TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Ángel Guardián (Azteca, 2012)


Mi Ángel Guardián (Azteca, 2012)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://4.bp.blogspot.com/-6JYVv7IK9NE/Tvsk1FKfp6I/AAAAAAAAE8g/z4V8r87-MI4/s1600/Mi+angel+guardian.PNG
Mans sargeņģelis
Oriģināls: Dora, la celadora (2004)
Sižets:
Kopā ar savu māti, Leonardo un viņa brāļi mantojumā ir ieguvuši vienu no slavenākajiem preses izdevumiem valstī. Leonardo ir žurnālists, kurš raksta par ekonomisku krapšanu, valdības problēmām, korupciju, mafiju, tādējādi bieži saņemot dažādus nāves draudus. Lai pasargātu ģimeni, viņš nolīgst miesassargu (Michelle Vieth). Taču jaunā sieviete arī nav nekāda eksperte šajā jomā, jo ir izgājusi tikai 6 mēnešu apmācības kursu.
Aktieru sastāvs:
Michelle Vieth
Jorge Alberti
Arap Bethke

0

2

Izklausās jautri. :D

0

3

Nu es esmu oriģinālu ar Zharick Leon redzējusi. Ja stipri nepārveidos sižetu, tad būs reāls sviets

Свернутый текст

Galvenā varone paliek stāvoklī no vien brāļa, kurš ir kretīns, siržu lauzējs un sliņķis un tik pēc tam uzzina, ka viņam līgava un viņš protams pieprasa abortu. Viņā izliekas, ka to uztaisa un slēpjas, saprotams dēlu dzemdē, bet ir grūti ar naudu utt. un palīdz vecākais brālis (oriģinālā Victor Mallarino, kurš tiešām bija vecāks atraitnis ar trim pusaugu meitām). Vecākais brālis palīdz un abi pamazām iemīlas, slēpj no jaunākā brāļa, kurš atklāj par bērnu, joprojām nebija spējis aizmirst galveno varoni, šantažē ar bērnu utt. Vēl vecākā brāļa meitas protams visu gaisu jauca. Un tur momentu bija ļoti maz galvenajiem varoņiem, ar to jaunāko kretīnisko brāli sākumā bija daudz vairāk ainu...

0

4

Hmm,... jā, tiešām izklausās pēc totāla sviesta...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Ángel Guardián (Azteca, 2012)