TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Ben Hur 2010


Ben Hur 2010

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Tikko noskatījos filmu Ben Hur. Tāds emocionāls pacēlums nav bijis sen skatoties filmas. It kā nekas īpašs (kā Joseph Morgan teica "smilšu un sandaļu filma" ;) ).

Teorētiski filmu veido divas sērijas, kas kopā ir 3 h garas.

Anotācija:
About the struggle between the Roman Empire and its rebellious conquest Judaea, and two best friends caught in a terrible moment in history.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2009776/

TVD faniem galvenajā lomā ir Joseph jeb iespējams labāk zināms kā Klaus... :D

Es skatījos internetā YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=ugpu8ywV … re=related jo citur online versiju nevarēju atrast. Bet visreālākias tagad es to nopirkšu.. :D

0

2

Nelaimīgas beigas? :D Man jāzin, vai spešal jānoskaņojas  :confused:

0

3

cravey написал(а):

Nelaimīgas beigas?

Свернутый текст

Nu Joseph izdzīvo un ir laimīgs.. :) Tātad man tās bija laimīgas beigas.. ;)

0

4

P.S. Es tikko pasūtīju DVD, kas tiks izdots 30. janvārī... :)

0

5

Siikaa, paldies par ieteikumu!!! Šorīt noskatījos un ļoti patika!!! Reti kura vēsturiskā filma mani aizrauj, un šī bija vienkārši lieliska!!! Arī daudz pazīstamu, mīļu aktieru! :D Nesaprotu, ti kai kā māte un māsa tā pēkšņi atveseļojas :D Un interesanti, kāda dzīve sagaida grieķu meiteni.

0

6

Lisa написал(а):

ti kai kā māte un māsa tā pēkšņi atveseļojas

Tiešām?? :) Vai jokojies?

0

7

Siikaa написал(а):

Tiešām?? :) Vai jokojies?

Kas? :D
Es tiešām nesapratu, varbūt kaut ko palaidu garām, bet man likās, ka viņām bija mēris un no tā neviens tajos laikos neatveseļojās. Vai tas bija domāts, ka tādēļ, ka Juda piedeva draugam???

0

8

Lisa написал(а):

Es tiešām nesapratu, varbūt kaut ko palaidu garām, bet man likās, ka viņām bija mēris un no tā neviens tajos laikos neatveseļojās. Vai tas bija domāts, ka tādēļ, ka Juda piedeva draugam???

Tas bija domāts, jo Juda bija tas, kas palīdzēja Jēzum Kristum.. Dievs viņam dāvāna ģimeni par līdzjūtības izrādīšanu un nonākšanu mierā ar sevi.. Vismaz es tā sapratu.. :)

0

9

ak TAS TUR bija  Jēzus Kristus? :D Palaidu to garām.

0

10

Lisa написал(а):

ak TAS TUR bija  Jēzus Kristus?  Palaidu to garām.

Ben Hur ir stāsts par vīrieti, kas ir minēts Bībelē (tas, kurš kristum krutus palīdzēja nest)... Es to sapratu tikai tāpēc, ka palīdzēju draudzenei analizēt gleznu, kurā bija attēlots Jēzus Kristus ar Poncija PIlātu (tas, kas vadīja to pilsētu)... Tāpēc man tā kā aizgāja uzreiz.. lai gan.. tā kā jau šobrīd to filmu esmu redzējusi kādas 3/4 reizes, tad varbūt vēlāk būtu sapratusi to bez priekšzināšanām.. :D

0

11

Hah, a man vel tētis jautāja vai Jūda ir īsta vēsturiska persona un es teicu, ka nē. :D  Bet patiešām laba filma, es noteikti neskatījos pirmo un pēdējo reizi. Un vēl tie aktieri  ^^

0

12

He.. he.. šodien dabūju savu DVD.. :D

0

13

Yay :) Es ta kaut kad aizņemšos  :playful:

0

14

ī izlasot aprakstu domāju ka ši būs viena no retajām vēsturiskajām filmām ko labprāt palaidīšu garām , bet tomēr vēlējospaskatīts imdb aktieru sarakstu un ieraugot emily VanCamp saraksta virspusē man radās intresīte, paldies , būs man ko ar brāli skatīties.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Ben Hur 2010