TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x03 - The End of the Affair


3x03 - The End of the Affair

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Episode airs: 29.09.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

THE ROARING TWENTIES — Klaus (Joseph Morgan) and Stefan (Paul Wesley) arrive in Chicago, where Stefan is reunited with a vampire (guest star Claire Holt, “Pretty Little Liars”) who hasn’t really moved on from her interest in him decades earlier. In a flashback to Chicago in the 1920s, Stefan comes face-to-face with a shocking chapter from his wild past. After Damon (Ian Somerhalder) gets a tip on Stefan and Klaus’ whereabouts from an unexpected source, he and Elena (Nina Dobrev) follow their trail. Back in Mystic Falls, Tyler is concerned about Caroline and turns to Sheriff Forbes (guest star Marguerite MacIntyre) for help.

0

2

Sērijas bildes:
http://www.vampire-diaries.net/gallery/ … ?album=148

Stefans  :love:
http://www.vampire-diaries.net/gallery/albums/userpics/10001/normal_eota10.jpg

0

3

Promo:

0

4

Sneak peek: (atkal DE saruna :D)

Свернутый текст

0

5

Ahhh, deem, nu ko lai saka par šo sēriju  :love:

Свернутый текст

Daudziem DE faniem nepatika. MAN PATIKA. ĻOTI. Sākot jau ar to jauko brīdi, kad Eleina pamodās blakus Deimonam, un, kad es domāju tūliņ jau lēks laukā, viņa vnk pavirzījās biš nostāk :D Tas jau parāda, cik ērti viņa Deimona klātbūtnē jūtas. Un tad Bekka, kas izrādās ir Klausa māsa. Un deem, tā kaklarota. Tā bija Bekkas, un Stefans viņu paņēma toreiz Čikāgā, jo tā viņam atgādināja Bekku  :'( Kaut arī Klauss viņam lika viņus abus aizmirst. Un tas ir tas kāpēc es MĪLU šo sēriju. Mana Klefan sirsniņa. Ak, Dievs, Klauss. Nabadziņš. Es nevaru vnk. Mana sirds plīsa tajās ainās Čikāgā. Klauss beidzot bija atradis kādu, ka bija viņam kā brālis, bet viņam nācās likt Stefanam visu aizmirst  :'( Nu šausmas, man raudiens taga nāk rakstot. Un tad, tad viņš ļāva viņam atcerēties. Un Stefans patiešām laimīgs sajūtās tajā brīdī, jo atguva Klausu un Bekku. Ahhhh  :'( Karočen, īstenībā šī bija emocionāli smaga sērija  :'(

0

6

Свернутый текст
cravey написал(а):

Daudziem DE faniem nepatika.

Tiešām.... Man sērija gan ļoti patika.. Bija salīdzinoši maz tieši Deimona un Elenas attiecību izaugsmi, taču viņu momenti bija tīri labi! :)

cravey написал(а):

Ak, Dievs, Klauss. Nabadziņš. Es nevaru vnk. Mana sirds plīsa tajās ainās Čikāgā. Klauss beidzot bija atradis kādu, ka bija viņam kā brālis, bet viņam nācās likt Stefanam visu aizmirst

Man ar viņa palika žēl, jo varēja redzēt, ka viņš Stefanam uzticas un viņi tiešām bija draugi. Šī sērija vēl vairāk parādīja, cik ļoti vientuļš ir Klaus.. taču tāpat šī sērija arī parādīja, ka viņš tomēr ir nežēlīgs, jo viņš Beku nogalināja nevis tāpēc, ka viņa to nodeva, bet tāpēc, ka viņai sāka rūpēt arī Stefans.. :o Klausam vajag visu vai neko.. :)

cravey написал(а):

Un Stefans patiešām laimīgs sajūtās tajā brīdī, jo atguva Klausu un Bekku. Ahhhh   Karočen, īstenībā šī bija emocionāli smaga sērija

Jā.. jāsāk domāt, ka Stefans tiešām nav mīlējis Ketrīnu vai Elenu, bet gan iespējams tikai Beku.. :o :D:D:D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x03 - The End of the Affair