabojāja,jo tiešām nebija taču tādas norunas,ka šova uzvarētājpāris pilnīgi visu naudas balvu ziedotu pilsētai,Zentas sejas izteiksme tobrīd nepārprotami pauda milzīgu vilšanos.Leons tā arī šo divu mēnešu laikā nav spējis Denisu pārliecināt,ka kāzas bija tikai veikls triks,lai viņu dabūtu laukā no cietuma,bet vai gan par to jābrīnās?Arī Elizabetes atmiņas zudums nav nekāds pārsteigums,tagad gan Leonam,gan Denisam būs vienlīdzīgas iespējas cīnīties par viņas sirdi.

0

5

Nu, vismaz Elizabete nenomira, tas ir vienīgais pluss šajā pasākumā. :D Nē, nu, labi, tas bija ļauni ..
Un mani pat neizbrīna Denisa rīcība. Jo joprojām atceros, kādām acīm viņš sēdēja, kad Elizabete pateica, ka viņa precēsies ar viņu. Vienkārši .. es to pat nespēju izstāstīt, kādas sajūtas mani pārņēma, es jutos, itkā pati būtu Beta, jo .. nez, tiem aktieriem tas tik labi sanāca, Deniss tik dzīvi iztēlojās, kā ir kopā ar viņu, tas viss bija tik tiešām patiesi. Un, ņemot vērā, ka neviens tā arī nepateica  Denisam, ka tas ir lai dabūtu viņu ārā, es nemaz nebrīnos, ka viņš nevienā neklausās. Jo jau līdz tam viņš gāja pie tās Betas, neskatoties uz to, ka viņa viņu atšuva. Domāju, ka vismaz kādu laiu tur viss varētu izskatīties diezgan interesanti. ;D

0

6

Sveika,kur Tu visu šo laiku biji pazudusi,Evans,man Tevis pietrūka,priecājos,ka esi atpakaļ!Varu Tevis teiktajam tikai piekrist,jo tā tiešām bija lieliska aina,varbūt pati labākā.

0

7

Kopš man nav sava datora, es no ļoti daudzām vietām esmu pazudusi, jo gluži vienkārši nav iedvesmas klausīties, kā atmiņu ar savām adresēm esmu piecūkājusi. Tagad vismaz esmu atradusi, kur mācīties un nebūs jāsēž visiem uz kakla. ^^ Bet man prieks, ka te ir kāds, kurš mani vēl atceras. ^^

0

8

Evansa написал(а):

Bet man prieks, ka te ir kāds, kurš mani vēl atceras.

ne viens vien :)

0

9

Jā,protams,ka atceros.Vēl tagad bieži pārlasu Tavus saturīgos komentārus Kaislību un šajā Ugunsgrēka forumos,jo Tu ļoti labi proti iedziļināties lietas būtībā.

0

10

Terēze написал(а):

jo tā tiešām bija lieliska aina,varbūt pati labākā.

Pilnīgi piekrītu, ka tā aina bija lieliska. Mani tā ļoti aizkustināja, it īpaši Elizabete!  :)
Sweika, Evansa!  ^^  Prieks tevi te atkal redzēt! :)

0

11

Vakardienas sērijā ļoti uzrunāja aina slimnīcā,kad Deniss bija ļoti sašutis,ka Leons Elizabetei nepateica,ka viņa ir Denisa sieva,tā bija tik spēcīga un dramatiska,jo tik ļoti labi varēja just Denisa emocijas.

0

12

Omg, es te tuuliit izkusiishu. xD
Aij, man to Denisu visu celju zheel. Principaa vareeja Martu un Leonu suutiit kkur prom un miers, lai naak jauni galvenie varonji, teiksim, Beta un Deniss. Tas Kjesteris, piedodiet, man nekad sevishkji nav paticis un tgd jau pasha teela dziivesgaajums ir dramatiski smiekliigs - pirmaa sieva un laikam beerns gaaja bojaa, Liiga palika traka, Marta tika noshauta, Elizabete - ? Pagaidaam atminju zaudeejusi. Tas vnk ir kkaads kjiiselis bez piedevaam. Vismaz kas attiecas uz galvenajiem varonjiem. Paareejais liekas diezgan ok.

0

13

Jā,Leonam ar savām sievietēm galīgi neveicās,vai vispār viņam reiz šajā ziņā laimēsies?Bet to jau zina vienīgi Dievs un scenāristi.

0

14

nu, neeeeeee, vismaz Elizabeti mees vareetu atstaat dziivu! :S

0

15

Evansa написал(а):

vismaz Elizabeti mees vareetu atstaat dziivu

man jau vecmamma vakar tā: "Ar kuru gan Elizabete paliks kopā?"
es: "Gan jau atkal būs kāds sprādziens."
"Elizabete ies bojā?"
"Gan jau visi ies bojā!" :D

0

16

Norkys написал(а):

Gan jau visi ies bojā!

jā, tad to bodīti varētu vienārši aizklapēt ciet vai arī sākt visu pa jaunam, nebalstoties uz veciem notikumiem. :D

0

17

Tā arī būtu labi.

0

18

Nezinu, kā jums, bet man jau tas viss liekas par stulbu.. Deniss uz vienu roku ar Santu, Mareks acīmredzami pārgājis Leona pusē.. Elizabete tic meliem.. Vanda vsp kkāds dīvainuma kalngals šajā visā putrā.. Kkāda meksikāņu ziepene latviešu stilā.. :D
Man pat brīžiem liekas, ka Elizabete tēlo savu amnēziju, lai atmaskotu Santu vai kko tml, nezinu.. :D

0

19

GaBy написал(а):

Man pat brīžiem liekas, ka Elizabete tēlo savu amnēziju, lai atmaskotu Santu vai kko tml, nezinu..

:D  :D  Tas būtu pat traku!

Ak, man sāk šķist, ka Deniss aiziet neceļus. Sākt sadarboties ar Santu..nē, nu...tas man galīgi nav pieņemams. Pat tad, ja viņš rīkojas pēc teiciena ''Mīlestībā un karā visi līdzekļi labi."

Отредактировано Mariposa (30.08.2011 12:28)

0

20

Mariposa написал(а):

Ak, man sāk šķist, ka Deniss aiziet neceļus.

Man Deniss jau no pašas šīs sezonas sākuma tracina.. :D Pagājušajā sezonā man viņu bija žēl, kad viņš tur cietumā mocījās, a tagad krīt uz nerviem. :unsure:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 377. - 381. sērija (UgunsGrēks)