TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Queen of swords/Zobenu karaliene (2000)


Queen of swords/Zobenu karaliene (2000)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://uploads.ru/i/U/s/H/UsHry.jpg

Sēriju skaits: 22
Ievaddziesma: José Feliciano - Behind the mask
Galerija
Sižets:
1817. gads, jauna spāņu aristokrāte Marija Terēze Alvarado piepeši saņem traģisku ziņu: no Amerikas atceļo vēsts, ka viņas tēvs ir nogalināts. Tesa nolemj atgriezties dzimtenē – spāņu Kalifornijā. Pārradusies mājās, viņa konstatē, ka daudz kas ir mainījies - zeme nonākusi gubernatora - militārista varā, kas pārvalda visu vadoties pēc savām varas kārajām iegribām.  Bagātie pilsētas iedzīvotāji dzīvo atšķirti no nabadzīgajiem, tiek izpildīti netaisnīgi nāvessodi. Tesa nolemj izmantot Spānijā apgūto zobenu kaujas mākslu, un, maskējusies par noslēpumainu svešinieci Zobenu karalieni, viņa dodas cīņā pret netaisnību!
Aktieru sastāvs:
    Tessie Santiago - Doña María Teresa (Tessa) Alvarado/The Queen of Swords
    Paulina Galvez - Marta
    Valentine Pelka - Colonel Luis Ramirez Montoya
    Anthony Lemke - Captain Marcus Grisham
    Peter Wingfield - Doctor Robert Helm
    Elsa Pataky - Señora Vera Hidalgo
    Tacho Gonzalez - Don Gaspar Hidalgo

Vienā no sērijām kā īpašais viesis ciemojies pazīstamais telenoveļu aktieris Christian de la Fuente (Antonio, Duel with stranger).

0

2

Treileris:

Ievads:

0

3

Dziesma:

Vārdi

José Feliciano - Behind the mask

Behind the Mask, there's a secret life
Behind the Mask, there's a hero's eyes
Beauty can be a disguise
Hiding a warrior inside
Behind the Mask, uh oh uh oh
Behind the Mask, uh oh uh oh

Passion burns hot, through her gypsy soul as she takes control
Of her private war, which is won through the edge of a sword
Behind the Mask, there's a secret life
Behind the Mask, there's a hero's eyes
Beauty can be a disguise
Hiding a warrior inside
Behind the Mask, uh oh uh oh
Behind the Mask, uh oh uh oh

She fights for the weak, with her will of steel making her dreams real
But she must deceive, to get to her true destiny

Ah yeah, oye me bien
Ella lucho con todo con mucho valor
Everyone of us has in our own way
Our masks may not be seen, but it is just the same

Ella pelea por los derechos de todos

Behind the Mask, there's a secret life
Behind the Mask, there's a hero's eyes
Everyone wears a disguise
We've all got secrets to hide
Behind the Mask, uh oh uh oh
Behind the Mask, uh oh uh oh

Oye me te digo, mira detrás de cada careta

Dziesma (spāņu versija):

0

4

Anotācijas:

1 - 22

1. Destiny/Liktenis
Uzzinot, ka viņas tēvs ir miris, Tessa Alvarado atgriežas savā dzimtajā pilsētā „Santa Helena”, lai noskaidrotu viņa nāves apstākļus un cīnītos pret netaisnību pilsētiņā, kļūstot par Zobenu karalieni – slepenu sievieti maskā.

2. Death to the Queen/Nāvi karalienei
Tessa mēģina izglābt zelta raktuvēs iesprostotos zemniekus, nenojaušot, ka tas ir Grišama un Montojas plāns Karalienes notveršanai. Pilsētā ierodas dakteris Helms, kurš atstāj uz Tessu spēcīgu iespaidu.

3. Fever/Drudzis.
Pilsētu pārņem drudža epidēmija, taču vienīgo antivielu nozog Grišams, lai ļautu Montojam nomirt. Arī Marta kļūst par vienu no saslimušajiem.

4. Vengeance/Atriebība
Tessas bērnības drauga tēvs kļūdas pēc tiek nogalināts. Par īsto upuri ir jākļūst dakterim Helmam. Tessa mēģina noskaidrot visu patiesību un izglābt ārstu.

5. The Witness/Liecinieks
Tessas acu priekšā tiek nogalināta zemnieku meitene. Jūras kapteiņa dēls tiek arestēts, taču viņš ir pārliecināts, ka Tessa neliecinās. Veras rokās ir cietuma atslēga un Tessai padomā ir savs glābšanas plāns.

6. Duel with a Stranger/Duelis ar svešinieku
Montoja nolīgst spāņu zobenu cīņas profesionālu Antonio, lai viņš pieveiktu Zobenu karalieni. Taču izrādās, ka Antonio ir Tessas senā mīlestība.

7. Running Wild/Mežonīgais skrējiens
3 noziedzinieki nogalina Tessas krusttēvu, un viņa nolemj panākt taisnīgumu. Taču situācija sarežģījas, kad viņa uzzina, ka tuvs draugs ir iesaistīts šajā noziegumā.

8. Honor Thy Father/Godā savu tēvu
Indiānis Churi seko Montojas zaldātiem pēc tam, kad viņi nolaupījuši vērtīgu nāves masku no viņa tēva kapa. Rauls, kurš bija klāt Tessas tēva nāves brīdī, ierodas Sv. Helēnā, lai izdabūtu naudu no Tessas, apsolot pretī sniegt informāciju. Viņas cerības pazūd brīdī, kad Rauls mēģina sievieti nolaupīt.

9. Counterfeit Queen/Viltus Karaliene
Karalienes reputācija sabrūk kādas svešinieces Karlotas dēļ, kura uzdod sevi par Zobenu karalieni, lai zagtu zeltu. Montoja sievieti notver un mēģina izmantot, lai tiktu klāt īstajai Karalienei.

10. The Serpent/ Čūska
Par Karalienes jauno pretinieku kļūst noziedzinieks Čūska, kurš mēģina izmantot dakteri Helmu savu mērķu sasniegšanai.

11. The Pact/Pakts
Grišams un Montoja uzzina par Tessas tēva, Dona Migela un Dona Idalgo noslēgto paktu par viņu mirušā biedra zelta sadali. Abi paši vēlas tikt pie šīs bagātības.

12. The Emissary/Emisārs
Spānijas vēstnieks Ramiress ir ieradies Svētajā Helēnā ar mērķi nogalināt Zobenu Karalieni un atņemt varu gubernatoram Montojam. Ar viņu ieradies arī angļu žurnālists Edvards Welleslijs, lai uzrakstītu rakstu un satiktu Karalieni.

13. Kidnapped/Nolaupīšana
Veru nolaupa banda. Gaspars aizņemas no Montojas naudu, lai samaksātu izpirkumu, atstājot ķīlā savu īpašumu. Montoja pavēl Grišamam nogādāt izpirkumu badītiem, piekodinot naudu viņiem neatstāt, pat ja tāpēc būtu jāzaudē Vera. Zobenu karaliene, nojaušot par Montojas melnajiem nodomiem, dodas Veru glābt, tomēr situācija sarežģījas, kad Vera paziņo, ka nolaupītājs ir viņas bijušais vīrs.

14. The Uncle/Tēvocis
No Spānijas ierodas Tesas tēva brālis Alehandro, lai atrastu sava brāļa  slepkavu. Montojam rodas viltīgs plāns, kā atbrīvoties gan no mūžam neapmierinātā muižnieka Rikardo, "piešujot"  slepkavību viņam, gan no Alehandro. Alehandro izaicina Rikardo uz divkauju. Tesai neizdodas pārliecināt Alehandro, ka Montoja ir viņu apmuļķojis, un nākas iejaukties Zobenu karalienei.

15. Runaways/Bēgļi
No vergu tirgoņa un nežēlīgā varmākas Ventvorta aizbēg viņa sieva Kamilla un vergi. Viņi nejauši nonāk Tesas muižā. Viņu meklēšanā iesaistās Montoja, cerot no Ventvorta par to pretī dabūt vienu no viņa lielgabaliem. Atklājas, ka Kamilla ir bijusī daktera Helma līgava. Tesai, kura pati nav vienaldzīga pret Helmu, jāizšķiras, vai glābt Kamillu, zinot, ka var zaudēt Helmu uz visiem laikiem.

16. The Hanged Man/Pakārtais vīrs
Marta redz sapni, kurā pakārts vīrs nogalina Tesu, un, šķiet, ka tas sāk īstenoties dzīvē. Montoja, paņēmis līdzi visus kareivjus, ir devies prom sveikt jauno vicekarali. Tikmēr ciemā varu pārņem banda, kuras vadonim ap kaklu redzamas virves pēdas. Viņi sagūsta muižniekus un pieprasa no muižnieku sievām izpirkumu. Tesa iedvesmo sievietes cīņai un iemāca viņas rīkoties ar ieročiem.

17. The Return/Atgriešanās
Montoja grib panākt, lai muižnieki maksātu lielākas nodevas, par ieganstu minot cīņu ar noziedzību. Dons Idalgo iebilst un ir panācis arī pārējo muižnieku atbalstu. Montoja ķeras pie radikāliem līdzekļiem un izplāno Idalgo slepkavību, kuru piespiež veikt vīrietim, kas pēc desmit gadu prombūtnes ir atgriezies Kalifornijā, lai tiktos ar savu iemīļoto – Tesas kalponi Martu.

18. The Pretender/Viltvārži
No Spānijas ieradies notārs, lai pavēstītu Reju ģimenei par viņiem novēlēto mantojumu. Notārs tiek nogalināts, un Reju pāris apgalvo, ka slepkava bijis viņu dēls Andreo. Viņam draud nāves sods. Zobenu karalienei rodas aizdomas, ka lieta nav tīra, un viņa dodas palīdzēt Andreo.

19. Take's a Thief/Zagļa gods
Divi zagļi piedāvā Montojam notvert Zobenu karalieni, taču, tiekoties ar viņu aci pret aci, viens no viņiem iekļūst nāves briesmās. Zobenu karaliene par viņu apžēlojas un izglābj. Zagļi nonāk dilemmas priekšā – turpināt tvarstīt karalieni vai ieklausīties sirdsapziņā.

20. The Dragon/Pūķis
Kalifornijā ierodas japāņu priesteris Kiomasa ar savu mācekli Kami. Kiomasu nogalina laupītāju banda, bet Kami izglābjas. Montoja pamana jaunās Kami lielisko kaujas mākslu un viņam rodas plāns. Viņš Kami iestāsta, ka Kiomasas slepkavību pasūtījusi Zobenu karaliene, un aicina viņu atriebties.

21. End of Days/Vienā laivā
Zobenu karaliene, bēgot no Grišama, patveras raktuvēs. Grišams dodas viņai pakaļ. Tajā brīdī sākas zemestrīce, un nobrukums abus iesprostoto pazemē. Skatoties acīs nāvei, abiem ir laika atliku likām, lai atsauktu atmiņā savas tikšanās reizes. Kad karaliene no skābekļa bada paģībst, Grišamam rodas iespēja noraut viņai masku.

22. Betrayed/Nodotā
Pēc kritiena no zirga Vera nokļūst komā. Grišams visiem samelo, ka viņai uzbrukusi Zobenu karaliene. Veras vīrs Gaspars pieprasa karalienes nāvi. Montoja izsludina kara stāvokli un pavēl Grišamam Veru nogalināt, lai noslēptu patiesību, pakļaujot Grišama jūtas pret Veru smagam pārbaudījumam.

0

5

Atceros, ka šo seriālu rādīja pa tv3 kādreiz un toreiz arī ļoti skatījos, bet tagad atkal rāda pa LTV7, plkst.10:50, darbadienās un es tagad arī paskatos pa kādai sērijai! :)

Tagad skatos dēļ diviem varoņiem, kuri man ļoti ir iepatikušies - Tesa(The Queen)&Dr.Helms!!! :love: :love: :love:
http://www.bildites.lv/images/6xtjifiwidvvx6h0oou.jpg
Tiiiiiiiik forš pāris viņi ir, vienīgi žēl, ka pa šīm 22.sērijām Tesa tā arī neatklāja Helmam savas jūtas un par Helmu nemaz nerunājot, jo viņam, man liekas, ir jūtas tieši pret Zobenu Karalieni nevis pret Tesu, tāpēc patiesībā viņa to nevarētu izdarīt un arī vienā sērijā viņa Helmu noskūpstīja kā Zobenu karaliene, nevis viņa pati, tāpēc, sanāk, ka Tesai ir jūtas pret Helmu, bet Helmam pret Zobenu karalieni(es tā vismaz domāju), bet man viņi abi vienalga patīk!!! :love: :love: :love: :)

Žēl, ka šim seriālam ir tikai 22.sērijas un, ka nav vairāk turpinājuma, jo man būtu gribējies redzēt, kā tālāk attīstītos Tesas&Helma attiecības!!!  :disappointed:  :'(  :(

Отредактировано liiguciss (05.02.2012 19:23)

0

6

Wow..Nezināju, ka šobrīd rāda pa TV - Ltv7! Būtu zinājusi gan jau kādu rītu paskatītos. Internetā nav tik viegli dabūjamas visas sērijas. Bet arī cītīgi skatījos, kad rādīja pa TV3. Patīk kā savijas kopā viss angliskais un spāniskais.
Atceros es toreiz arī seriāla varā sev masku uztaisīju un skraidīju pa laukiem, iztēlojoties, ka esmu viņa :D Jaukie bērnības laiki :)
Arī man ļoti patika Tessas un Helma attiecības un bija žēl, ka tā īsti nekas tur nepaspēja attīstīties. Un vēl vairāk žēl, ka tālāk par 1 sezonu šis seriāls netika.
Bet starp citu man ļoti patīk arī Tessas un Grišama attiecības. Starp viņiem arī parādījās ķīmija jau no 1. tikšanās reizes :) Nu jāa.. pareizāk būtu teikt - Zobenu karalienes un Grišama attiecības.

0

7

aNgeL написал(а):

Bet starp citu man ļoti patīk arī Tessas un Grišama attiecības. Starp viņiem arī parādījās ķīmija jau no 1. tikšanās reizes  Nu jāa.. pareizāk būtu teikt - Zobenu karalienes un Grišama attiecības.

Es varbūt neko neievēroju, bet man īsti nelikās, ka tur kāda ķīmija būtu, lai gan, nē, tomēr laikam bija gan kaut kas tur :D, bet man vislabāk tomēr Tesa&Helms!!! :love: :love: :love: :D

aNgeL написал(а):

Arī man ļoti patika Tessas un Helma attiecības un bija žēl, ka tā īsti nekas tur nepaspēja attīstīties. Un vēl vairāk žēl, ka tālāk par 1 sezonu šis seriāls netika.

Jā, ļoti žēl un žēl arī par to 1 sezonu! :( :'( :disappointed:  Kāpēc viņu vispār pātrauca filmēt? Kas tur tāds bija?  :dontknow:

aNgeL написал(а):

Atceros es toreiz arī seriāla varā sev masku uztaisīju un skraidīju pa laukiem, iztēlojoties, ka esmu viņa

:D :D :D Nē, es noteikti neko tādu nedarīju, vismaz es neatceros!!! :D :) ;)

Отредактировано liiguciss (05.02.2012 19:30)

0

8

Es arī tad,kad šo seriālu rādīja pa TV3 vienmēr skatījos.Man arī būtu paticis,ja Tesas un Helmsa starpā būtu izveidojies kas vairāk.Tesa kā varone bija lieliska-drosmīga,neatlaidīga un protams apveltīta ar taisnīguma izjūtu.

0

9

Vakar youtubē atradu video ar Tesu&Helmu un lai arī nav īsti labā kvalitātē, tomēr visu dzirdēt un redzēt var, tāpēc ielikšu šeit:
:love: :love: :love: :love: :love: :love:

!!!Tesa(The Queen)&Dr.Helms!!!



Kā jums patīk??? :) ;)

Отредактировано Forsteriāna (19.09.2013 14:59)

0

10

Paldies par video,protams,ka tie patīk!

0

11

Zobenu karalienei vajadzētu par vīru Zorro- abi vienlīdzīgi un līdzīgi- palidz nabagajiem un cīnās pret netaisnību. Kāpēc nevarētu uzņemt seriālu ar viņiem kopā.  :)

0

12

Labs, Nita, un atceros, ka reiz līdzīgi domāju, jo vienam seriālam (manuprāt tas bija "Hērakls") bija viena tāda sērija, kurā Hērakls ar Ksenu darbojās kopā un tad kad es skatījos seriālu "Zorro" (1990.gada), es arī nodomāju to pašu, ka varētu uztaisīt reiz kādu sēriju, kurā Zorro darbotos kopā ar Zobenu karalieni, taču tagad teikšu tev tā, ka Zorro bija sava mīlestība un Zobenu karalienei sava (kaut arī nekas tur nepaspēja attīstīties):love:, taču arī tas nebūtu slikti!!! :D :) ;)

nita написал(а):

Kāpēc nevarētu uzņemt seriālu ar viņiem kopā.

Jā, vispār varētu, kāpēc ne, jo tas būtu interesanti redzēt, kā abi cīnās pret netaisnību un palīdz nabagajiem, taču bez "vīra un sievas" būšanas!!! :) ;)
Tā man patiktos daudz labāk, jo tad abi varētu sastapt savas īstās mīlestības!!! :love:

Starp citu, mani ir kādi jaunumi!!! Tā kā, man ļoti patīk šī seriāla pāris Tesa&Helms un tā kā esmu tagad viņu iedvesmota, tad rakstu tagad par viņiem stāstu, taču kad tas nonāks līdz forumam, vēl nezinu, bet gan jau kaut kad ar laiku nonāks!!! :) ;)

Отредактировано liiguciss (07.02.2012 20:39)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Queen of swords/Zobenu karaliene (2000)