TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x09 - Homecoming


3x09 - Homecoming

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Episode airs: 10.11.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

ROCK BAND MY MORNING JACKET PERFORMS — On the night of the Homecoming dance, Rebekah (guest star Claire Holt) opens up to Elena (Nina Dobrev) about why the evening is so important to her, leaving Elena with conflicting emotions. Caroline (Candice Accola) and Matt (Zach Roerig) are both shocked at Tyler’s (Michael Trevino) behavior throughout the evening. The night takes a surreal turn when Klaus (Joseph Morgan) puts his latest plan into action. Determined to outsmart Klaus, Damon (Ian Somerhalder) enters into a dangerous partnership, leading to a terrifying turn of events. The band My Morning Jacket performs in the party scenes. Paul Wesley and Kat Graham also star.

Episode rating: 3.17 mil

Mid-season finale episode!

0

2

Šī būs pēdējā sērija šajā gadā. Pēc šīs sekos aptuveni 2 mēnešu ilgs hiatus. TVD atgriezīsies janvāra otrajā pusē.  :'( Bana ku ilgi  :'(

edit: pēc oficiālām ziņām TVD atgriežas 5. janvārī.

0

3

:sceptic: :sceptic: :sceptic: :sceptic: :sceptic: :sceptic: :sceptic: :sceptic:

That said, remember that Nov. 10 is the last new episode of Vampire Diaries in 2011. Rest assured, it will be a big one — especially for Stefan fans.
Avots: http://insidetv.ew.com/2011/10/28/walki … er-room/2/

0

4

Bildeeesss  :crazy:
http://www.ksitetv.com/9504/vampire-dia … /?pid=3965
KLEFAAAAAN :love:
http://uploads.ru/t/v/s/T/vsTe2.jpg

0

5

OOOOWW, tik daudz emociju - mana Delena aaahhh  :love: Tik liela uzticēšanās un vienam otra atbalstīšana  :love:
Stefans, yay, cerams viņš uz labu brīdi aizvāksies un nebūs tik drīz atpakaļ - but thanks for saving Damon! Atkal pierādās, ka Deimons viņam svarīgāks par visu  8-)
Ketrīna nav mirusi - yay!
Maikls ir miris - yay, man viņš nepatika. Lai arī Sebs man patīk :)
Original family tagad i pie Stefana  :crazy:
Klaus is alive and kickin' That will be sooo fun to watch  :crazyfun:

0

6

Ilgi domāju, kā lai raksturo šo sēriju.. noteikti man tā bija pozitīva un ļoti patika.. bet grūti uz papīra uzlikt.. :D Cenšos jau ceturto dienu... cerams kaut kas sanāks.. :)

cravey написал(а):

Stefans, yay, cerams viņš uz labu brīdi aizvāksies un nebūs tik drīz atpakaļ - but thanks for saving Damon! Atkal pierādās, ka Deimons viņam svarīgāks par visu

Jā... tas ir super.. nevajag viņu drīz atpakaļ, jo Elena ar Deimonu varēs sabondēties.. :D Bet man šķiet, ka Stefans sev šajā sērijā parastīja nāves spriedumu... Ok, viņš izglāba Klausa dzīvību, bet tai pašā laikā viņš atņēma Klausam pašu svarīgāko = ģimeni... :o

cravey написал(а):

Ketrīna nav mirusi - yay!
Maikls ir miris - yay, man viņš nepatika. Lai arī Sebs man patīk

Gluži manas domas.. :D

cravey написал(а):

Original family tagad i pie Stefana

Varbūt viņam pietiks prāta vienā vientuļā naktī piecelt Elijah.. :)

cravey написал(а):

Klaus is alive and kickin' That will be sooo fun to watch

And probably angry.... also he might be little bit amused, because well he does like Stefan, and to see the old Stefan the way he remembers him from 20th, however, that is his family Stefan took... that might cost a lot for Stefan... :o
But the worst part in all this is the fact "I don't care"... olny thing important is that Klaus is alive and well... Just love the guy... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x09 - Homecoming