TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Aptauja!!! Mīļākā Karlas Estradas telenovele


Aptauja!!! Mīļākā Karlas Estradas telenovele

Сообщений 1 страница 8 из 8

Опрос

Kura ir Tava mīļākā Karlas Estradas telenovele?
Alondra

0% - 0
El privilegio de amar/Tiesības mīlēt

0% - 0
Mi destino eres tú/Tu esi mans liktenis

0% - 0
El manantial/Mīlas avots

0% - 0
Amor real/Īstā mīla

12% - 1
Alborada/Rītausma

25% - 2
Pasión/Kaislības

25% - 2
Sortilegio

37% - 3
Голосов: 8

1

Man jau liekas, ka šis ir sarežģīts jautājums, un tieši tādēļ arī interesanti, kādas būs atbildes.

0

2

Man jau pašai noteikti arī ir ārkārtīgi grūti atbildēt..Bet liekot uzsvaru uz vārdu "mīļākā", nevis "labākā" utt.. utt... , tad, protams, izvēlos Sortilegio - kā nekā šo es spēju skatīties neskaitāmas reizes un ikreiz ar tikpat spēcīgām emocijām.. Pat ja varbūt citas telenoveles man varētu likties spēcīgākas, vai piem kvalitatīvākas(cīņa starp Tiesībām mīlēt, Kaislībām, Īsto mīlu un Sorti ir ļoti smaga :D ).. bet Sortilegio ir man sirdij vistuvākā.  :love: Bet gan jau citu atbildi neviens no manis arī negaidīja :D

0

3

Nju man patīk divas telenoveles - Rītausma un Tu esi mans liktenis, bet visvairāk laikam tomēr man patīk Alborada!!! :love: :love: :love:

0

4

Starp citu..ja komentēsiet savu izvēli, tad pierakstiet, kuras no šīm telenovelēm jūs redzējāt :) Interesanti starp kurām ir izvēle :)

Es, piemēram, neredzēju tikai Mīlas avotu.. un principā Alondru (jo tas bija tik sen, ka neatceros..un toreiz man nemaz nepatika). Hmm..un arī Rītausmai lielu daļu neredzēju, jo no rīta rādīja.

0

5

Sortilegio! :love:  :)  Ļoti grūta izvēle starp Sortilegio & Mīlas avots, jo tās ir telenoveles, kuras man ļoti patika. Es dievināju Alfonsīnu un Alehandro ( viens no pirmajiem telenoveles pāriem, kurš man mīļš), bet JĀ, Sortilegio ir kaut kas īpašs un tur lielu lomu nospelē tieši "otrs" Alehandro un Williams viņa lomā!.  :love:  :) 
Esmu redzējusi arī Mans Liktenis esi tu, bet tas tā neaizrāva un maz ko atceros no viņa, bet Pasion esmu redzējusi tikai pirmās sērijas. :)

0

6

Man patika Pasion, Rītausma, Tiesības Mīlēt un Īstā mīla.  :cool:

0

7

Man laikam nav jāsaka, kura bija mana izvēle! :love:

0

8

Kaislības,Īstā mīla,Sortilegio un Rītausma.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Aptauja!!! Mīļākā Karlas Estradas telenovele