TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Stāsts par Elizabeti un Leonu ir beidzies......


Stāsts par Elizabeti un Leonu ir beidzies......

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

......un sāksies stāsts par Rasu un Leonu!!

Lūk, pierādījums tam un arī anotācija:
Kad 17/10 14:15
Šajā epizodē

34.sērija Rasa no rīta nemodina Leonu un klusām dodas prom. Ziemelis, Santa, Elizabete un Deniss aizbrauc uz Rīgu. Gunārs un Zenta gatavo Mirdzai trešo šantāžas vēstuli. Leons dodas uz slimnīcu, lai satiktu Rasu. Mirdzai rodas versija, ka šantāžā ir vainīgs Vadims. Silvija kļūst greizsirdīga uz Vadimu un Mirdzu. Mirdza nolemj pieķert šantāzistu. Leonam neizdodas pārliecināt Rasu, ka viņš nav Rasu tikai izmantojis.

Un lūk, arī links uz šo anotāciju:
Anotācija

:) ;)

Отредактировано liiguciss (09.10.2011 16:28)

0

2

Leonam ar Rasu sāksies jaunas attiecības, cerams, ka Ieviņa pieņems Rasu, jo viņa vēl ilgojas pēc Elizabetes. :)

0

3

Tātad Maija Doveika pavisam aiziet no seriāla?Jo,ja jau stāsts par Elizabeti un Leonu ir beidzies,tad ko gan lai vēl viņa vēl seriālā darītu?Runājot par Rasu-vai tiešām viņa būs Leona pēdējā mīlestība,un pēc kāda laika viņu nenomainīs vēl kāda,lai kas arī viņa nebūtu?

0

4

Manuprāt, Elizabete nekur nepazudīs. Man liekas, ka drizāk būs tā, kad Leons un Rasa satuvināsies, tad atkal uzradīsies Elizabete, kura būs atguvusi atmiņu un tad Leonam nāksies izvelēties starp viņām abām. Nu tāds ir mans viedoklis. :) Protams, visu paredzēt nevar, bet nu tas būtu vienkarši stulbi, ja Elizabete aizbrauktu un piemēram, mēs nekad neuzzinātu, vai viņa atguva atmiņu vai nē...

0

5

Tas ir ļoti ticams variants,visticamāk,ka tā arī būs,kā Tu domā.

0

6

Nē, nu, principā, izņemot to, ka man tas viss liekas pilnīgs sviests, es varu teikt, ka pārmaiņas pēc šī situācija ir plus mīnus normāla, jo, jo, jo .. tās abas vismaz pagaidām liekas šķietami līdzvērtīgas - Elizabete Leonu mīl tādu, kāds viņš ir, un pagaidām tā Rasa arī šķiet diezgan oriģināla, salīdzinājumā ar visām Kitijām, kas Leonam pāri gājušas. ;D Vienīgi es, protams, ļoti, ļoti līdzpārdzīvoju Elizabetei, jo nu jā .. arī Rasa zina, ka ne jau no sava prāta Elizabete palika kopā ar Denisu, bet šķietamas ilūzijas pēc, un tas šķiet vairāk kā negodīgi. Žēl, ka arī no Denisa tagad iztaisa beidzamo kretīnu, yeah .. Vairāk man nav, ko piebilst.

0

7

Deniss man nekad nav paticis, un tagad šis krāpj Elizabeti ar Santu, kurai interesē tikai Ziemeļa nauda un lai varētu tikt no sava vīra vaļā. Vienā sērijā dzirdēju, ka Deniss teica Santai, ka Elizabete viņam riebjoties, jo tā viņu negrib. :huh:

0

8

Kad Leons no Daniela uzzināja,ka Elizabete un Deniss nedzīvo vienā un tajā pašā numurā,viņš bija tik laimīgs,un cik gan vīlies bija,kad Deniss to noliedza,sakot,ka Elizabetes agrākajā numurā dzīvojot Rita,un Rita to arī apstiprināja.Un tas nozīmē,ka stāsts par Elizabeti un Leonu tomēr nav beidzies,jo ja Elizabete Leonam vairs neko nenozīmētu,tad viņš uz Daniela teikto,ka Elizabete un Deniss dzīvo katrs savā numurā,vispār nereaģētu,viņš vispār par nedomātu.

0

9

Terēze написал(а):

Un tas nozīmē,ka stāsts par Elizabeti un Leonu tomēr nav beidzies,jo ja Elizabete Leonam vairs neko nenozīmētu,tad viņš uz Daniela teikto,ka Elizabete un Deniss dzīvo katrs savā numurā,vispār nereaģētu,viņš vispār par nedomātu.

Jā, jā, zinu, Terēze, es kļūdījos, sorry! Vnk tad man pilnīgi tā izskatījās un likās, ka tā arī ir - ka viņu stāsts ir beidzies, bet tagad jau sen ir skaidrs, ka nav! :) ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Stāsts par Elizabeti un Leonu ir beidzies......