TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)


Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://moviesmedia.ign.com/movies/image/article/121/1214852/abraham-lincoln-vampire-hunter-20111214064235670-000.jpg

Directed by: Timur Bekmambetov
Produced by: Timur Bekmambetov, Tim Burton, Jim Lemley
Screenplay by: Seth Grahame-Smith
Based on: Abraham Lincoln, Vampire Hunter by Seth Grahame-Smith
Release date(s): June 22, 2012

Abraham Lincoln: Vampire Hunter is a 2012 American 3D supernatural horror film based on the 2010 mashup novel Abraham Lincoln, Vampire Hunter. The real-life figure Abraham Lincoln, the 16th President of the United States (1861–1865), is fictionally portrayed in the novel and the film as having a secret identity as a vampire hunter.

Plot: Abraham Lincoln, the 18th President of the United States, discovers vampires are planning to take over the United States. He makes it his mission to eliminate them.

Cast:
Benjamin Walker as Abraham Lincoln, the 16th President of the United States.
Mary Elizabeth Winstead as Mary Todd Lincoln, Lincoln's wife.
Rufus Sewell as Adam, the lead vampire villain.
Jimmi Simpson as Josh Speed, Lincoln's friend and assistant.
Dominic Cooper as Henry Sturges, Lincoln's mentor in vampire hunting.
Anthony Mackie as William Johnson, Lincoln's valet and friend.
Robin McLeavy as Nancy Lincoln, Lincoln's mother.
Alan Tudyk as Stephen A. Douglas, an American politician from Illinois.
Marton Csokas
Cameron M. Brown as Willie Lincoln, Abraham and Mary's son.

0

2

Facebokā netīšām uzgāju filmas treileri un uzreiz piesaistīja mūzika, tāda.. scary.. :love: It kā jau sižets liekas nereāls, šaubos vai tiešām Linkolns ir bijis vampīru mednieks, bet tas, ka filmas režisors ir Tims, tas jau vien par kko liecina.. ^^ Gaidu filmu uz ekrāniem! :shine:

0

3

Es tā skatos kinopasaulē 21. gs. sākumu var nosaukt par vampīru periodu :D

0

4

aNgeL написал(а):

Es tā skatos kinopasaulē 21. gs. sākumu var nosaukt par vampīru periodu

Vovo, es ar to pamanīju, Twilight ir ieviesis kkādu vampīru ēru.. :D Pat slaveni cilvēki jau kļūst par vampīriem vai viņu slepkavām, šajā gadījumā izbijušais Amerikas prezidents.. :D

0

5

Jauns treileris  :love:

Un wow, filmas budžets 70 000 000  o.O Bet specefekti izskatās vnk dievīgi  :love:

Dominiks Kūpers ar šeit būs - super :love:

Karoče, filma, ko Krista ies skatīties :D

0

6

aNgeL написал(а):

Es tā skatos kinopasaulē 21. gs. sākumu var nosaukt par vampīru periodu

Ne tikai kinopasaulē, bet arī literatūras pasaulē. :D un patiesību sakot tas sāk apnikt... Mana reakcija bija "atkal jau vampīri...."

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)