TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x13 - Bringing Out The Dead


3x13 - Bringing Out The Dead

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

cravey написал(а):

audz Elaidžas ainu un visa originals family ir back

Līdz ar to man sērija pat ļoti patika... un dievināju Deimonu kā vecāko brāli.. tik labi mācēja Stefumu :D nolikt pie vietas.. :)

Свернутый текст

Vislabākā nolikšana man šķita tā, kur viņš Stefanam uzbrauca, common.. vecīt.. nepiekasies Klausam, tu pats mūsu tēvu novāci.. ;) :D

Bet njā... :D

0

22

Man besīja laukā tas stefuma pašapmierinātais smaidiņš. Viņš kā pamuļķis ar viņu visu laiku izskatās  :sceptic:

0

23

cravey написал(а):

Viņš kā pamuļķis ar viņu visu laiku izskatās

Nu viņam tikai 17... neko daudz jau no dzīves nesaprot... :)

0

24

Siikaa написал(а):

Nu viņam tikai 17

teorētiski, jo vispār jau 162 - ta kā vajadzētu pieaugt  :rolleyes:

0

25

cravey написал(а):

teorētiski, jo vispār jau 162 - ta kā vajadzētu pieaugt

Nu teorētiksi... prakstiski es nedomāju, ka cilvēks, kurš ir izlutināts, ar psihopātiskām nolsiedzēm un iestrēdzis 17 gadu vecumā, var kaut ko sevī izmainīt.. :)
Viņš jau pats īstyi neredz, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā.. tāpēc arī nevar izmainīt.. :)

0

26

Siikaa написал(а):

Viņš jau pats īstyi neredz, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā.. tāpēc arī nevar izmainīt..

Taisnība. Un kamēr viņš to pats nesaskatīs, nekas nemainīsies. Un zinot, cik viņš uzpūtīgs un izlutināts, nekas cišta nemainīsies, jo viņš jau ir ieņēmis galva, ka ar viņu viss ir kārtībā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x13 - Bringing Out The Dead